Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Rēķini

Tildes Jumis: Latvijā 56% uzņēmumu patlaban nevarētu nodrošināt e-rēķinu apriti

Latvijā 56% aptaujāto uzņēmumu norādījuši, ka no 18.aprīļa nevarētu nodrošināt e-rēķinu apriti, kā to ir noteikusi Eiropas Savienības (ES) direktīva par e-rēķinu ieviešanu valsts pārvaldes iepirkumu procedūrās, liecina programmatūras izstrādātāja Tilde grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas Tildes Jumis apkopotie dati.

Izvēles brīvība sit pa kabatu

Grozījumi Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā, kas paredz iespēju veikt tiešos norēķinus ar pakalpojumu sniedzēju, apejot namu apsaimniekotāju, vismaz Rīgā diez vai dod gaidīto rezultātu iedzīvotājiem, kas cerēja, ka pēc tiešo norēķinu ieviešanas nenāksies ciest kaimiņu dēļ, piektdien raksta laikraksts Diena.

Jēkabpilī apkures rēķini februārī samazinājušies par 38%

Salīdzinājumā ar janvāri februārī apkures rēķini SIA Jēkabpils siltums klientiem samazinājušies vidēji par 38%, aģentūru LETA informēja Jēkabpils siltumapgādes uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Karpenko.

Ķirsis: Rīdzinieki ir mēra apkures politikas ķīlnieki

Pēdējās nedēļas laikā Rīgas mērs ir nācis klajā jau ar veseliem diviem sirdi plosošiem rakstiem par to, kāpēc par apkuri Rīgā ir jāmaksā tik lieli rēķini un kāpēc līdz šim nekas taustāms nav izdarīts ēku siltināšanas jomā. Viņu atspēkot ir metusies cita mēra kandidāte, kura tikpat sirdi plosošā rakstā vēsta, ka vainīgs, protams, ir mērs, bet aiz visa tomēr slēpjas Maskavas roka.

Poikāns: Elektrības tirgus atvēršana mājsaimniecībām nesīs nepatīkamu pārsteigumu par elektrības rēķiniem

Līdz ar elektroenerģijas tirgus atvēršanu mājsaimniecībām rudenī elektrības cenas celsies un par elektrības rēķiniem gaidāms līdzīgs pārsteigums kā par pagājušā gada decembra apkures rēķiniem, šodien Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācijas rīkotajā diskusijā vērtēja informācijas tehnoloģiju speciālists, AS "Latvenergo" tarifu apstrīdētājs Ilmārs Poikāns, saukts arī Neo.

Konkurence atkritumu nozarē iedzīvotāju rēķinus palielinās vidēji par 5 santīmiem mēnesī

Ļaujot lielveikaliem izvēlēties ar pašvaldību nesaistītus atkritumu apsaimniekotājus, atsevišķās pašvaldībās atkritumu apsaimniekošanas maksa iedzīvotājiem var pieaugt līdz pat 30%, turpretim citās nemaz. Vidēji šis pieaugums varētu būt par pieciem santīmiem uz personu mēnesī, izrēķinājusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Noteikumi, kas paredz šādu regulējumu, līdz valdības komitejas darba galdam varētu nonākt nākamnedēļ.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide