Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Rīgas mikroautobusu satiksme

Rīgā pārstās kursēt visi minibusi un ekspresbusi

Rīgas mikroautobusu satiksme (RMS) pieņēmusi lēmumu no šī gada 2.aprīļa pilnībā pārtraukt mikroautobusu satiksmi apkalpotajos maršrutos Rīgas pilsētā līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai valstī, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

No otrdienas Rīgas mikroautobusos vairs nevarēs norēķināties ar skaidru naudu

Lai samazinātu Covid-19 vīrusa izplatības risku un rūpētos par transportlīdzekļu vadītāju drošību, no rītdienas, 24.marta SIA Rīgas mikroautobusu satiksme (RMS) minibusos un ekspresbusos vairs nevarēs iegādāties biļeti par skaidru naudu, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Maija Lazdiņa

Rīgas mikriņos veic aptauju par šī pakalpojuma nepieciešamību

Rīgas mikroautobusos tiek veikta aptauja, lai noskaidrotu, vai SIA Rīgas mikroautobusu satiksmes klienti turpinās izmantot sabiedrisko transportu, ja konkrētajā maršrutā vairs nekursēs mikriņi, bet tikai SIA Rīgas satiksme transports, liecina iedzīvotāju publicētā informācija sociālajos tīklos.

Pieaug aizdomas par krāpšanos Brandava kontrolētajā mikroautobusu biznesā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) Gods kalpot Rīgai ietekmīgo biedru Aleksandru Brandavu tur aizdomās par kukuļa došanu un starpniecību kukuļošanā. Viņš šobrīd ir vienīgais aizdomās turētais. KNAB nesniedz informāciju, par kādiem darījumiem un kādā laika posmā iespējamā kukuļošana notikusi. TV3 raidījuma Nekā personīga rīcībā esoša informācija liecina, ka, visticamāk, KNAB izmeklē Brandava darījumus, kuros iesaistītas Rīgas Satiksmes iepirkumu lietā figurējošas personas. Līdzība ar Rīgas Satiksmes iepirkuma lietu ir, ka tā ierosināta par kukuļa došanu un starpniecību, taču nav nekādu ziņu par kukuļa ņēmēju.

Līgums ar RMS Rīgas satiksmei var nest miljoniem lielus zaudējumus

Oktobrī noslēdzās 2016. gadā izsludinātais Rīgas satiksmes 90 miljonu iepirkums par tiesībām Rīgā pārvadāt pasažierus ar mikroautobusiem. Pie līguma tika Rīgas satiksmes darbinieka un Rīgas domes koalīcijas partijas Gods kalpot Rīgai biedra Aleksandra Brandava uzņēmums Rīgas mikroautobusu satiksme. Jaunais līgums ir spēkā no decembra. Viena pasažiera pārvadāšana mikroautobusā tagad izmaksā 1,34 eiro, bet pasažieriem biļetes cena nemainās – par braucienu jāmaksā 1,15 eiro. Starpību – teju divdesmit centus - jāpiemaksā Rīgas satiksmei. Gadā tie varētu būt seši līdz septiņi miljoni eiro, TV 3 raidījumam Nekā personīga lēš Rīgas satiksmes valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Anrijs Matīss.

Taupības nolūkos Rīgas satiksme vairākus maršrutus nodos RMS

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme plāno vairākus līdz šim apkalpotos maršrutus nodot pilnsabiedrībai Rīgas mikroautobusu satiksme (RMS), tādējādi cerot ieekonomēt, to aģentūrai LETA pastāstīja RMS pārstāve Maija Lazdiņa.

RMS tiek pie 96 miljonu eiro līguma par mikriņu satiksmi Rīgā

Ir noslēgta sarunu procedūra par paaugstināta servisa pakalpojumu sniegšanu Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, un tās rezultātā ir noslēgts līgums par minētā pakalpojuma sniegšanu ar esošo pakalpojuma sniedzēju uzņēmumu Rīgas mikroautobusu satiksme (RMS), vēsta Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis.

Uz mikriņu satiksmes nodrošināšanu Rīgā pretendē vien esošais uzņēmums

Personu apvienība AS Liepājas autobusu parks un AS Nordeka, kas vairākkārt iesniedza sūdzības par SIA Rīgas satiksme izsludināto mikroautobusu satiksmes nodrošināšanas iepirkumu, nolēmusi tajā vairs nepiedalīties, un vienīgais pretendents konkursā palicis ilggadējais šī pakalpojuma nodrošinātājs Rīgas mikroautobusu satiksme (RMS), noskaidroja aģentūrai LETA.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide