Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ReRe

VNĪ iesniedz prasību tiesā pret RERE Būve1

VAS Valsts nekustamie īpašumi iesniegusi Rīgas rajona tiesā prasību par līgumsoda piedziņu no pilnsabiedrības RERE Būve1, lai nodrošinātu līgumā par Jaunā Rīgas teātra (JRT) pārbūvi paredzēto prasību izpildi, informē VNĪ valdes priekšsēdētājs Andris Vārna.

Dīvaina taktika – lauzt līgumus

Valsts nekustamo īpašumu (VNĪ) lēmumu lauzt līgumu ar pilnsabiedrību Rere Būve 1 par Jaunā Rīgas teātra (JRT) ēkas rekonstrukciju intervijā Romānam Meļņikam komentē RERE Būve valdes priekšsēdētājs Valdis Koks.

Latviju būvē apakšuzņēmēji

Latvijas būvkomersantu reģistrā patlaban atrodami 5125 aktīvi būvkomersanti. Vien 77 no tiem darbinieku skaits pārsniedz 100 cilvēku, otrdien vēsta laikraksts Diena.Lielākais būvkomersantu skaits koncentrējas Rīgā. Kā liecina Rīgas pilsētas būvvaldes apkopotā informācija, sākot no 2009.gada, reģistrēts 5260 būvatļauju, kurās norādīts vairāk nekā tūkstoš būvuzņēmēju.

Re&Re risks būs augsts

Zolitūdes Maxima projektu abās kārtās bija apdrošinājusi kompānija Ergo. Lielveikals, ziemas dārzs uz tā jumta, jaunbūvētā daudzdzīvokļu ēka, kā arī būvnieka civiltiesiskā atbildība kopā tika apdrošināta teju par 11 miljoniem eiro. Pagaidām vēl notiek izmeklēšana, cik lielā mērā vainīga ir Re&Re un kādos apjomos apdrošināšanas kompensācija tiks izmaksāta, pirmdien vēsta laikraksts Diena.

Re&Re publicē ekspertu pirmo atzinumu; vaino kļūdas projektā

Ceturtdien, 28.novembrī, uzņēmums Re&Re savā mājaslapā publicējis pirmo ekspertu atzinumu saistībā ar Zolitūdes traģēdiju. Kā vēsta informācija kompānijas mājaslapā, nākamajā dienā pēc traģēdijas Zolitūdē, 22.novembrī, Re&Re informēja sabiedrību par kompānijas plānu - izpētīt un noskaidrot traģēdijas iemeslus, tāpēc piesaistīti sertificēti Latvijas būvinženieri, kam jāveic neatkarīga ekspertīze par traģēdijas icēloņiem.

Pērn Alfā iebruka Re&Re būvēts jumts; šodien pasūtīts atkārtots autostāvvietas audits

Galactico tirdzniecības centru attīstītājs SIA Linstow Center Management (Linstow) atzīst, ka pērn oktobrī tirdzniecības centrā Alfa iebruka uzņēmuma Re&Re būvēts jumts 90 kvadrātmetru platībā, biznesa portālam Nozare.lv apliecināja Linstow pārstāve Evija Ansonska.Viņa pastāstīja, ka negadījums Alfā pērn notika divos posmos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide