Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Tērbatas iela

Viens likums, taisnība cita?

Daudzu privāto uzņēmēju un pasākumu organizatoru, uz kuriem attiecas Covid-19 ierobežojumi, neizpratni raisījis nesenais grupas Carnival Youth bezmaksas koncerts uz Tērbatas ielas Rīgā, par kura rīkošanu bija atbildīga pašvaldība. Lielās cilvēku masas, kas apmeklēja koncertu, raisīja bažas par paaugstinātu risku Covid-19 izplatībai.

Tērbatas gājēju ielas atklāšanā masveidā neievēro distancēšanos, atcelts koncerts

Piektdien Rīgā, Tērbatas gājēju ielas atklāšanas pasākumā, apmeklētāji masveidā neievēroja Covid-19 dēļ noteiktos distancēšanās noteikumus, tāpēc organizatori pārskata plānoto programmu un nepieciešamības gadījumā ir gatavi pilnībā atcelt kultūras un izklaides notikumus, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes pagaidu administrācijas vadītāja padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Jana Jentkus.

Uz mēnesi slēgs 1.trolejbusa maršrutu

No šodienas saistībā ar "vasaras ielas" idejas īstenošanu Tērbatas ielā tiks slēgts 1.trolejbusa maršruts, un tam iegādāto mēneša biļeti varēs izmantot citos transporta veidos, aģentūru LETA informēja SIA Rīgas satiksme Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča.

Mēnesi transportlīdzekļiem plāno slēgt Tērbatas ielu

Rīgā no 15.jūlija līdz 16.augustam transportlīdzekļu satiksmei plānots slēgt teju visu Tērbatas ielu, atvēlot to gājējiem un tirgotājiem, kā arī kultūras pasākumu norisei, liecina Rīgas pašvaldības pagaidu administrācijas otrdienas sēdes darba kārtība.

FOTO: Satiksmei slēgtā Tērbatas iela cilvēku pilna

Sestdien no plkst.10 līdz plkst.20 Tērbatas ielā slēgta automašīnu satiksme un iela atvēlēta gājējiem un velobraucējiem, kā arī dažādām uzņēmējdarbību veicinošām iecerēm.

Tirgotāji par gājēju ielu vēlas Barona, nevis Tērbatas ielu

Latvijas tirgotāji ķersies pie Krišjāņa Barona ielas kā Baltijā garākās iepirkšanās ielas popularizēšanas, aicinot galvaspilsētas pašvaldību gājējiem atvēlēt tieši šo, nevis Tērbatas ielu. Rīgas pašvaldība savukārt norāda, ka ņems vērā visus viedokļus, jo lēmums par to, kuru ielu slēgt satiksmei, pieņemts vēl nav.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide