Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Šaujamieroči

Vīrietis no dzīvokļa loga Imantā atklāj uguni uz apkārtējiem namiem

Reaģējot uz iedzīvotāju ziņojumiem par to, ka Rīgā, Imantas mikrorajonā, nezināma persona ir šāvusi pa daudzdzīvokļu namiem, pagājušo piektdien Valsts policija aizturēja kādu vīrieti. Veicot kratīšanu viņa dzīvesvietā tika atrasti lādiņi, tāpēc vispārējai drošībai tika evakuēti daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, un tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu, informē likumsargi.

Par šaujamieročiem plāno klasificēt arī gāzes ieročus

Turpmāk par šaujamieročiem plānots klasificēt arī gāzes ieročus, kurus var pārveidot šaušanai ar lodēm, paredz otrdien Ministru kabineta atbalstītie grozījumi Ieroču aprites likumā, par kuriem gala vārdu vēl jāsaka Saeimai.

Īpašumos Rīgā un Liepājā policija atrod narkotikas un šaujamieročus

Šīs nedēļas sākumā Valsts policija (VP) sadarbībā ar Valsts robežsardzi un Militāro policiju veica 13 kratīšanas vairākos īpašumos Rīgā un Liepājā. Tika atrasti un izņemti aptuveni 40 grami metamfetamīna, kā arī šaujamieroči, to sastāvdaļas un dažādas mantas: trīs ieročiem līdzīgi priekšmeti, arbalets, granātai līdzīgs priekšmets, patronas, ķīmisko elementu maisījumi, četri optiskie tēmekļi, maskas, rācijas, GPS izsekošanas iekārta un Bikforda aukla, portālu Diena.lv informēja VP.

Ludzas novadā atsavina nelikumīgi glabātus šaujamieročus

Pagājušās nedēļas beigās Valsts policijas (VP) Ludzas iecirkņa policisti konfiscēja vairākus nelikumīgi glabātus šaujamieročus, ka arī aizdomās par saistību ar nelikumīgu šaujamieroču glabāšanu aizturēja Ludzas novada iedzīvotāju, portālu Diena.lv informēja VP pārstāve Ksenija Belova.

Salas novadā atrod nelikumīgu šaujamieroču glabātavu

Turpinot darbu šaujamieroču nelikumīgās aprites apkarošanas jomā, Valsts policija (VP) 24. novembrī Salas novadā atrada un izņēma dažāda kalibra šaujamieročus, to munīciju, sprāgstvielas, kā arī šaujamieroču sastāvdaļas, portālu Diena.lv informēja VP.

Policija Dundagas novadā konfiscē lielu daudzumu šaujamieroču

11.oktobrī Valsts policijas (VP) Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes (VP GKrPP) Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki divās privātmājās Dundagas novadā izņēma dažāda kalibra šaujamieroču munīciju, pistoles, karabīnes, vienu ložmetēju un automātu, kā arī dažādas šaujamieroču sastāvdaļas, portāls Diena.lv uzzināja no policijas pārstāvjiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide