Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Traģiska avārija

Nekā personīga: Aizdomas par mēģinājumu novilcināt tiesu lietā trolejbusa sabrauktās ģimenes lietā

2014.gada maijā notika traģisks negadījums, kad trolejbusa vadītāja sabrauca jaunu sievieti un viņas meitiņu. Ansis Priede, kura tuvinieki gāja bojā negadījumā, ir cēlis prasību pret apdrošināšanas sabiedrību, kas viņam nodarītās morālās ciešanas bija novērtējusi 300 eiro vērtībā, jo tā nosaka Ministru kabineta noteikumi, līdz šim tiesāšanās gājusi raiti, bet nu ir bažas par vilcināšanos, ziņo TV3 raidījums Nekā personīga.

"Avārija mūsu ģimeni pāršķēla uz pusēm," stāsta Dace, kuras vadīto Audi sadragāja kravas auto

Visu Latviju 26.augusta pēcpusdienā pāršalca traģiska vēsts no Vidzemes, kur uz Smiltenes-Gulbenes šosejas kāds kravas auto nedeva ceļu vieglajai automašīnai Audi 100, tādējādi izdzēšot divu mazu bērnu un viņu vecmāmiņas dzīvības. Nepilnu mēnesi pēc notikušā Dace Smirnova, kura avārijā zaudējusi divus bērnus un mammu, Latvijas televīzijas raidījumam Aculiecinieks stāsta: Avārija burtiski pāršķēlusi viņas ģimeni uz pusēm.

Rīgā nobrauc gājēju

Otrdienas vakarā Rīgā 1988. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Dacia sabrauca, kādu 1981. gadā dzimušu kājāmgājēju, kurš mira notikuma vietā, portālu Diena.lv informēja Valsts policija (VP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide