Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Sestdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta

Rodrigo Duterte

Filipīnas nosūta Kanādai atpakaļ 69 konteinerus ar atkritumiem

Filipīnas piektdien nosūtīja atpakaļ uz Kanādu 69 konteinerus ar, kā vietējās amatpersonas paziņojušas, nelikumīgi ievestiem atkritumiem. Salu valsts ir viena no Dienvidaustrumāzijas valstīm, kas protestē pret to, ka turīgās zemes uztverot tās kā atkritumu izgāztuves.

Duterte draud piedrazot ūdeņus pie Kanādas

Ar skarbiem un pretrunīgi vērtētiem paziņojumiem pazīstamais Filipīnu prezidents Rodrigo Duterte kārtējo reizi parūpējies, ka Filipīnu un Kanādas strīds par 69 konteineriem ar atkritumiem nonācis pasaules mediju uzmanības lokā. Proti, Duterte solījis - ja Kanāda nesavāks savus atkritumu konteinerus, Filipīnas "drazu" vienkārši izgāzīs okeānā pie Kanādas krastiem.

Filipīnas izstāsies no Starptautiskās krimināltiesas

Āzijas austrumu valsts Filipīnas izstāsies no Starptautiskās krimināltiesas dibināšanas līguma, jo tas "tiekot izmantots kā līdzeklis pret šo valsti", paziņojis pretrunīgi vērtētais Filipīnu prezidents Rodrigo Duterte, kurš visbiežāk starptautisko mediju redzeslokā nonācis saistībā ar saviem nereti ļoti politnekorektajiem izteicieniem.

Tramps slavē balamuti Duterti, ignorējot cilvēktiesību problēmas Filipīnās

ASV prezidents Donalds Tramps savu vizīti Āzijas valstīs noslēdz Filipinās un uzslavējis šīs valsts prezidentu Rodrigo Duterti, kuram jau ilgāku laiku pārmet brutālo izrēķināšanos ar narkobiznesā iesaistītajiem, tostarp bieži tas noticis ne likuma ietvaros. Duterte gan vienmēr savu politiku atbalstījis un pretiniekus dēvējis par kuces bērniem, savukārt par Trampu izteicies kā par domubiedru.

Tramps uzaicina ciemos Duterti, kurš Obamu nodēvēja par "kuces dēlu"

ASV prezidents Donalds Tramps telefonsarunā uzaicinājis pretrunīgi vērtēto Filipīnu prezidentu Rodrigo Duterti apmeklēt Balto namu, vēsta CNN. Jāatgādina, ka Duterte izpelnījies skandalozu slavu, jo regulāri nāk klajā ar rupjiem un neētiskiem izteikumiem, piemēram, nodēvējot bijušo ASV prezidentu Baraku Obamu par "kuces dēlu", tāpat arī salīdzinot sevi ar Hitleru, kurš ebreju vietā gribētu nogalināt visus narkomānus. Jāatgādina, ka Duterte valsts mērogā ir uzsācis brutālu karu pret narkobiznesa darboņiem, un ir aizdomas, ka varas iestādes bieži vien tikai uz aizdomu pamata un bez pietiekamiem pierādījumiem skarbi izrēķinās ar cilvēkiem.

Manila nosoda amerikāņu seriālu par Filipīnu prezidenta atainojumu

Manila otrdien izteica protestu saistībā ar veidu, kādā ASV televīzijas seriālā Madam Secretary (Sekretāres kundze) attēlots Filipīnu prezidents. Proti, seriālā prezidents uzmācies ASV valsts sekretārei. Seriāla jaunākās sērijas reklāmas rullītī galvenā varone Filipīnu prezidentam iesit pa seju, reaģējot uz uzmākšanos.

Filipīnu prezidents publiski dižojas, ka mēdza nogalināt aizdomās turētos

Filipīnu prezidents Rodrigo Duterte, kurš šoruden pasaules mediju uzmanības centrā nonāca aso izteikumu dēļ, kurus veltīja ASV prezidentam Barakam Obamam, atzinies, ka pats nogalinājis vairākus par noziegumiem aizdomās turētos laikā, kad bija Davao pilsētas mērs, ziņo BBC.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide