Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Videoklips

VIDEO: Aivo Oskis un Rassell nāk klajā ar sirsnīgu dziesmu Ieskaties dvēselē

Šajā pandēmijas laikā, kad publiski pasākumi ir aizliegti, vēl vairāk rodas vēlme un iespējas daudz ko pārdomāt, radīt ko jaunu un saprast, kas ir dzīves lielākās vērtības. Dziedātājs Aivo Oskis nācis klajā ar vienu no savām sirsnīgākajām dziesmām – Ieskaties dvēselē. Tai tapis arī videoklips, ko Oskis nodod plašākas publikas vērtējumam, vēsta dziedātāja pārstāvji.

Grupai Auļi jubilejas koncerts un jauns videoklips

4. maijā koncertzālē Palladium notiks bungu un dūdu grupas Auļi 10. gadu jubilejas koncerts, informēja grupas pārstāvis Edžus Arums. Grupai tapis arī jauns videoklips dziesmai Tāltālu, kuru koncertam grupa aranžējusi citādā skanējumā kopā ar madagaskariešu dziedātāju Kilema.

Samanta Tīna izdod pirmo albumu un jaunu videoklipu

Šajā nedēļas nogalē dziedātāja Samanta Tīna tuvāko draugu, ģimenes un fanu lokā prezentēja savu pirmo albumu Tagad esmu cita, kā arī albuma tituldziesmas videoklipu.

Marta Ritova iepazīstina ar jaunu videoklipu

Trešdien ar svinīgu pasākumu Arhitektu namā dziedātāja Marta Ritova savus draugus un atbalstītājus iepazīstināja ar jaunā singla _Mainiet vārdus _videoklipu.

Markus Riva jaunajā singlā apgalvo: Esmu tavs Džeimss Bonds

Latvijas dziedātājs un dīdžejs Markus Riva šonedēļ nācis klajā ar jaunu singlu_ 007 _un tam veidoto videoklipu. Jaunā dziesma, kurā Markus Riva apgalvo, ka „esmu tavs Džeimss Bonds“, tiks iekļauta mūziķa topošajā albumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide