Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Trešdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Rīgas Fotogrāfijas biennāle

Rīgas Fotogrāfijas biennāle izsludina pieteikšanos balvai Meklējam jauno fotogrāfijā!

Līdz šī gada 2. oktobrim jaunie mākslinieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas aicināti pieteikt savus darbus Rīgas Fotogrāfijas biennāles - NEXT 2023 (RFB – NEXT 2023) balvai Meklējam jauno fotogrāfijā! Starptautiskas žūrijas izvēlētajam balvas ieguvējam nākamā gada maijā būs iespēja rīkot personālizstādi ISSP Galerijā RFB – NEXT 2023 programmas ietvaros, kur notiks arī pārējo laureātu apbalvošana. Īpašas balvas konkursa dalībniekiem piešķirs arī fonds VV Foundation un Lietuvas grāmatu izdevniecība NoRoutine Books.

Rīgas Fotogrāfijas biennālē diskutēs par mākslas kolekcionēšanu

Izstāžu zālē Rīgas mākslas telpa 2. jūnijā plkst. 18.00 notiks diskusija Kolekcionēt vai krāt? Diskusijas dalībnieki pievērsīsies mākslas kolekcionēšanas pieredzēm un praksēm, dažādām kolekcionēšanas formām un metodēm, kolekciju saglabāšanas un tālākas izmantošanas jautājumiem, kā arī – spriedīs, kā tehnoloģiju attīstība ietekmēs kolekcionēšanu. Veicinot mākslas pasākumu pieejamību, sarunai tiks nodrošināts surdotulkojums.

Rīgas Fotogrāfijas biennāle aicina uz radošajām darbnīcām bērniem

Rīgas Fotogrāfijas biennālē 2022 ģimenes un bērni no 8 līdz 12 gadu vecumam aicināti piedalīties radošajās darbnīcās Ekrāns un bērns. To laikā kopā ar mākslinieci Līgu Spundi būs iespēja radīt savu kluso dabu. Darbnīcas norisināsies 7. un 28. maijā izstāžu zālē Rīgas mākslas telpa, informēja biennāles pārstāve Amanda Boka.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide