Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zādzības

Aizdomās par traktoru zādzībām Zemgalē un Kurzemē aizturēti četri Lietuvas pilsoņi

Pagājušā gada izskaņā Valsts policija (VP) pabeidza izmeklēšanu kriminālprocesā par traktoru zādzībām Zemgalē un Kurzemē. Kopumā tika nozagti pieci traktori – trīs no tiem Dobelē un divi Saldus novadā. Operatīvu darbību rezultātā tika noskaidrots, ka visas šīs zādzības izdarījusi organizēta personu grupa no Lietuvas četru cilvēku sastāvā, radot lauksaimniekiem zaudējumus vairāku tūkstošu eiro apmērā, portālu Diena.lv informēja VP pārstāve Elīna Sprudzāne.

Policija lūdz palīdzību zagles meklēšanā

Likumsargi meklē attēlā redzamo sievieti, kura ir notiesāta par zādzību, portālu Diena.lv informēja Valsts policija. 1994. gadā dzimušās L.Ziediņas atrašanās vieta šobrīd nav zināma. Policisti aicina jebkuru, kura rīcībā ir noderīga informācija, zvanīt - 67086639; 20269023; 110 vai vērstiestuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Izsargāties no zagļu sirojumiem

"Cilvēka dzīvība ir svarīgāka nekā tā manta, ko būs nozadzis. Labāk, lai aiztur profesionāļi – policijas darbinieki. Ja pats ies ar cirvi, pats arī var nonākt cietumā par to, ka situācijai neatbilstoši rīkojies." par mājokļu drošību pret zagļiem un to, kā rīkoties, lai risku risku tikt apzagtam mazinātu, intervijā Romānam Meļņikam stāsta Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 2. nodaļas galvenais inspektors Māris Žilinskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide