Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Propaganda

Latvijā aizliedz Kremļa propagandas kanālu RT

Ievērojot Eiropas Savienības (ES) Padomes noteiktās sankcijas, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi aizliegt Latvijā izplatīt septiņas RT, kas iepriekš bija zināms kā Russia Today, grupas programmas, mudinot tā rīkoties arī citām Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Grib ierobežot krievu kanālu skaitu

Tas ir simbolisks un svarīgs solis, kurš gan pilnībā neatrisina problēmu, ka Latvijas sabiedrība dzīvo divās informatīvajās telpās. Tā par Valsts prezidenta Egila Levita iniciatīvu pārskatīt Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu, nosakot, ka visiem televīzijas abonentiem nodrošinātajā pamatpiedāvājumā vismaz 80% no visām iekļautajām papildu televīzijas programmām jābūt tādām, kuru saturs sākotnēji veidots kādā no Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas oficiālajām valodām, teic mediju eksperts Mārtiņš Kaprāns.

ĀM: Jābūt gataviem pret NATO spēkiem vērstām dezinformācijas kampaņām

Jābūt gataviem pret NATO spēkiem vērstām dezinformācijas kampaņām, tādēļ ir svarīgi sadarboties stratēģiskās komunikācijas jautājumos, šodien tikšanās ar Kanādas parlamenta Pārstāvju palātas Nacionālās aizsardzības komitejas deputātu delegāciju Stīvena Fjūra vadībā, sacīja Ārlietu ministrija (ĀM) parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

RSU profesoram pārmet Norvēģijas nomelnošanu

"Viņi māca bērniem masēt savus dzimumorgānus. Tēviem ir ieteicams aiztikt savu meitu klitorus un vagīnas," tā par it kā esošo kārtību Norvēģijā 2013. gadā kādā konferencē stāstīja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Juridiskās fakultātes dekāns Andrejs Vilks.

Rinkēvičs: NATO un ES propagandas jautājumā ir beidzot pamodusies

NATO un Eiropas Savienībā (ES) noskaņojums attiecībā uz propagandas problēmu beidzot ir radikāli mainījies un dalībvalstis aktīvi meklē risinājumus pretpasākumiem, kaut arī dažām valstīm šī "pamošanās" ir bijusi diezgan sāpīga, aģentūrai LETA trešdien Briselē norādīja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (Vienotība).

Vietnēm Nozagts.com un Toma joki uzmanību pievērsuši drošībnieki

Savstarpēji saistītās interneta vietnes Nozagts.com un Ukradeno.com, kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla Facebook lapām latviešu valodā Toma joki ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.

Krievija un Islāma valsts Zviedrijā izvērš savu propagandu

Krievija un teroristiskais grupējums Islāma valsts nepārtraukti Zviedrijā izvērš savas dezinformācijas kampaņas, liecina Zviedrijas varasiestāžu rīcībā esošā informācija.Zviedrijā ikdienā tiek izplatīta nepatiesa informācija par NATO, imigrāciju un terorismu, paziņojis Zviedrijas Civilo ārkārtas situāciju aģentūras (MSB) vadītājs Mikaels Tofvesons.

Krievija nosoda Zviedrijas "militāro propagandu"

Krievija apsūdzējusi Zviedriju militārās propagandas izplatīšanā, šādi reaģējot uz Stokholmas bažām par Maskavas pēdējā laika militārajām aktivitātēm."Pārtrauciet izmantot zviedru medijus spriedzes radīšanai un cilvēku biedēšanai ar runām par Krievijas draudiem," Zviedrijas Radio citē Krievijas Ārlietu ministrijas preses sekretāres Marijas Zaharovas ceturtdien preses konferencē Maskavā teikto.

Dienvidkoreja palielinās propagandas skaļruņu skaitu pie Ziemeļkorejas robežas

Dienvidkoreja plāno dubultot skaļruņus propagandas pārraidīšanai pie Ziemeļkorejas robežas, trešdien ziņo vietējie mediji.Tādējādi Seula nolēmusi reaģēt uz Phenjanas nesen veikto ballistiskās raķetes izmēģinājumu, aģentūrai Yonhap norādīja kāda vārdā neminēta armijas amatpersona.Līdz gada beigām plānots uzstādīt aptuveni desmit jaunas skaļruņu iekārtas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide