Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +14 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Tērbatas iela

FOTO: Satiksmei slēgtā Tērbatas iela cilvēku pilna

Sestdien no plkst.10 līdz plkst.20 Tērbatas ielā slēgta automašīnu satiksme un iela atvēlēta gājējiem un velobraucējiem, kā arī dažādām uzņēmējdarbību veicinošām iecerēm.

Tērbatas iela vēl nav Šlesera privātīpašums

Nerēķināšanās ar iedzīvotāju interesēm un sabiedrības viedokļa ignorēšana ir kļuvusi par Rīgas vicemēra aktivitāšu ikdienas stilu. Minētā apgalvojuma patiesumu apliecina lēmums par gājēju ielas izveidi Tērbatas ielā vēl pirms publiskās apspriešanas. Katram no mums ir skaidrs, ka sabiedriska apspriešana pēc lēmuma pieņemsānas ir formāla un neko neietekmē. Laikam jau ir amatpersonas, pēc kuru domām no kabineta Rīgas domē ir vislabāk redzams, bet iedzīvotāju, tajā skaitā autovadītāju viedokli nav ko uzklausīt, jo tas var apgrūtināt vienpersoniski pieņemtā lēmuma īstenošanu.

Arhitektu kolēģiju grūti pārliecināt par Tērbatas ielas pārveidošanu

Arhitekti ir pozitīvi piesardzīgi, vērtējot iespēju pārveidot Tērbatas ielu Rīgā par gājēju ielu. Uzteicama esot jebkura publiskās telpas pilnveidošana, labiekārtošana un pievēršanās kājāmgājējiem, taču līdz galam nav pārliecības, ka tieši Tērbatas iela būtu tam piemērota, izriet no Rīgas arhitekta kolēģijā spriestā, vēsta db.

Šlesers: Tērbatas iela kļūs par gājēju ielu neatkarīgi no iedzīvotāju domām

Rīgas pašvaldība nolēmusi sākt publisko apspriešanu Tērbatas ielas pārveidei par gājēju ielu. Vicemēra Aināra Šlesera (LPP/LC) teiktais liecina, ka tā par tādu kļūs neatkarīgi no iedzīvotāju viedokļa. “Mēs nesākam publisko apspriešanu, lai šo projektu noraidītu,” šodien sacīja A.Šlesers Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padomē, kurā viņš ir vadītājs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide