Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Sestdiena, 1. aprīlis
Dagne, Dagnis

SPRK

SPRK izstrādājusi numerācijas krāpniecības novēršanas regulējumu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir izstrādājusi noteikumus, kas paredz, kā turpmāk elektronisko sakaru operatoriem rīkoties, ja tie konstatē iespējamo numerācijas krāpniecības gadījumu. SPRK vērtēs katru gadījumu individuāli, lai pārliecinātos par to atbilstību numerācijas krāpniecības pazīmēm.

SPRK: Pastāv iespēja Latvijas gāzes tarifu mainīt biežāk nekā divas reizes gadā

Lai gan šobrīd spēkā esošā tarifu piemērošanas kārtība, kas noteikta ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lēmumu, paredz tarifu vērtību pārskatīšanu saistītajiem lietotājiem divas reizes gadā, tomēr pastāv iespēja AS "Latvijas gāze" tarifu mainīt biežāk nekā divas reizes gadā, aģentūrai LETA skaidroja SPRK pārstāvji.

Apkures sezona Latvijā daudzviet sākusies ar zemākiem tarifiem

Pateicoties zemajām dabasgāzes cenām, daudzviet Latvijā iedzīvotāji šajā apkures sezonā par siltumenerģiju maksās mazāk. Tarifi šogad ir samazinājušies aptuveni 30% regulēto siltumenerģijas uzņēmumu, kas nodrošina vairāk nekā 75% no visas sabiedrisko pakalpojumu lietotājiem nodotās siltumenerģijas Latvijā, informē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK).

SPRK izsaka brīdinājumu Conexus par sertificēšanās prasību neizpildi noteiktā termiņā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izteikusi brīdinājumu Latvijas dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatoram AS Conexus Baltic Grid (Conexus) par sertificēšanas lēmuma neizpildi noteiktajā termiņā, informēja SPRK pārstāve Baiba Jakobsone. Vienlaikus SPRK uzdevusi kompānijai līdz 1.oktobrim nodrošināt operatora atbilstību Enerģētikas likuma prasībām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide