Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Vasaras nometnes

11.klašu skolēni var pieteikties bezmaksas vasaras nometnei ASV

Jaunieši, kas šobrīd mācās 11.klasē, aicināti pieteikties bezmaksas vasaras nometnei BAFF līderības akadēmija, kas sniedz iespēju pavadīt vasaru ASV, aģentūra LETA noskaidroja Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA).

Sākusies pieteikšanās bērnu vasaras nometnēm Dzelzceļa muzejā un LNB

Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs un Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina vecākus laikus pieteikt savas atvases uz divām vasaras dienas nometnēm - Ceļā ar Ziemeļu ekspresi un 5 dienās līdz pasaules malai. Nometnes būs kā ceļojums dzelzceļa, grāmatu un radošās iztēles pasaulē, portālu Diena.lv informēja organizatoru pārstāvji.

Neapjukt plašajā klāstā

Lai izvēlētos drošu un piemērotu nometni, ieteicams ieskatīties Valsts izglītības satura centra mājaslapā publicētajā nometņu reģistrā Nometnes.gov.lv. Tur ik gadu tiek apkopota informācija par visām oficiālajām bērniem un jauniešiem paredzētajām nometnēm Latvijā. Šīs nometnes sniegs papildu drošības sajūtu, jo tās tiek uzraudzītas un organizētas saziņā ar pašvaldībām un ar citu nometnes uzraugošo iestāžu un dienestu atļauju. Svarīga ir arī skolotāju kvalifikācija un pieredze, strādājot ar attiecīgā vecuma bērniem mazās grupās, par to noteikti varat vaicāt izvēlētās nometnes organizatoriem. Noteikti vajadzētu iepazīties arī ar līdzšinējām atsauksmēm.

Tikai uz legālu nometni

Ik gadu Latvijā notiek aptuveni 800 vasaras nometnes. Drošības, higiēnas un citas prasības ir stingras, un atbildīgie dienesti joprojām atklāj pārkāpumus, tādēļ vecākus aicina pārliecināties, vai izvēlētā nometne ir reģistrēta, bet par pārkāpumiem – ziņot nekavējoties.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide