Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 15. jūlijs
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Tiešraide

VIDEO: LOK prezidenta amata kandidātu diskusija

Otrdien, 28. maijā, notika žurnāla Sporta Avīze rīkotā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatu kandidātu tiešraides diskusija, kuru vadīja sporta žurnālists Normunds Melderis.

VIDEO: Izaugsmes kods 2023 | Izglītības iedvesmas konference

Pirmā izglītības iedvesmas konference skolotājiem Izaugsmes kods, kas veltīta mūsdienīgiem izglītības risinājumiem ceļā uz izcilību. Konferenci rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvia ar Rīgas Tehniskās universitātes un Mission Latvia atbalstu.

VIDEO: Izaugsmes kods 2023 | Izglītības iedvesmas konference

Pirmā izglītības iedvesmas konference skolotājiem, skolu un izglītības pārvalžu vadītājiem Izaugsmes kods, kas veltīta mūsdienīgiem izglītības risinājumiem ceļā uz izcilību. Konferenci rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvia ar Rīgas Tehniskās universitātes un Mission Latvia atbalstu.

VIDEO: Tiešraides balto stārķu mazulis pamet ligzdu

Aizvadītajā nedēļas nogalē tiešraidē redzamo balto stārķu ligzdu, kas izvietota uz viena no AS Sadales tīkls elektroapgādes balstiem, pametis viens no trim jaunputniem, pirmoreiz patstāvīgi dodoties savās gaitās. Stārķēns ligzdu pameta sestdien, 29. jūlijā. Pērn pirmais mazulis ligzdu atstāja 24. jūlijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide