Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

SPRK

SPRK izsaka brīdinājumu Conexus par sertificēšanās prasību neizpildi noteiktā termiņā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izteikusi brīdinājumu Latvijas dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatoram AS Conexus Baltic Grid (Conexus) par sertificēšanas lēmuma neizpildi noteiktajā termiņā, informēja SPRK pārstāve Baiba Jakobsone. Vienlaikus SPRK uzdevusi kompānijai līdz 1.oktobrim nodrošināt operatora atbilstību Enerģētikas likuma prasībām.

No 15.maija zvani uz Eiropas valstīm kļūs lētāki

No 15.maija stājas spēkā mazumtirdzniecības tarifi starptautiskajiem zvaniem uz Eiropas Ekonomisko zonu (EEZ), līdz ar to, zvanot uz Eiropu, operators drīkstēs piemērot lietotājam ne vairāk kā 0,19 eiro par zvana minūti un 0,06 eiro par īsziņu, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu un regulēšanas komisijas (SPRK) pārstāve Baiba Jakobsone.

Ražotāju vainas dēļ Latvijā aptrūcies difterijas vakcīnu pieaugušajiem

Latvijā aptrūcies difterijas vakcīnu pieaugušajiem - to krājumi samazinājušies ražotāja piegāžu pārtraukuma dēļ. Tāpēc pagaidām noteikts ierobežojums difterijas un stinguma krampju kombinētās vakcīnas izmantošanai un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicinājis atlikt pieaugušo revakcināciju pret difteriju – sestdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

SPRK: Nākotnē mobilo sakaru operatoru pakalpojumu cenas atkal varētu sarukt

No 2017. gada 15. jūnija stājas spēkā jauna viesabonēšanas sistēma – "viesabonē kā mājās" princips, līdz ar ko ceļo uz ārzemēm un maksa par zvaniem, īsziņām un datu pārraidi par tādām pašām cenām, kā pašmāju mobilo sakaru operators piemēro iekšzemes tarifiem. Lai arī līdz ar to pieaug pakalpojumu cenas, paredzams, ka nākotnē tās atkal saruks, prognozē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK).

SPRK: Labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Latvijā nodrošina Tele2; Rīgā - LMT

Labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Latvijā nodrošina Tele2, tādējādi apsteidzot aizvadīto gadu līderi Latvijas Mobilo telefonu (LMT), kas aizvien nodrošina labāko mobilā interneta vidējo lejupielādes ātrumu Rīgā, teikts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā par 2016.gadu.

LMT nav pilnībā ievērojis ES viesabonēšanas regulas prasības (papildināts 14:04)

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK), izvērtējot SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) sniegtos viesabonešanas pakalpojumus un piemērotās cenu politikas atbilstību Eiropas Savienības (ES) regulai par viesabonēšanas pakalpojumu sniegšanu ES, secināja, ka LMT pilnībā nav ievērojis regulā noteiktās prasības, tāpēc uzņēmumam uzdots līdz šā gada 1.decembrim novērst konstatēto regulas pārkāpumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide