Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rolands Atkočūns

Izprovocēta atklātība Liepājas teātra izrādē Pilnīgi svešinieki

Kas notiek brīdī, kad vienkāršas draugu vakariņas pārvēršas teju par īstu "mēness aptumsumu", jo viens no viņiem pierunā pārējos visu, kas šajā vakarā nopīkst vai iezvanās katra mobilajā telefonā, lasīt un klausīties skaļi un kopā? Jo noslēpumu citam no cita taču it kā nav… Notiek tas, ko apspēlē Liepājas teātris jaunajā režisora Rolanda Atkočūna iestudējumā Pilnīgi svešinieki.

Sirds nav tikai anatomisks jēdziens

Režisors Rolands Atkočūns Dailes teātrī iestudējis amerikāņu dramaturģes Betas Henlijas lugu Sirds noziegumi, kas 1981. gadā ieguvusi Pulicera prēmiju.

Komēdijas Trīnes grēki priekšvakarā notiks Sarunas pirms pirmizrādes

15. martā plkst. 17 lietuviešu režisora Rolanda Atkočūna iestudētās komēdijas Trīnes grēki pirmizrādes priekšvakarā Dailes teātrī notiks Sarunas pirms pirmizrādes, kuru tēma būs latvieši un lietuvieši – kopīgais un atšķirīgais, satikšanās un nesatikšanās. Latvija un Lietuva, latvieši un lietuvieši – kaimiņzemes, brāļu tautas.

Rolands Atkočūns Dailes teātrī iestudē Bulgakova traģikomēdiju

9. aprīlī  Dailes teātrī notiks Mihaila Bulgakova traģikomēdijas “Versaļas kods” (oriģinālā – “Svētuļu jūgā”) pirmizrāde, informēja teātra pārstāve Liene Jakovļeva. Jauniestudējumu veido lietuviešu viesrežisors Rolands Atkočūns. 8. aprīlī interesenti tiks gaidīti “Sarunās pirms pirmizrādes”.  Konflikts starp mākslinieku un varu ir aktuāls visos režīmos un pie visām varām, arī visdemokrātiskākajām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide