Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Otrdiena, 21. janvāris
Agne, Agnese, Agnija

Radi!

Oktobrī norisināsies Radošās darbības nedēļa radi!2017

No 9. līdz 15. oktobrim septīto gadu pēc kārtas norisināsies Radošās darbības nedēļa radi!2017, kuras mērķis ir izcelt mūsu valsts progresīvās idejas, spēcīgos talantus, ilggadējo pieredzi un iniciatīvas, kopīgi liekot pamatus Latvijas valsts nākamajai simtgadei, informēja Kultūras ministrijas pārstāve Līga Buševica.

Sākas diskusija Radoša persona. Radoša ekonomika. Krustpunkti un paralēles

Šodien, 25. aprīlī, plkst. 12 Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā radi! nedēļas ietvaros notiks diskusija Radoša persona. Radoša ekonomika. Krustpunkti un paralēles, kur uz sarunu pulcēsies sabiedrībā zināmi radošo nozaru pārstāvji, lai neformālā gaisotnē dalītos savā pieredzē un diskutētu par radošas, kultūras sektorā nodarbinātas personas vietu sabiedrībā, nozīmi ekonomikā un radošās darbības attīstības iespējām.

Projektā Radi! notiks semināri par valsts pārvaldes efektivitāti

Radošās darbības nedēļas Radi! ietvaros 13. martā valsts pārvaldes un pašvaldību darbiniekiem notiks seminārs un diskusija, kurā Lielbritānijas eksperti sniegs iespēju paplašināt izpratni par valsts pārvaldības un partnerību nozīmi, plānojot un veidojot valsti, kas balstās uz radošuma efektīvu pielietojumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide