Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Valdības rīcības plāns

Ministru kabinets atbalsta valdības rīcības plānu

Ministru kabinets otrdien atbalstīja rīkojuma projektu par valdības rīcības plānu, kurā ietverti Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (Jaunā Vienotība) vadītās valdības iecerētie darbi.

Zanders: Kučinska vai visu ministru rīcības plāns?

Ministru kabineta sēdes, piemēram, tādas kā vakar, kurās publikai liek priekšā vērienīgus plānošanas dokumentus, dod lieliskas iespējas politiķiem viņu tēla veidošanā. Piemēram, klausoties 26. aprīļa sēdē ministru skaidrojumus valdības rīcības plāna sadaļām, rodas vēlēšanās ticēt, ka pavasaris tomēr atnāks un dzīve vispār kļūs labāka.

Ministri akceptē valdības rīcības plānu

Ministru otrdien akceptēja Valdības rīcības plānu un tā pielikumu par prioritārajiem uzdevumiem tautsaimniecības attīstībai.Valdības rīcības plānā ir detalizēti aprakstīti valdības deklarācijas sadaļās un rīcības jomā definētie uzdevumi un katram no tiem ir noteikts, ar kādiem pasākumiem šis uzdevums tiks īstenots, kādi rezultāti ir sagaidāmi, kas ir atbildīgās institūcijas un kāds ir izpildes termiņš.

Premjers valdības rīcības plānā vēlas redzēt tikai izpildāmus darbus

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) valdības rīcības plānā nav gatavs iekļaut darbus un punktus, kam varētu nebūt nepieciešamā finansējuma.Kučinskis pirmdien pēc koalīcijas partiju sanāksmes žurnālistiem sacīja, ka iepriekš rīcības plānos bija ar "naudu nesegtie" rīcības virzieni, tomēr viņš nav gatavs piekāpties un runāt par darbiem, kas "tiek ierakstīti ar milzīgiem miljoniem".

Valdības rīcības plāns - Zolitūdes traģēdijas iezīmēts

Mēnesi pēc Laimdotas Straujumas (Vienotība) valdības apstiprināšanas tapis arī tās rīcības plāns, ko paredzēts apstiprināt jaunnedēļ – 4. martā. Starp vairākām prioritātēm izcelta būvniecības uzraudzības procesa un tiesību aktu pilnveidošana, kā arī solījums noslēgt izmeklēšanu Zolitūdes traģēdijas lietā, informē Valsts kanceleja.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide