Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +4 °C
Smidzinošs lietus
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Spēļu zāles

VM rosinās spēļu zālēs aizliegt smēķēšanu un noteikt citus ierobežojumus

Veselības ministrijas (VM) pētījums par azartspēļu spēlēšanas, datorspēļu un pārmērīgas interneta lietošanas paradumiem Latvijā apliecina nepieciešamību ieviest stingrākas prasības spēļu zālēm un kazino. Lai uzlabotu situāciju, VM papildus līdzšinējiem priekšlikumiem rosinās spēļu zālēs aizliegt smēķēšanu, ierobežot piedāvātos bonusus un noteikt citas prasības, lai mazinātu sabiedrībai radīto kaitējumu, portālu Diena informē Veselības ministrija.

FM: Slēdzot azartspēļu vietas Latvijā, budžets zaudētu 36,6 miljonus eiro

Slēdzot Latvijā azartspēļu vietas, budžetam ietu secen 36,6 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā (FM). FM ir izanalizējusi informāciju par spēļu zāļu slēgšanu un atstāšanu tikai četru un piecu zvaigžņu viesnīcās Latvijā kopumā, nevis atsevišķi Rīgā.

Ķersies klāt laimestiem

Vīrs no Pierīgas, kurš loterijā nupat izcēlis visu laiku lielāko laimestu Latvijas spēļu vēsturē, ir atgādinājums par mūsu nodokļu politikas nepilnībām – kā sniegs uz galvas viņa kontā ieripojuši 815 001, 83 eiro. Vesela bagātība! Bet nodokļos par to valsts saņēmusi apaļu nulli.

Mutvārdu konflikts spēļu zālē pāraug kautiņā

Pirmdienas, 23.februāra, vakarā Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Dzirciema ielā kādā spēļu zālē starp diviem vīriešiem noticis konflikts. Policisti noskaidroja, ka mutiska vārdu apmaiņa pāaugusi kautiņā, un viens no iesaistītajiem pēc tam tika nogādāts slimnīcā.Policisti arī noskaidrojuši otru kautiņā iesaistīto personu. 1987.gadā dzimušais vīrietis aizturēts trešdien. Viņš savu vainu nodarītajā atzina. Šobrīd par tīšu miesas bojājuma nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai ir uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

Mēģina tikt vaļā no azartspēļu vietām

Kopš 2006. gada vidus Rīgas dome (RD) nav devusi nevienu atļauju jaunu azartspēļu vietu ierīkošanai galvaspilsētā, iedzīvojoties tiesvedībās. Pēdējais starpgadījums saistās ar SIA Joker Ltd., kuras prasību apmierināja Administratīvā apgabaltiesa, tomēr atļauja spēļu zāles atvēršanai joprojām tiek atteikta. Arī citu pašvaldību pārstāvji atzīst, ka izmanto visas iespējas, lai nepieļautu jaunu spēļu zāļu atvēršanu, piektdien raksta laikraksts Diena. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide