Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Valdis Dombrovskis

Leiena vaino Dombrovski vakcīnu eksporta kontroles shēmas kļūdā

Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena vainojusi EK viceprezidentu un Eiropas Savienības (ES) tirdzniecības komisāru Valdi Dombrovski pārpratumā saistībā ar Ziemeļīriju, kas izraisījās pēc Covid-19 vakcīnu eksporta kontroles shēmas pieņemšanas.

Dombrovskim uz laiku uztic ES tirdzniecības komisāra pienākumus

Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājas izpildvietnieks jautājumos par ekonomiku cilvēku labā Valdis Dombrovskis (JV) uzņemsies arī tirdzniecības komisāra pienākumus līdz brīdim, kad tiks atrasts aizvietotājs Filam Hoganam, kurš pēc pārmetumiem par Īrijā Covid-19 krīzes dēļ noteikto ierobežojumu pārkāpšanu trešdien atkāpās no tirdzniecības komisāra amata, ceturtdien paziņoja EK prezidente Urzula fon der Leiena.

Dombrovskis: Rīgai jākļūst par iedvesmojošu piemēru visai Latvijai

Rīgai jākļūst par visas valsts attīstības dzinējspēku, par reformu līderi un iedvesmojošu piemēru visai Latvijai, sestdien partijas Vienotība kongresā sacīja Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks jautājumos par ekonomiku cilvēku labā Valdis Dombrovskis (JV).

Levits ar Dombrovski pārrunājis ES izejas stratēģiju no Covid-19 izraisītās krīzes

Valsts prezidents Egils Levits pirmdien, 20.aprīlī, sazinājās ar Eiropas Komisijas (EK) izpildviceprezidentu Valdi Dombrovski. Sarunā Levits un Dombrovskis pārrunāja EK reakciju uz Covid-19 izraisīto krīzi Eiropā, EK atbalsta politiku dalībvalstīm un to sabiedrībām, kā arī iezīmēja krīzes izejas stratēģiju. Dombrovskis sniedza informāciju par ekonomikas atlabšanas fondu, kas izveidots, lai atbalstītu dalībvalstu ekonomikas, portālam Diena.lv pavēstīja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane.

Dombrovskis: ES nākamajam daudzgadu budžetam Covid-19 krīzes dēļ ir jābūt ambiciozākam

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir svarīgi panākt vienošanos par nākamo ES daudzgadu budžetu, turklāt Covid-19 saslimšanas izraisītās krīzes dēļ tam būtu jābūt ambiciozākam par tagadējo, intervijā aģentūrai LETA pauda Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks ekonomikas un finanšu pakalpojumu jautājumos Valdis Dombrovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide