Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Trešdiena, 1. aprīlis
Dagne, Dagnis

Rīgas Doma kora skola

Kupli, skanīgi sazarojies koks

Savu ceturtdaļgadsimta jubileju Rīgas Doma kora skola (RDKS) atzīmēs ar krāšņu, multimediālu koncertu Ķīpsalas hallē 25. maijā plkst. 19. Vērienīgā programmā, kuras mākslinieciskais vadītājs ir diriģents Mārtiņš Klišāns, režisors Juris Jonelis un scenogrāfs Didzis Jaunzems, vienuviet pulcēsies Latvijas spilgtākie atskaņotājmākslinieki un izcilie RDKS kolektīvi.

Rīgas Doma kora skola svin 25 gadus

25. maijā Ķīpsalas hallē Rīgas Doma kora skola ar krāšņu, multimediālu koncertu atzīmēs ceturtdaļgadsimta jubileju, uz svinībām un koncertu aicinot ne vien Rīgas Doma kora skolai pietuvinātos, bet ikvienu interesentu. Vērienīgā programmā vienuviet pulcēsies Latvijas spilgtākie atskaņotājmākslinieki un izcilie Rīgas Doma kora skolas kolektīvi, kuri apliecina Latvijas un Rīgas vārdu pasaulē. Muzikālajos priekšnesumos, dažādu žanru sintēzē, satiksies skolas audzēkņi, absolventi un viņu domubiedri – nozīmīgi Latvijas akadēmiskās, džeza un populārās mūzikas mākslinieki. Viņu vidū būs dzirdami tādi Rīgas Doma kora skolas absolventi kā dziedātājs Jānis Šipkēvics, Daumants Kalniņš, Andris Sējāns, grupas Framest, Latvian Voices, diriģenti Kaspars Ādamsons, Jānis Liepiņš, Jānis Ozols un citi. Koncerta radošo grupu veido profesionālās kultūras dzīves personības - diriģents Mārtiņš Klišāns, režisors Juris Jonelis un scenogrāfs Didzis Jaunzems.

Rīgas Doma kora skolas atbalstam Positivus savākti vairāk kā 1000 eiro

Positivus festivāls šogad uzsāka sociāli atbildīgu kampaņu, kuras mērķis ir uzlabot un attīstīt Rīgas Doma kora skolas (RDKS) infrastruktūru. Ikvienam festivāla apmeklētājam bija iespēja atbalstīt topošos mūziķus. Kopumā šogad saziedots vairāk kā tūkstoš eiro, un nauda jau ir nodota RDKS vadībai, kas pirmajā skolas metodiskās padomes sapulcē septembra sākumā lems, kur tiks ieguldīti saziedotie līdzekļi, informēja festivāla pārstāve Linda Igolniece.

Rīgas Doma kora skola krāšņi atzīmēs savu 20 gadu jubileju

Rīgas Doma kora skola ir nozīmīgākais, kas ar mani muzikāli ir noticis. Tā ielika tādus pamatus, kuri pēc tam tikai apauga ar jauniem slāņiem. Es noteikti zinu, ka izpratne gan par to, ko nozīmē darbs mūzikā, gan dzīvesveids mūzikā ir šīs skolas un tās izveidotāja, diriģenta Jāņa Erenštreita iedvesmojošo ideālu nopelns. Šos vārdus grupas Instrumenti mūziķis Jānis Šipkēvics Dienai teica, gatavojoties Rīgas Doma kora skolas divdesmitās jubilejas koncertam.

Muzikāla svētku programma izstāžu zālē Arsenāls

Ceturtdien, 20. decembrī, plkst.18 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē Arsenāls Rīgas Doma kora skola aicina uz muzikālu svētku programmu, kurā priekšnesumus sniegs vokālās un instrumentālās nodaļas audzēkņi.Svētku pasākumā uzstāsies Rīgas Doma kora skolas vokālās nodaļas talantīgākie solisti un gados visjaunāko audzēkņu – sagatavošanas klases – koris.

Klasisks Rammstein!

Krišs Pozemkovskis: „Vēlos rādīt, cik skaista mūzika tur iekšā – ne tikai bungas un bass.”

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide