Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valdis Dombrovskis

Levits ar Dombrovski pārrunājis ES izejas stratēģiju no Covid-19 izraisītās krīzes

Valsts prezidents Egils Levits pirmdien, 20.aprīlī, sazinājās ar Eiropas Komisijas (EK) izpildviceprezidentu Valdi Dombrovski. Sarunā Levits un Dombrovskis pārrunāja EK reakciju uz Covid-19 izraisīto krīzi Eiropā, EK atbalsta politiku dalībvalstīm un to sabiedrībām, kā arī iezīmēja krīzes izejas stratēģiju. Dombrovskis sniedza informāciju par ekonomikas atlabšanas fondu, kas izveidots, lai atbalstītu dalībvalstu ekonomikas, portālam Diena.lv pavēstīja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane.

Dombrovskis: ES nākamajam daudzgadu budžetam Covid-19 krīzes dēļ ir jābūt ambiciozākam

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir svarīgi panākt vienošanos par nākamo ES daudzgadu budžetu, turklāt Covid-19 saslimšanas izraisītās krīzes dēļ tam būtu jābūt ambiciozākam par tagadējo, intervijā aģentūrai LETA pauda Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks ekonomikas un finanšu pakalpojumu jautājumos Valdis Dombrovskis.

Dombrovskis: Latvijai nāksies domāt arī par budžeta ieņēmumu kāpināšanu

Situācijā, kad budžetā pietrūkst līdzekļu svarīgām prioritātēm, Latvijai agrāk vai vēlāk nāksies domāt arī par budžeta ieņēmumu kāpināšanu, intervijā aģentūrai LETA sacīja Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents un bijušais Latvijas premjers Valdis Dombrovskis (JV).

Dombrovskis: Naudas atmazgāšanas apkarošanā daļa funkciju būtu jāveic ES līmenī

Daļa naudas atmazgāšanas apkarošanas funkciju, tostarp tās koordinācija, nākotnē būtu jāveic Eiropas Savienības (ES) līmenī, jo līdzšinējie naudas atmazgāšanas skandāli pierāda, ka Eiropas valstis šos pienākumus veic visai atšķirīgi, intervijā aģentūrai LETA atzina Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide