Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Raimonds Čudars

Čudars: Vēja turbīnas kļūs par mūsu ikdienu

Latvijā nākotnē jārēķinās, ka vēja turbīnas kļūs par mūsu ikdienu, proti, tās būs mūsu tuvumā, šorīt TV3 raidījumā 900 sekundes sacīja klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (JV).

Čudars: AST šajā pusgadā varētu pārcelt KEM pārziņā

Elektroenerģijas pārvades sistēmas operatoru AS Augstsprieguma tīkls šajā pusgadā varētu no Finanšu ministrijas (FM) pārcelt Klimata un enerģētikas ministrijas (KEM) pārziņā, teica klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (JV).

Čudars: AST un Sadales tīkla paredzēto tarifu pieaugumu samazinās uz pusi

Elektroenerģijas pārvades sistēmas operatora AS Augstsprieguma tīkls (AST) un sadales sistēmas operatora AS Sadales tīkls tarifu pieaugumu samazinās apmēram uz pusi, šodien pēc Ministru kabineta (MK) sēdes žurnālistiem teica klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (JV).

Jāpārņem Augstsprieguma tīkls un Sadales tīkls

Par jaunveidojamās ministrijas plānotajiem galvenajiem darbiem un pārraugāmajām jomām nākamo klimata un enerģētikas ministru Raimondu Čudaru (JV) iztaujā Agnese Margēviča.

Salaspils novads vērsīsies Satversmes tiesā par Gerharda rīkojumu

Salaspils novada dome ārkārtas sēdē nolēma Iesniegt Satversmes tiesā pieteikumu par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (NA) rīkojumu, ar kuru apturēta Salaspils novada domes lēmuma darbība par četru patstāvīgo Salaspils domes komiteju izveidošanu, portālu Diena.lv informēja pašvaldībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide