Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +2 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Tilti

Neparedzētu defektu dēļ apturēti būvdarbi uz Augusta Deglava ielas tilta

Apturēti būvdarbi uz Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada, jo, veicot tilta balstu remontdarbus, atklāti defekti, kuru novēršana netika paredzēta pārvada pārbūves būvprojektā. Būvdarbi objektā tiek apturēti līdz esošo pārbūves risinājumu izmaiņu izstrādei, vēsta Rīgas domes Satiksmes departaments.

FOTO: Atklāts pasaulē garākais tilts pār jūru

Ķīnas līderis Sji Dzjiņpins 23. oktobrī svinīgi atklājis pasaulē garāko tiltu pār jūru. Tas stiepjas 55 kilometru garumā un savieno Honkongu, Džuhai pilsētu Ķīnā un Makao, vēsta BBC.

Lēnām pār Rīgas tiltiem

Būvniecības valsts kontroles birojam (BVKB) nav tiesību aizliegt kāda Rīgas tilta ekspluatāciju pat tad, ja biroja ieskatā tas būtu nedrošs. Teorētiski ekspluatāciju varētu aizliegt Rīgas būvvalde, tomēr Rīgas domē (RD) uzsver, ka visi tilti galvaspilsētā patlaban ir izmantojami.

LVC: Teju puse valsts pārziņā esošo tiltu - sliktā stāvoklī

Pērn veikto tiltu inspekciju dati liecina, ka 34,9 % tiltu tehniskais stāvoklis ir vērtējams kā slikts, bet 12,1 % tiltu – kā ļoti slikts. Dati liecina, ka sliktākā stāvoklī ir tilti uz valsts vietējiem un reģionālajiem autoceļiem, labākā – uz valsts galvenajiem autoceļiem, vēsta Latvijas valsts ceļi.

Satraukums arī par Zemitāna tiltu

Būvniecība s valsts kontroles birojs (BVKB) uzskata, ka ne tikai Vanšu, bet arī Jorģa Zemitāna tilts ir pirmsavārijas stāvoklī, un vajadzētu neatliekami veikt detalizētu tehnisko izpēti, nosakot bojājumu apmēru un ietekmi uz nestspēju, kā arī veikt neatliekamos aizsardzības un atjaunošanas darbus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide