Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Saulkrasti

Mūzika saulrietā pie četrām upēm

Saulkrastos šovasar izskanēs četri dažāda rakstura koncerti pie četrām Saulkrastu upēm. Atšķirīgi, gluži kā upes – Pēterupe, Inčupe, Aģe un Ķīšupe –, katrs ar savu raksturu, straujumu un skaņas plūdumu, taču ar vienu kopzīmi – izskanam saulrietā un pie upes ietekas jūrā. Visi koncerti sāksies plkst. 20.30.

Saulkrastos balso gana čakli

Aizvadītajās pašvaldību vēlēšanās, kuras raksturo rekordzema vēlētāju aktivitāte, izceļas jaunveidotais Saulkrastu novads. Četros tā vēlēšanu iecirkņos nobalsojuši 42,6% vēlētāju, kas ir vairāk nekā vidēji novados un ir viens no augstākajiem aktivitātes rādītājiem Latvijā.

FOTO: Iespaidīga ledus skulptūra Saulkrastu pludmalē

Saulkrastu pludmalē apskatāma interesanta ledus skulptūra, kuras autori ir vietējie iedzīvotāji, kas pēc pašu iniciatīvas izveidojuši vides apskates objektu jūras krastā, informē pašvaldībā.

Covid-19 atklāts Saulkrastu slimnīcā un sociālās aprūpes mājā, kā arī pansionātā Rēzeknē

Covid-19 konstatēts astoņiem darbiniekiem un deviņiem pacientiem pašvaldības SIA Saulkrastu slimnīca, kā arī sociālās aprūpes mājas diviem darbiniekiem un septiņiem klientiem, aģentūru LETA informēja Saulkrastu novada pašvaldības Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Baiba Stjade. Tāpat 20 Covid-19 gadījumi klientiem un darbiniekiem konstatēti pansionātā Rēzeknē.

Rosina Saulkrastiem noteikt kūrortpilsētas statusu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas locekļu klātienes konsultācijās par Saulkrastu novada izveidi, tika izteikts ierosinājums Saulkrastiem noteikt kūrortpilsētas statusu, novēroja aģentūra LETA.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide