Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Very Cool People

Very cool people dosies koncerttūrē

Instrumentālās mūzikas grupa Very cool people ir paziņojusi par došanos nelielā koncerttūrē pa Latviju, iepazīstinot klausītājus ar skaņdarbiem no plānotā jaunā albuma, Kulturasdiena.lv informē grupas dalībnieki.Pirms albuma ierakstīšanas grupa plāno sniegt vairākus koncertus februārī un martā, kur klausītājiem būs iespēja dzirdēt jaunos skaņdarbus vēl pirms to izdošanas.

AUDIO: “Very Cool People” jaunu videoklipu svinēs ar ballīti

26.martā no plkst.21.30 klubā “Dirty Deal Café” notiks grupas “Very Cool People” jaunā videoklipa dziesmai “Hugo” prezentācijas ballīte, informē mūziķu pārstāvis Elvijs Grafcovs.Dziesmas videoklipu plastalīna animācijas tehnikā veidojušas mākslinieces Liene Mackus un Maija Mackus. Videoklipa prezentācijas balītē līdz ar “Very Cool People” uzstāsies arī dziedātājs – blūmīzerists Oskars Stolse – Semerovs, kā arī jauna grupa “S&T Syndicate”. Pēc koncerta balītē spēlēs DJ ShahS( Funk, Ska, Balkan, Big Beat...).

AUDIO: “Very Cool People” ieraksta dziesmu kopā ar spāņu mūziķiem

Grupa “Very Cool People” ierakstījuši dziesmu “La Vida Desde Arriba” kopā ar spāņu MC Panxo un viņa brāli dziedātāju Pablo (La Raiz), informē mūziķu pārstāvis Elvijs Grafcovs. Kā atklāja E.Grafcovs, ar Spāniju grupai “Very Cool People” ir īpašas attiecības – ik pa laikam puiši uzstājas Valencijas reģionā. Uzstājoties Spānijā, “Very Cool People” reizēm pieaicina vietējos mūziķus.

“Very Cool People” aicina koncertu apmeklētājiem pašiem noteikt biļešu cenu

29. oktobrī plkst.20  jazz-funk grupa “Very Cool People” uzstāsies klubā Space Dog, informē grupas pārstāvis Elvijs Grafcovs.Šoreiz ieejas biļetei uz šo apvienības koncertu nebūs noteikta ieejas maksa, jo puiši piedāvā koncerta apmeklētājiem pašiem izlemt, cik tiem škiet pieņemama ieejas biļetes cena.

Goran Gora uzstāsies kopā ar “Very Cool People”

24.oktobrī, klubā  „Dirty Deal Cafe” (Maskavas iela 12/k2, Spīķeros), grupa „Very Cool People” un Goran Gora aicina klausītājus uz dubultkoncertu – sadraudzības vakaru.„Šāda veida pasākums, manuprāt, tiek rīkots pirmo reizi. Ja ir ierasts, ka koncertos ir „iesildītāji” un „galvenie mākslinieki”, tad 24.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide