Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Pele

Futbola leģenda Pele izrakstīts no slimnīcas

Brazīliešu futbola leģenda Pele otrdien tika izrakstīts no Sanpaulu slimnīcas, kurā viņš nokļuva ar urīnceļu infekciju.Slimnīcā Pele pavadīja divas nedēļas. Ārsti paziņojuši, ka ārstēšanos 74 gadus vecais Pele turpinās mājās un viņam nepieciešama vēl aptuveni nedēļa atpūtas. Viņam būs nepieciešams arī atgūt svaru, kuru viņš zaudējis esot slimnīcā.

Futbola leģenda Pele noliedz sava veselības stāvokļa pasliktināšanos

Brazīliešu futbola leģenda Pele pats noliedzis sava veselības stāvokļa pasliktināšanos par ko pēdējā laikā ziņojuši masu mediji.74 gadus vecais Pele savā Twitter kontā noliedzis ceturtdien izplatītās ziņas par sava veselības stāvokļa pasliktināšanos un to, ka viņš ievietots intensīvās terapijas nodaļā.

Pasliktinās futbola leģendas Pele stāvoklis slimnīcā

Brazīlijas futbola leģenda Pele, pasliktinoties veselības stāvoklim, ceturtdien ievietots intensīvās terapijas nodaļā, pavēstījusi slimnīca.Mēneša vidū Pele pārcieta veiksmīgu nierakmeņu operāciju un pēc divām dienām varēja no slimnīcas doties mājup. Tomēr pusotru nedēļu vēlāk viņš pirmdien tajā atkal atgriezās.

Brazīlijas futbola leģenda Pele atkal atgriezies slimnīcā

Brazīlijas futbola leģenda Pele pirmdien jau otro reizi šomēnes atgriezies slimnīcā.Mēneša vidū Pele pārcieta veiksmīgu nierakmeņu operāciju, bet pēc divām dienām izlaists no slimnīcas. Tomēr pusotru nedēļu vēlāk viņš tajā atkal atgriezies.Kā vēsta vietējie mediji, 74 gadus vecā futbola leģenda sirgst no urīnceļu infekcijas.

Mazā ērgļa ligzdā tiešraidē izdēta jau otrā ola

Kā zināms, sekot notikumiem ligzdā visu diennakti iespējams Latvijas Universitātes portāla video sadaļā www.lu.lv/tiesraide/3/, savukārt par aktualitātēm ligzdā var uzzināt Twitter vietnē mazā ērgļa profilā @LUerglis vai Dabasdati.lv forumā www.dabasdati.lv/forums.

Pele, kurai mājas ir kabatā

Pele nav īsta mobilā datorlietotāja sabiedrotais. Parasti vien apskatot datorsomu vai portfeli, jau no ārpuses ir nojaušamas peles aprises somā. Un kur nu vēl, ja tai ir vads. Īstens mobilais lietotājs, ja vien tiek pie galda un nav spiests turēt datoru klēpī, priecātos par kaut ko pavisam nelielu.. piemēram, Logitech® Wireless Mini Mouse M187 – kabatas lieluma peli ar bezvadu savienojumu.  

Logitech pārsteidz pasauli ar jaunu.. "peli"?

Pirmajā brīdī ir grūti noticēt, ka taisnstūrveida priekšmets tiešām ir pele. Taču tieši tāda ir jaunā Logitech Cube. Taisnstūrveida kabatas izmēra priekšmets ar noapaļotām malām vienlaikus ir lietojams gan kā pele, gan kā prezentācijas pults. Logitech Cube ir unikāls dizains, kas liek vēlreiz pārdomāt, kāda var būt datorpele. Tomēr tā piedāvā visu, ko sagaidāt no datorpeles, turklāt, kad tas nepieciešams, kļūst par prezentācijas vadības ierīci.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide