Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sabiedriskā ēdināšana

Ēdinātāji bažīgi gaida ziemu

Dienas aptaujātie ēdinātāji ar bažām gaida rudens/ziemas sezonu un prognozē būtisku apgrozījuma kritumu. Arī Latvijas Restorānu biedrība apgalvo, ka bez zināma valsts atbalsta ēdinātāji izdzīvot nevarēs.

Viesmīlības nozare aicina ļaut ēdinātājiem uzņemt viesus brīvi arī iekštelpās vai turpināt saņemt valsts atbalstu

Latvijas Restorānu biedrība (LRB), Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) aicina valdību ļaut ēdināšanas uzņēmumiem brīvi uzņemt viesus arī iekštelpās, pretējā gadījumā viesmīlības nozarei pieprasot arī turpmāk nodrošināt valsts atbalsta sniegšanu Covid-19 pandēmijas dēļ grūtībās nonākušajiem uzņēmumiem, aģentūrai LETA pavēstīja visu triju organizāciju pārstāvji.

Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus personām ar digitālo Covid-19 sertifikātu varēs sniegt arī iekštelpās

No otrdienas, 15.jūnija, sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus personām, kas varēs uzrādīt derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, varēs sniegt arī iekštelpās, paredz ceturtdien Ministru kabinetā atbalstītie Ekonomikas ministrijas (EM) izstrādātie grozījumi noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Ēdinātāji gandarīti par ierobežojumu atcelšanu viesu skaitam pie viena galda

Ēdinātāji ir gandarīti par valdības lēmumu no 1.jūlija atcelt ierobežojumus par atļauto viesu skaitu pie viena galdiņa gan iekštelpās, gan ārtelpās, aģentūrai LETA pauda Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes priekšsēdētājs un Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide