Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Raxtu Raxti

Raxtu Raxti izziņo šī gada pirmos koncertus

Muzikālā apvienība Raxtu Raxti šopavasar klausītājiem gatavo īpašu svētku programmu, aicinot uz Latvijas svētku svinībām Cēsīs un Rēzeknē un ieskandinot Lieldienas jaunatklātajā kultūras un svinību telpā Kūts Rūmenes muižā, informēja grupas pārstāvji.

Raxtu Raxti laiž klajā dziesmu Meitas mani melni sauca

Gatavojoties Latvijas svētku lielkoncertiem 18. novembrī Ķīpsalas hallē, muzikālā apvienība Raxtu Raxti šonedēļ laidusi klajā dziesmu Meitas mani melni sauca, kuras pamatā ir latviešu tautas melodija no teicēja Augusta Lāča krājumiem.

Raxtu Raxti aicina uz Latvijas svētku lielkoncertiem Ķīpsalas hallē

Muzikālā apvienība Raxtu Raxti 18. novembrī plkst. 14 un 18 klausītājus aicina uz diviem lielkoncertiem Ķīpsalas hallē, kuru laikā plānota ne vien uzstāšanās kopā ar dūdu un bungu grupu Auļi, bet arī vērienīga sadziedāšanās ar publiku un pavisam jaunu dziesmu atskaņojumi, informēja grupas pārstāvji.

Apvienība Raxtu Raxti dosies koncerttūrē pa Latviju

Šī gada pavasarī muzikālā apvienība Raxtu Raxti dosies koncertturnejā pa Latviju, klausītājiem piedāvājot gan labi pazīstamu skaņdarbu atskaņojumus, gan arī vairākus īpašus muzikālus jaunumus, informēja apvienība.

Tiešraide: Raxtu Raxti Latvijas svētku lielkoncerts

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienu, Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina piektdien, 18. novembrī no plkst. 18 tiešraidē noskatīties muzikālās apvienības Raxtu Raxti lielkoncertu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide