Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Zādzības

Zagļi iecienījuši arī vecākus auto

AAS BTA Baltic Insurance Company (turpmāk - BTA) un Valsts policijas apkopotie dati liecina, ka pēdējā gada laikā automašīnu zādzību skaits Latvijā ir samazinājies, taču joprojām garnadžus interesē spēkrati vecuma grupā, kas vecākas par pieciem gadiem. BTA pusgada laikā, par nozagtu vai zagļu apskādētu automašīnu saņēmusi 175 pieteikumus un atlīdzībās izmaksājusi teju 320 tūkstošus eiro. BTA iesaka transportlīdzekļu īpašniekiem izvēlēties piemērotu KASKO apdrošināšanas programmu savam spēkratam, uzstādīt papildu drošības sistēmas un veikt automašīnas detaļu marķēšanu.

Garnadži "aptīrījuši" grupas Rīgas Modes un citu mūziķu mēģinājumu telpas

Naktī no 30.jūlija un 31. jūliju notikusi instrumentu zādzība grupu Rīgas Modes, Polifauna, Ezeri un mūziķa Mr. Myster mēģinājumu telpā, aģentūrai LETA pastāstīja mūzikas grupas Rīgas Modes solists Kalvis Bormanis. Viņš atzīmēja, ka zādzība notika naktī, kad telpu neapsargāja neviena apsardzes firma.

Šosezon Kurzemes pusē nozagti trīs traktori

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē laikā no 1.maija līdz 30.jūnijam ir sākti trīs kriminālprocesi par traktoru zādzībām, aģentūru LETA informēja pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Pēc 13 zādzībām aizturēti divus agrāk sodītus garnadžus

Likumsargi pirmdien, pateicoties iedzīvotāju atbalstam, tūdaļ pēc zādzības no dzīvokļa Rīgā, Pētersalā, aizturēja divus vīriešus. VIņi pēdējo mēnešu laikā Rīgas pilsētas Ziemeļu rajonā noziegušies kopumā 13 reizes, tostarp apzogot dzīvokļus un birojus, kā arī piesavinoties velosipēdus, vēsta Valsts policija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide