Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ugunsgrēki

VIDEO: Naktī bīstamo atkritumu savākšanas vietā Olainē degušas ķimikālijas

Šonakt bīstamo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma AS BAO teritorijā Olainē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurš patlaban ir lokalizēts, aģentūrai LETA apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece un uzņēmuma vadītājs Jānis Vilgerts.

FOTO: Lielbritānijā tīrelī plosās plašs ugunsgrēks

Savvaļas ugunsgrēka dēļ Lielbritānijā netālu no Mančestras evakuētas desmitiem māju, un armija ir gatava iesaistīties un palīdzēt ugunsdzēsējiem. Neviens cilvēks ugunsgrēkā nav cietis. Ugunsgrēks turpina izplesties tīrelī uz austrumiem no Mančestras. Pašreiz ar liesmām cīnās 50 ugunsdzēsēji ar desmit ugunsdzēsēju mašīnām.

Postošais ugunsgrēks Glāzgovas Mākslas skolā apdzēsts

Skotijas ugunsdzēsējiem sestdien izdevies apslāpēt postošo ugunsgrēku, kas piektdienas vakarā izcēlās Glāzgovas Mākslas skolā, bet aptuveni 50 ugunsdzēsēji vēl turpina laistīt ar ūdeni kūpošās sienas un uzmanīt tuvākās ēkas, un domājams, viņiem nāksies dežurēt šai vietā vēl vairākas dienas.

Glāzgovas Mākslas skolas ēkā izcēlies ugunsgrēks

Ugunsgrēks, kas piektdienas vakarā izcēlās Glāzgovas Mākslas skolā, pārsviedies arī uz tuvējām skolas kompleksa ēkām, un tiek ziņots, ka postījumi ir plaši, bet cilvēki nav cietuši.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide