Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Raimonds Tiguls

Tiguļkalnā, augusta zvaigznēs

Mūzikas un dzīves kalendāra ritms šķiet sajucis, jo nevis vasaras sākumā, kā tas bijis līdz šim, bet 8. augustā (plkst. 20) norisināsies ikgadējais brīvdabas koncerts Tiguļkalns.

Raimonds Tiguls un Rīgas Doma zēnu koris aicina uz Rīta un vakara dziesmas noslēguma koncertiem

Komponists Raimonds Tiguls kopā ar izcilu mūziķu instrumentālo grupu un Rīgas Doma zēnu kori Mārtiņa Klišāna vadībā aicina uz "Rīta un vakara dziesmas" noslēguma koncertiem 4. aprīlī Liepājā un 9. aprīlī Rēzeknē. Koncertprogrammā gaidāmi gan jauni skaņdarbi, gan Dziesmu svētkos jau skanējušās un iemīļotās dziesmas Lec, Saulīte un Dod, Dieviņi, kā arī labdarības maratona Dod Pieci himna Klusi čukst Dievs, kura kļuva par visbiežāk spēlēto un klausītāju pieprasītāko dziesmu labdarības maratona laikā.

Šī gada Rīgas festivālu sāk ar īpaši radītu skaņdarbu

Savu ceļu pie klausītājiem sāk jau ceturtais Rīgas festivāls, kurš pēc sestdien izskanējušā ieskaņas koncertpiedzīvojuma Spilves lidostā nu aicina uz atklāšanas koncertu 29. maijā Rīgas Sv. Pētera baznīcā plkst. 19.

Arī šogad Raimonds Tiguls aicina uz koncertu Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā

Jau trešo gadu pēc kārtas vasaras iesākumā komponists Raimonds Tiguls aicina draugus un domubiedrus uz brīvdabas sajūtu koncertu Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā, kas notiks šī gada 7.jūnijā plkst. 20 komponista dzimtajā pilsētā Talsos. Šogad Ārpasaules skaņu meklējumi vedīs otrpus Kaukāza kalniem, līdzās pašmāju mūziķiem Tiguļkalnā sagaidot arī viesi no Armēnijas.

Liepājas vasarā uzstāsies Rīgas Saksofonu kvartets ar multimediālu jaundarbu

Šodien, 10. jūlijā, plkst. 19 Liepājas muzejā festivāls _Liepājas vasara aicina izbaudīt Rīgas Saksofonu kvarteta un komponista Raimonda Tigula jauno elektroakustisko programmu Labyrinthus _ar daudzslāņainu muzikālo faktūru un Ginta Apsīta videoprojekcijām, pavēstīja Liepājas Simfoniskā orķestra pārstāve Iveta Vēvere.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide