Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valdis Dombrovskis

Levits: Dombrovskis ir ļoti kvalificēts kandidāts Eiropas komisāra amatam

Valdis Dombrovskis (JV) ir ļoti kvalificēts kandidāts eirokomisāra amatam, bet par to, kurš ieņems šo amatu turpmāk, būs jāvienojas valdībai, šodien, pēc tikšanās ar Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentu Dombrovski, uzsvēra jaunievēlētais Valsts prezidents Egils Levits.

Ukrainas prezidents Dombrovskim par izciliem nopelniem pasniedzis valsts apbalvojumu

Ukrainas prezidents Petro Porošenko Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentam Valdim Dombrovskim pasniedzis valsts apbalvojumu par nozīmīgu personisku ieguldījumu sadarbības veicināšanā starp Ukrainu un Eiropas Savienību (ES), atbalstot Ukrainas suverenitāti, reformu ieviešanu un ciešāku integrāciju ES, aģentūru LETA informēja Dombrovska padomniece Maija Celmiņa.

Dombrovskis: Latvijai steigšus jārisina augstā ienākumu nevienlīdzība

Latvijai steigšus nepieciešams risināt augstā līmenī esošo ienākumu nevienlīdzību, komentējot Eiropas Komisijas (EK) ziņojumu par ikgadējo novērtējumu par ekonomikas un sociālo stāvokli Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, sacīja EK viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Dombrovskis: Latvijai svarīgi ievērot budžeta deficīta prasības

Lai Eiropas Komisija (EK) saskaņotu Latvijas 2019.gada budžetu, valstij ir jāievēro budžeta deficīta prasības, ceturtdien pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) žurnālistiem pauda EK viceprezidents Valdis Dombrovskis (JV).

Dombrovskis: Finanšu sektora uzraudzības prasības ES jāvienādo arī Brexit dēļ

Eiropas Savienības (ES) finanšu tirgu uzraudzībā būtu jāievieš līdzvērtīgas prasības visās dalībvalstīs ne tikai naudas atmazgāšanas apkarošanas, bet arī Lielbritānijas izstāšanās dēļ, lai novērstu situāciju, kad kādu valstu uzraugi uz finanšu institūciju faktisko pārcelšanos lūkojas pielaidīgāk, intervijā aģentūrai LETA sacīja Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide