Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Zādzības

Meklē vīrieti, kurš nav atgriezis 2000 eiro vērtu nomas velosipēdu

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vakar, 8. augustā, Jūrmalā pagaidām nenoskaidrots vīrietis iznomāja apmēram 2000 eiro vērtu elektrovelosipēdu, taču vēlāk to nomas uzņēmumam neatgrieza. Vēlāk izrādījās, ka vīrietis nomas darbiniekiem bija uzrādījis citas personas dokumentus.

Garnadži "aptīrījuši" grupas Rīgas Modes un citu mūziķu mēģinājumu telpas

Naktī no 30.jūlija un 31. jūliju notikusi instrumentu zādzība grupu Rīgas Modes, Polifauna, Ezeri un mūziķa Mr. Myster mēģinājumu telpā, aģentūrai LETA pastāstīja mūzikas grupas Rīgas Modes solists Kalvis Bormanis. Viņš atzīmēja, ka zādzība notika naktī, kad telpu neapsargāja neviena apsardzes firma.

Pēc 13 zādzībām aizturēti divus agrāk sodītus garnadžus

Likumsargi pirmdien, pateicoties iedzīvotāju atbalstam, tūdaļ pēc zādzības no dzīvokļa Rīgā, Pētersalā, aizturēja divus vīriešus. VIņi pēdējo mēnešu laikā Rīgas pilsētas Ziemeļu rajonā noziegušies kopumā 13 reizes, tostarp apzogot dzīvokļus un birojus, kā arī piesavinoties velosipēdus, vēsta Valsts policija.

Slimnīcā nogādāts laupītājs nozog svešiniekam naudu un aizbēg

Aizvadītajā nedēļā Rīgā par kāda vīrieša piekaušanu un saduršanu aizturēti divi laupītāji, no kuriem viens uzbrukuma laikā tika ievainots un nogādāts slimnīcā, kur paguva nozagt svešiniekiem naudu un aizbēgt, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Losandželosā nozagts supervaroņa Dzelzs vīra kostīms

No rekvizītu noliktavas Losandželosā ir nozagts zeltaini sarkanais kostīms, kuru 2008.gada filmā Dzelzs vīrs (Iron Man) valkāja Holivudas aktieris Roberts Daunijs jaunākais filmas galvenā varoņa Tonija Stārka lomā, trešdien paziņoja Losandželosas policija.

Likumsargi aiztur vīrieti aizdomās par 8 privātmāju apzagšanu

Valsts policija ir aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par astoņām zādzībām no privātmājām Pierīgā un vienu zādzības mēģinājumu. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un atgūta daļa no nozagtajām mantām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide