Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Sankcijas

ES draud Libānas politiķiem ar sankcijām par nespēju izveidot valdību

Eiropas Savienības (ES) augstākais pārstāvis ārlietās un drošības politikā Žuzeps Borels sestdien nosodīja Libānas politiķus par nespēju izveidot jaunu valdību, brīdinot, ka bloks varētu noteikt sankcijas pret tiem, kas stāv aiz politiskās paralīzes valstī.

ASV nosaka sankcijas Mjanmas bruņoto spēku līderiem

ASV nosaka sankcijas Mjanmas bruņoto spēku līderiem, kas pagājušajā nedēļā valstī sarīkoja militāro apvērsumu, arī iesaldējot piekļuvi aktīviem Savienotajās Valstīs, trešdien pavēstīja ASV prezidents Džo Baidens, vienlaikus mudinot ģenerālus atteikties no pučā sagrābtās varas.

Krievija piemēro sankcijas vairākām Lielbritānijas amatpersonām

Atbildot uz sankcijām, ko Lielbritānija piemērojusi Krievijas amatpersonām saistībā ar Kremļa kritiķa Alekseja Navaļnija saindēšanu, Maskava trešdien paplašinājusi sarakstu ar tām Lielbritānijas amatpersonām, kurām aizliegts iebraukt Krievijā.

Krievija nosaka sankcijas Vācijas amatpersonām

Maskava paplašinājusi sankcijām pakļauto Vācijas amatpersonu sarakstu, iekļaujot tajā arī Aizsardzības ministrijas drošības un izlūkošanas struktūru vadošos darbiniekus, pavēstīja Krievijas Ārlietu ministrija.

Krievija piemēro atbildes sankcijas ES amatpersonām Navaļnija lietā

Atbildot uz sankcijām, ko Eiropas Savienība (ES) piemērojusi Krievijas amatpersonām saistībā ar Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija saindēšanu, Krievija noteikusi atbildes sankcijas vairākām ES amatpersonām, otrdien paziņojusi Maskava.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide