Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pasažieru vilciens

Norīkoti īpaši vilcieni uz Aglonu

A/s Pasažieru vilciens norīkojis īpašus vilcienus Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku apmeklētājiem Aglonā, aģentūru LETA informēja Pasažieru vilciens.

Vilcienu iepirkums: IUB noraida Talgo sūdzību

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) noraidījis Spānijas uzņēmuma Patentes Talgo S.L. (Talgo) sūdzību par AS Pasažieru vilciens elektrovilcienu iepirkumu un atļāvis slēgt līgumu ar Čehijas uzņēmumu Škoda Vagonka (Škoda), liecina IUB publicētais Iesnieguma izskatīšanas komitejas lēmums.

Uz festivālu Lampa norīko papildu vilcienus

Sarunu festivāls Lampa šogad Cēsu pils parkā norisināsies piekto reizi, un šī pasākuma viesu ērtībām nu jau tradicionāli tiek norīkoti papildu vilcieni gan no rīta uz Cēsīm, gan naktī atpakaļ uz Rīgu, portālu Diena informē AS Pasažieru vilciens pārstāvji.

Pasažieru vilciens norīko īpašu vilcienu uz Prāta Vētras koncertu Liepājā

Sestdien, 20. jūlijā, Liepājā notiks Prāta Vētras noslēdzošais Skārda bungu tūres koncerts, un tā apmeklētāju ērtībām ir norīkots īpašs vilciens gan no Rīgas uz Liepāju, gan atpakaļ. Uz šiem reisiem jau šobrīd ir iespēja iegādāties vilciena biļetes Pasažieru vilciena mājaslapā, mobilajā lietotnē un biļešu kasēs.

Norīkos papildu 16 vilcienus maršrutā Rīga-Dubulti-Rīga

Pasažieru vilciens no otrdienas, 11.jūnija norīkos 16 papildu vilcienus maršrutā Rīga-Dubulti-Rīga, ņemot vērā tuvākajās dienās gaidāmos atpūtai pludmalē piemērotos laika apstākļus, aģentūru LETA informēja AS Pasažieru vilciens pārstāve Agnese Līcīte.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide