Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Statistika

Par pusmiljonu eiro plāno veidot valsts iestāžu statistikas portālu

Izmantojot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansējumu, plānots veidot oficiālās statistikas portālu, aģentūra LETA uzzināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).Paredzēts, ka portāla izveide izmaksās ap 500 000 eiro, bet tā ikgadējās izmaksas pēc izveides būs 133 848 eiro gadā.

Vizualizē un publisko datus, kas raisa ažiotāžu

Esmu viens no tiem daudzajiem Twitter lietotājiem, kas seko līdzi jūsu ierakstiem gan latviešu, gan angļu valodā veidotajos profilos, jo tie radikāli atšķiras no visiem citiem, - publicējat pamatā dažādus grafikus ar tendencēm, statistikas datu vizualizācijas. Kas mudina katru dienu, kā saka, rakties skaitļu tabulās un tajās būtiskāko atklāt plašākai publikai?

Bezdarba līmenis saglabājas nemainīgs

Šī gada jūlijā Latvijā bija nodarbināti 890 500 iedzīvotāju - par 0,4% mazāk nekā šā gada jūnijā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) sezonāli izlīdzinātais mēneša novērtējums.

Latvijas augļi un dārzeņi 2014. gadā apslacīti ar 7 tonnām pesticīdu

2014. gadā Latvijā augļu dārzos, dārzeņu platībās un siltumnīcu kultūrās lietotas 7 tonnas jeb nepilns 1% no visa vidēji gadā izmantoto pesticīdu daudzuma lauksaimniecībā, savukārt kukurūzas sējumu un kartupeļu stādījumu apstrādei izmantotas attiecīgi 3 un 21 tonna pesticīdu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie provizoriskie dati.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide