Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ugunsgrēki

Sidneju ugunsgrēku dēļ pārņēmusi gaisa piesārņojuma krīze

Austrālijas savvaļas ugunsgrēki radījuši bezprecedenta piesārņojumu Sidnejā un valsts austrumu krastā, ceturtdien pavēstīja amatpersonas. Iedzīvotāji sūrojas par dūmu un putekļu kairinājumu acīm, turklāt pieaudzis sūdzību skaits par elpošanas ceļu problēmām.

Ugunsgrēkā Jūrmalā viens cilvēks gājis bojā un viens cietis

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas pirmdien izcēlās koka mājā Jūrmalā, viens cilvēks ir gājis bojā, bet vēl viens cietis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

Klimata izmaiņas rada katastrofālu ugunsgrēku apdraudējumu Austrālijā

Austrālijā vasara pa īstam vēl nav sākusies, taču krūmāju ugunsgrēki pēdējās nedēļās jau nodara milzīgus postījumus. Gaisa temperatūras celšanās, stiprie vēji un lielākais sausums pēdējo desmitgažu laikā rada bažas, ka prognozējamas katastrofālas sekas, vēsta CNN.

Piektdien Latvijā dzēsti astoņi ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji saņēmuši 23 izsaukumus, taču nopietni incidenti nav reģistrēti, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Sidnejas apkārtnē slēgtas 600 skolas

Sidnejai un tai pieguļošajām teritorijām Austrālijas Jaundienvidvelsas štatā gatavojoties iespējamajiem "katastrofiskajiem" savvaļas ugunsgrēkiem, otrdien slēgtas vairāk nekā 600 skolas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide