Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Valsts

Gruzijas eiroremonts

Jau vairākus gadus dzirdamie brīdinājumi, ka nu gan ir pēdējais laiks apskatīt "īsto" Gruziju, pirms tā kļūst līdzīga izvaskotajai Rietumeiropai, varētu būt pašu gruzīnu izgudrots mārketinga triks. Kaukāza kolorīts tur joprojām ir spēcīgāks par stiklotām jaunceltnēm un plaukstošo tūrisma industriju.

Zanders: Par to runāt nav ērti

Nesen parādījās informācija, ka aizvadītā gada nogalē Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem nācies šķirties no karavīra, kas neslēpti paudis atbalstu Krievijas rīcībai Ukrainā. Pēcgarša slikta. Gan tāpēc, ka Latvijai acīmredzot nelojālais cilvēks no armijas aizgājis dienesta biedru sūdzību rezultātā. Bet ja tādu nebūtu? Tātad - vai mēs patiesībā zinām, ko domā cilvēki ar ieročiem rokās, uz kuriem mēs paļaujamies? Gan tāpēc, ka zvēresta došana un, ja tā drīkst teikt, darba apraksts, izrādās, nav šķērslis.

Sevi par Latvijas patriotiem uzskata 64% nelatviešu

Sevi par Latvijas patriotiem uzskata 64% Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju, kuri pēc tautības nav latvieši, noskaidrojies Valsts kancelejas pasūtītajā pētījumā, ko īstenoja SKDS.Uz jautājumu, vai jūtas kā Latvijas patriots, 22,4% atbildējuši, ka noteikti, bet 41,4% atzinuši, ka drīzāk jūtas kā patrioti. Tikmēr pretējs viedoklis ir kopumā 22% nelatviešu. No tiem 8,6% teikuši, ka noteikti nav Latvijas patrioti, bet 13,7% atbildējuši, ka drīzāk nav patrioti.

Zālīte: Latvieši nav tik stulbi, lai ievēlētu savus kapračus

Uzbrūciet radošajai inteliģencei par to, ka tā neko nedara, bet vēl vairāk uzbrūciet, ja tā kaut ko dara, - šis ir viens no radošās inteliģentes, rakstnieces Māras Zālītes sarkastiskajiem "padomiem, kā iznīcināt savu valsti", nolasītiem diskusijās par Satversmes preambulu. Māra ir atkal kaut ko izdarījusi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide