Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 15. aprīlis
Gastons, Aelita

Tomass Bahs

Bahs pauž nožēlu par Eiropas valstu kritiku SOK rekomendācijām

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs ceturtdien pauda nožēlu, ka vairākas Eiropas valstis kritizējušas komitejas rekomendācijas ļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem atgriezties sacensību apritē kā neitrāliem atlētiem.

SOK aicina sporta organizācijām uzlabot reputācijas

Pēc šogad piedzīvotajiem daudzajiem skandāliem vairāku sporta veidu federācijām būtu jāuzlabo savas reputācijas, aicinājis Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs."Kad pirms gada tika ieviesta olimpisko spēļu pārmaiņu programma, mans vēstījums Olimpiskajai kustībai bija - mainieties vai tiksiet izmainīti," jaunā gada paziņojumā izteicies Bahs.

SOK prezidents Bahs šokēts saistībā ar trīs Francijas sportistu bojāeju

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs paudis šoku par trīs Francijas sportistu bojāeju divu helikopteru sadursmē realitātes šova filmēšanas laikā Argentīnā.Avārijā Larjohas provincē dzīvību zaudēja Francijas burātāja Floransa Arto, peldētāja un olimpiskās zelta medaļas ieguvēja Kamilla Mifā un olimpiskais bokseris Aleksis Vastēns.

Superdārgo Olimpiāžu ēra - rīkošanu vairs nepavelk pat vāciešu un zviedru maciņi

Saistībā ar astronomiskajām Soču olimpisko spēļu izmaksām atkal aktualizējies jautājums – vai olimpiskās spēles nav kļuvušas par pārlieku dārgu prieku? No iespējas rīkot 2022.gada spēles jau atteikusies gan Vācijas pilsēta Minhene, gan Zviedrijas galvaspilsēta Stokholma, vēsta BBC. Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs olimpiskās kustības līderus Sočos aicinājis sēsties pie diskusiju galda, lai uzdotu jautājumu – vai aizvien pieaugošā sāncensība rīkotājvalstu starpā par vērienīgākajām un oriģinālākajām olimpiskajām spēlēm nesāk aizēnot olimpiskās kustības pamatvērtības.

SOK prezidents Bahs ielūgts uz Siguldā notiekošo Pasaules čempionātu kamaniņu sportā

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Starptautisko Kamaniņu sporta federāciju (SKSF) uz 2015.gada Pasaules čempionātu kamaniņu sportā ir ielūgusi Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidentu Tomasu Bahu, informē LOK pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters. Pasaules čempionāts kamaniņu sportā notiks 2015.

Soču olimpiskajās spēlēs izveidos speciālas protestētāju zonas

Soču olimpisko spēļu laikā tiks izveidotas speciālas publiskas zonas, kurās protestētāji drīkstēs paust savu neapmierinātību, paziņojusi Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK).SOK prezidents Tomass Bahs žurnālistiem sacījis, ka ziemas olimpisko spēļu organizētāji Krievijā piekrituši izveidot zonas protestētājiem pēc tāda paša principa, kā tas bija Pekinā 2008.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide