Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā -1 °C
Sniegs
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Reklāmas

Prom no patēriņa kulta pretī jēgpilnuma filozofijai

"Pamazām mēs nonākam pie tā, ka augstāk tiek vērtēts nevis tas uzņēmums, kura īpašnieks brauc ar dārgāku automašīnu, bet gan tas uzņēmums, kurš koncentrējas uz to, ko var dot apkārtējai pasaulei un cilvēkiem. Uzņēmuma filozofija "Mēs gribam nopelnīt vairāk un ātrāk" ir novecojusi," uzskata pieredzes bagātās aģentūras P.R.A.E. sabiedriskās attiecības īpašnieks un valdes loceklis Ainārs Ērglis.

PTAC sācis Latvijas influenceru uzraudzību

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) sācis Latvijas influenceru uzraudzības programmu, jo liela daļa Instagram un Youtube viedokļu līderu pārkāpjot Reklāmas likumu un maldina savu auditoriju. Vienlaikus, arvien redzamāk sašķēlusies pati Latvijas influenceru vide, kad kvalitatīvā satura veidotāji un blogeru ētikas ievērotāji kritizē naudas mediniekus, – vēsta LNT TOP10.

VIDEO: Kā skolēni reklamē savus mācību uzņēmumus

Otrdien, 10. aprīlī Rīgā pulcēsies 100 skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) no 13 pasaules valstīm. Katrs skolēnu mācību uzņēmums sagatavojis savai produkcijai arī reklāmas rullīti — starp tiem gan mājās veidoti video, gan tādi, ko, šķiet, veidojušas reklāmas aģentūras. Skolēnu radošo un profesionālo pieeju piedāvājam novērtēt, noskatoties 6 labākās skolēnu mācību uzņēmumu reklāmas.

Poļu radītā Ziemassvētku reklāma aizkustina miljonus visā pasaulē

Reklāmas galvenais varonis ir kāds vectētiņš, kurš stingri apņēmies iemācīties angļu valodu, lai spētu sazināties ar savu mazmeitu. Youtube.com video skatīts jau vairāk nekā 8 miljonus reižu, un tā emocionālais vēstījums, kā lasāms komentāros, licis nobirdināt asaras pat vissīkstākajiem skatītājiem.

EK noraida Latvijas Reklāmas asociācijas sūdzību par Enerģijas dzērienu aprites likumu

Eiropas Komisija (EK) ir noraidījusi Latvijas Reklāmas asociācijas (LRA) iesniegto sūdzību par šī gada janvārī Saeimā pieņemto Enerģijas dzērienu aprites likumu un tajā definētajiem reklāmas ierobežojumiem, aģentūrai LETA pastāstīja LRA valdes priekšsēdētāja Baiba Liepiņa.Reklāmas asociācija šā gada sākumā iesniedza oficiālu sūdzību EK par šā gada janvārī Saeimā pieņemto Enerģijas dzērienu aprites likumu un tajā definētajiem reklāmas ierobežojumiem, kas asociācijas skatījumā atbalsta nevienlīdzīgas konkurences principa ieviešanu Latvijā un ir klajā pretrunā ar Eiropas Savienības (ES) līgumu un Audiovizuālo mediju pakalpojumu direktīvu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide