Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Uga Dumpis

Dumpis: Latvijai svarīgi noturēt zemu Covid-19 izplatību

Latvijai ir svarīgi noturēt zemu Covid-19 izplatību, ņemot vērā ārējo spiedienu, šorīt LTV Rīta panorāmā sacīja Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis, uzsverot, ka katra diena, kad nav nācies pastiprināt Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus, ir uzskatāma par ļoti lielu vērtību.

Infektologs: Jauns Covid-19 uzliesmojums var parādīties jebkurā brīdī

Jauns Covid-19 uzliesmojums joprojām var parādīties jebkurā brīdī, turklāt, pieaugot cilvēku starpvalstu kustībai, ar lielāku varbūtību tas varētu būt saistīts ar kādu atbraucēju no ārzemēm, aģentūrai LETA skaidroja Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis.

Dumpis: Visbiežāk inficēšanās ar Covid-19 joprojām notiek telpās

Domājot par ārkārtas situācijas atcelšanu pēc 9.jūnija, ir jāsaprot, ka ierobežojumi saglabāsies, jo ir apzinātas vietas, kur inficēšanās notiek visbiežāk, proti, tās ir telpas - mājvietas vai darbavietas, šorīt intervijā LTV raidījumam Rīta Panorāma sacīja Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis.

Infektologs Dumpis: Situācija valstī joprojām var uzskatīt par kontrolētu

Patlaban nav iemesls uztraukumam un Covid-19 atvieglojumu izvērtēšanai, jo netiek novērots slimnīcās ievietoto pacientu skaita pieaugums vai lielāka skaita savā starpā nesaistītu atsevišķu pacientu parādīšanās, aģentūrai LETA sacīja Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis.

Infektologs Dumpis aicina "nemesties" izmantot iespēju tikties 25 cilvēkiem vienlaikus

Iedzīvotāji tiek aicināti "nemesties" izmantot iespēju tikties 25 cilvēkiem vienlaikus, rīkot bērnu ballītes un jubilejas, jo tādas satikšanās varētu nebūt drošas un varētu "izslēgt" no sabiedrības visu šo satikušos kompāniju, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma noradīja Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide