Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Spēļu zāles

VM rosinās spēļu zālēs aizliegt smēķēšanu un noteikt citus ierobežojumus

Veselības ministrijas (VM) pētījums par azartspēļu spēlēšanas, datorspēļu un pārmērīgas interneta lietošanas paradumiem Latvijā apliecina nepieciešamību ieviest stingrākas prasības spēļu zālēm un kazino. Lai uzlabotu situāciju, VM papildus līdzšinējiem priekšlikumiem rosinās spēļu zālēs aizliegt smēķēšanu, ierobežot piedāvātos bonusus un noteikt citas prasības, lai mazinātu sabiedrībai radīto kaitējumu, portālu Diena informē Veselības ministrija.

Pašvaldība Rīgā plāno slēgt vēl 33 spēļu zāles

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti atbalstījuši vēl 33 azartspēļu zāļu slēgšanu galvaspilsētas vēsturiskajā centrā, aģentūra LETA noskaidroja domē.

Ķersies klāt laimestiem

Vīrs no Pierīgas, kurš loterijā nupat izcēlis visu laiku lielāko laimestu Latvijas spēļu vēsturē, ir atgādinājums par mūsu nodokļu politikas nepilnībām – kā sniegs uz galvas viņa kontā ieripojuši 815 001, 83 eiro. Vesela bagātība! Bet nodokļos par to valsts saņēmusi apaļu nulli.

Mutvārdu konflikts spēļu zālē pāraug kautiņā

Pirmdienas, 23.februāra, vakarā Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Dzirciema ielā kādā spēļu zālē starp diviem vīriešiem noticis konflikts. Policisti noskaidroja, ka mutiska vārdu apmaiņa pāaugusi kautiņā, un viens no iesaistītajiem pēc tam tika nogādāts slimnīcā.Policisti arī noskaidrojuši otru kautiņā iesaistīto personu. 1987.gadā dzimušais vīrietis aizturēts trešdien. Viņš savu vainu nodarītajā atzina. Šobrīd par tīšu miesas bojājuma nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai ir uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšana turpinās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide