Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Rolands Ūdris

VIDEO: Artūrs Irbe aicina uz labdarības hokeja spēli Ūdrīša atbalstam

Jau trešdien, 21. decembrī plkst. 18.00 Ogrē, Vidzemes ledus hallē tiks aizvadīta īpaša Latvijas čempionāta hokejā labdarības spēle mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša atbalstam. Latvijas čempionāta spēlē tiksies Kurbads un Prizma komandas. Visi ienākumi no ieejas biļetēm tiks ziedoti mūziķa rehabilitācijai. Biļetes cena ir divi eiro.

Ūdrītis: Tagad gūstu kaifu no pozitīvām lietām

Rolands Ūdris jeb Ūdrītis šogad nosvinējis apaļu jubileju, pirmoreiz apprecējies, tiks pie sava pirmā dēla un atsāk muzicēt kopā ar savu grupu The Hobos. Grupa pēc divu gadu pārtraukuma gatava atkal regulāri uzstāties, un 18.septembrī notiks viņu labāko dziesmu koncerts divu stundu garumā koncertzālē Palladium. 

Kampaņas Par dzīvību noslēguma koncerts izskanēs Jāņa baznīcā

14.oktobrī plkst.18.00 Rīgas Jāņa baznīcā notiks kampaņas Par dzīvību noslēguma koncerts, kurā uzstāsies daudzi pazīstami mūziķi, tostarp Jolanta Gulbe, Goran Gora, Rolands Ūdris un Ilona Balode, operdziedātāja Evita Zālīte un citi mūziķi.Akcijas organizatori norāda, ka koncerts izskanēs kā lūgšana par bērniem. “Esošajiem, nākamajiem un par tiem, kas varēja būt…Tas būs mirklis,kad visi varam satikties, pabūt kopā un padomāt, ja nepieciešams, arī lūgt piedošanu. Pateiksim saviem bērniem, ka mīlam viņus, pateiksim savām mammām - paldies par dzīvību.”Ieeja koncertā – bez maksas.

AUDIO: Elizabete Zagorska un Atis Auzāns apvienojas duetā

Dziedātāji Elizabete Zagorska un Atis Auzāns ierakstījuši kopīgu dziesmu “Iemīlējos”, informē mūziķu pārstāvis Juris Millers. Dziesmas mūzikas autors ir Aigars Grāvers, bet tekstu sarakstījuši Rolands Ūdris un Elizabete Zagorska.

Ūdrītis un Balode “stopošanu” uz Ķīnu aprakstīs blogā

Otrdien, 23.februārī  mūziķis Rolands Ūdris, pazīstams arī kā Ūdrītis, un aktrise Ilona Balode ar stopiem un citiem tradicionāliem vai mazāk pierastiem pārvietošanas līdzekļiem devušies ceļojumā Rīga – Pekina. Paši ceļotāji portālam Diena.lv vēl pirms aizbraukšanas atzina, ka ceļojumam nav noteikts konkrēts termiņš – abi  ir gatavi dažādiem spontāniem pārsteigumiem un maršruta izmaiņām.

Ūdrītis uzņēmis savu pirmo īsfilmu

Ceturtdien, 24.septembrī  pl.17 klubā "Pulkvedim neviens neraksta"  sagaidāma Ūdrīša (Rolanda Ūdra) debijas filmas "Džonija 3 vēlēšanās" pirmizrāde, kas būs skatāma arī interneta tiešraidē Platforma.lv mājas lapā, informē Jānis Penka, "Platforma Music".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide