Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Veterinārārsti

Dzīvnieku dakteris: Pasaule ir līdzsvarā, arī labais

Lietus gāž kā ar spaiņiem, un Ķengaraga veterinārajā klīnikā Gabītis divu stundu laikā neierodas neviens cilvēks. Tā nevilšus pēc saspringta rīta darbu cēliena atelpa tiek veterinārārstam Mārim Kamerādam, bet man labs laiks netraucētai sarunai.

Veterinārārsti: Ar pārsteidzīgiem solījumiem par suņu reģistrēšanas samazinātu maksu ZM rada haosu

Neskaidrības saistībā ar suņu reģistrēšanas samazinātajām izmaksām teju apturējušas līdzšinējo aktivitāti reģistrācijas procesā, jo Zemkopības ministrija (ZM) maldinot sabiedrību tā vietā, lai steidzamības kārtā virzītu attiecīgus grozījumus normatīvajos aktos, aģentūru LETA informēja Latvijas Veterinārārstu biedrībā (LVB).

LVB: Aicina kaķu saimniekus uzmanīties ar mazajām gumijas figūriņām

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) izplatījusi paziņojumu kaķu saimniekiem, kas brīdina par mazo gumijas rotaļļietu, kuras savās akcijās izmanto RIMI lielveikals, bīstamību dzīvniekiem, portālu Diena.lv informēja LVB valdes priekšsēdētāja Māra Viduža.

Veterinārārsti: Bīstamās suņu slimības gadījumu skaits būtiski samazinājies

 Suņu barības vada dilatācijas jeb megaesophagus gadījumu skaits maijā un jūnijā samazinājies līdz apmēram pieciem mēnesī, salīdzinot ar 20 gadījumiem aprīlī, tomēr slimības izraisītāja noskaidrošana joprojām tiks turpināta, aģentūru LETA informēja Latvijas Veterinārārstu biedrības (LVB) pārstāve Lita Konopore.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide