Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +6 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. aprīlis
Marģers, Anastasija

Pele

Vienkārši karalis. Pelē

Īsi pirms gadumijas, 29. decembrī, pēc ilgas cīņas ar vēzi 82 gadu vecumā aizsaulē aizgāja Edsons Arantiss du Nasimentu – visā pasaulē pazīstams kā Pelē jeb futbola karalis. Vienīgais trīskārtējais Pasaules kausa futbolā ieguvējs, neskaitāmās aptaujās atzīts par visu laiku izcilāko futbolistu, Starptautiskās Olimpiskās komitejas par gadsimta sportistu pasludinātais Pelē bija arī liela mēroga sabiedriskais un politiskais aktīvists. Tā dēļ žurnāls Time 1999. gadā viņu atzina arī par vienu no simt XX gadsimta svarīgākajām personībām

Futbola leģenda Pele izrakstīts no slimnīcas

Brazīliešu futbola leģenda Pele otrdien tika izrakstīts no Sanpaulu slimnīcas, kurā viņš nokļuva ar urīnceļu infekciju.Slimnīcā Pele pavadīja divas nedēļas. Ārsti paziņojuši, ka ārstēšanos 74 gadus vecais Pele turpinās mājās un viņam nepieciešama vēl aptuveni nedēļa atpūtas. Viņam būs nepieciešams arī atgūt svaru, kuru viņš zaudējis esot slimnīcā.

Futbola leģenda Pele noliedz sava veselības stāvokļa pasliktināšanos

Brazīliešu futbola leģenda Pele pats noliedzis sava veselības stāvokļa pasliktināšanos par ko pēdējā laikā ziņojuši masu mediji.74 gadus vecais Pele savā Twitter kontā noliedzis ceturtdien izplatītās ziņas par sava veselības stāvokļa pasliktināšanos un to, ka viņš ievietots intensīvās terapijas nodaļā.

Pasliktinās futbola leģendas Pele stāvoklis slimnīcā

Brazīlijas futbola leģenda Pele, pasliktinoties veselības stāvoklim, ceturtdien ievietots intensīvās terapijas nodaļā, pavēstījusi slimnīca.Mēneša vidū Pele pārcieta veiksmīgu nierakmeņu operāciju un pēc divām dienām varēja no slimnīcas doties mājup. Tomēr pusotru nedēļu vēlāk viņš pirmdien tajā atkal atgriezās.

Brazīlijas futbola leģenda Pele atkal atgriezies slimnīcā

Brazīlijas futbola leģenda Pele pirmdien jau otro reizi šomēnes atgriezies slimnīcā.Mēneša vidū Pele pārcieta veiksmīgu nierakmeņu operāciju, bet pēc divām dienām izlaists no slimnīcas. Tomēr pusotru nedēļu vēlāk viņš tajā atkal atgriezies.Kā vēsta vietējie mediji, 74 gadus vecā futbola leģenda sirgst no urīnceļu infekcijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide