Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Piektdiena, 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde

Rīgas Fotogrāfijas biennāle

Rīgas Fotogrāfijas biennālē diskutēs par mākslas kolekcionēšanu

Izstāžu zālē Rīgas mākslas telpa 2. jūnijā plkst. 18.00 notiks diskusija Kolekcionēt vai krāt? Diskusijas dalībnieki pievērsīsies mākslas kolekcionēšanas pieredzēm un praksēm, dažādām kolekcionēšanas formām un metodēm, kolekciju saglabāšanas un tālākas izmantošanas jautājumiem, kā arī – spriedīs, kā tehnoloģiju attīstība ietekmēs kolekcionēšanu. Veicinot mākslas pasākumu pieejamību, sarunai tiks nodrošināts surdotulkojums.

Rīgas Fotogrāfijas biennāle aicina uz radošajām darbnīcām bērniem

Rīgas Fotogrāfijas biennālē 2022 ģimenes un bērni no 8 līdz 12 gadu vecumam aicināti piedalīties radošajās darbnīcās Ekrāns un bērns. To laikā kopā ar mākslinieci Līgu Spundi būs iespēja radīt savu kluso dabu. Darbnīcas norisināsies 7. un 28. maijā izstāžu zālē Rīgas mākslas telpa, informēja biennāles pārstāve Amanda Boka.

Rīgā notiks fotogrāmatām veltīta starptautiska konference

30. aprīlī no plkst. 11 līdz 18 izstāžu zālē Rīgas mākslas telpa norisināsies starptautiska konference 21. gadsimta Centrālās un Austrumeiropas fotogrāmatas, informēja Rīgas Fotogrāfijas biennāles 2022 pārstāve Amanda Boka.

Baltijas mākslinieki Rīgas Fotogrāfijas biennāles 2022 izstādē Utopijas

No 28. aprīļa līdz 21. maijam kultūrtelpā Smilga (Eduarda Smiļģa iela 34a) Rīgas Fotogrāfijas biennāles 2022 ietvaros būs skatāma Baltijas mākslinieku grupas izstāde Utopijas. Izstādes kuratore Auguste Petre dalībai izstādē aicinājusi Annemariju Gulbi, Heli, Madaru Kvēpu, Zandu Puči (Latvija) un Akselu Hāgensenu (Igaunija), informēja Rīgas Fotogrāfijas biennāles pārstāve Amanda Boka.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide