Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Starptautiskā Olimpiskā komiteja

SOK valde iesaka saglabāt boksu olimpisko spēļu programmā

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) valde ieteikusi saglabāt boksu 2020.gada olimpisko spēļu programmā, bet iesaka neatzīt Starptautisko Boksa asociāciju (AIBA). AIBA, kas pārrauga amatieru boksa sacensības, ieskaitot olimpiskos turnīrus, ilgstoši cieš no nestabilitātes un finansiālām problēmām.

SOK aicina sporta organizācijām uzlabot reputācijas

Pēc šogad piedzīvotajiem daudzajiem skandāliem vairāku sporta veidu federācijām būtu jāuzlabo savas reputācijas, aicinājis Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs."Kad pirms gada tika ieviesta olimpisko spēļu pārmaiņu programma, mans vēstījums Olimpiskajai kustībai bija - mainieties vai tiksiet izmainīti," jaunā gada paziņojumā izteicies Bahs.

SOK sniegs finansiālu atbalstu Ukrainas sportistiem

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) sniegusi 300 000 dolāru (220 000 eiro) lielu finansiālo palīdzību nemieru nomocītās Ukrainas sportistiem.Kā atzinis SOK prezidents Tomass Bahs, Ukrainas sportistu situācija ir "dramatiski pasliktinājusies". Tāpēc palīdzība caur valsts olimpisko komiteju sniegta sportistiem, lai viņi varētu trenēties un piedalīties sacensībās.Bahs aicinājis Ukrainas politiskos līderus "sākt dialogu pēc Olimpiskā gara principa ar abpusēju cieņu un mieru".Saspīlējums starp Krieviju un Ukrainu ievērojami audzis pēc februārī notikušo Soču olimpisko spēļu noslēguma.

SOK pilnībā apmierināta ar Krievijas "antigeju" likumu

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) atzīst, ka ir pilnībā apmierināta ar Krievijas pieņemto homoseksuālisma propagandas aizliegumu, jo tas nepārkāpjot Olimpisko hartu.SOK pārstāvis Žans Klods Kilī ceturtdien preses konferencē atzina, ka organizācija nav tiesīga nosodīt citu valstu pieņemtos likumus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide