Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vēstniecības

Bez liekas eksotikas Austrālijā

Šogad, kad Latvijas un Austrālijas diplomātiskajām attiecībām aprit 30 gadu, Kanberā darbu sācis pirmais rezidējošais vēstnieks Marģers Krams. Par divpusējo attiecību potenciālu diplomātu iztaujā Jolanta Plauka.

Havana: ASV un Kuba 20.jūlijā atvērs vēstniecības

ASV prezidents Baraks Obama ierosinājis Savienotajām Valstīm un Kubai atvērt vēstniecības 20.jūlijā, paziņojusi Havana.Kubas prezidents Rauls Kastro trešdien saņēmis Obamas vēstuli ar šādu ierosinājumu, atklāja kubiešu varasiestādes.Vēstniecību atvēršana būtu viens no Obamas prezidentūras laika lielākajiem politiskajiem panākumiem.

Latvijas vēstnieks akreditējas Meksikā

Trešdien, 3.jūlijā, Latvijas vēstnieks Andris Razāns iesniedza Meksikas Savienoto Valstu Prezidentam Enrikem Penam Njeto Latvijas Republikas vēstnieka Meksika akreditācijas vēstuli, portālu Diena.lv informēja Latvijas vēstniecība ASV.

Āboltiņa: Latvijai un Ķīnai ir vēl lielāks ekonomiskās sadarbības potenciāls

Lai arī Latvijas un Ķīnas tirdzniecības apgrozījums pēdējos gados ir audzis, abām valstīm ir vēl lielāks ekonomiskās sadarbības potenciāls. To Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa apliecināja, ceturtdien,11.aprīlī, Saeimas namā tiekoties ar Ķīnas Tautas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Jangu Guocjangu, kurš bija ieradies iepazīšanās vizītē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide