Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zādzības

Par ielaušanos Olaines cietumā zādzības nolūkā - piespiedu darbs

Rīgas rajona tiesa piespriedusi piespiedu darbu diviem vīriešiem, kuri pērn pārlīda pāri Olaines cietuma žogam nolūkā izrakt un nozagt elektrokabeli, kuru vēlāk nodeva metāllūžņos, liecina publiski pieejamais anonimizētais tiesas spriedums.

Berlīnē tiesā 100 kg smagās zelta monētas iespējamos zagļus

Tiesas priekšā Berlīnē stājas četri jauni vīrieši, kas apsūdzēti par 2017. gada martā pastrādātu zādzību - viņi no Berlīnes muzeja iznesuši Lielo kļavas lapu - 100 kilogramus smago zelta monētu, kuras faktiskā vērtība lēšama 3,6 miljonu eiro apmērā, kaut tās nominālā vērtība ir viens miljons dolāru, vēsta Deutsche Welle.

No izsoļu nama Vīnē nozagta Renuāra glezna

No izsoļu nama Vīne nozagta franču impresionista Pjēra Ogista Renuāra glezna, kuru zaglis pirmdien nocēlis no sienas un, neviena nemanīts, aiznesis, otrdien ziņo Austrijas sabiedriskā raidorganizācija ORF.

53 kriminālprocesos iesaistīts vīrietis noziedzies atkal

Vīrietis, kurš tikai nesen izlaists no cietuma, nekavējās atsākt noziedzīgās gaitas un atkal tika notverts, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijā. Šoreiz viņš automašīnā iepildījis degvielu un aizbraucis, par pirkumu nesamaksājot. Policisti noskaidroja, ka automašīna, kas iesaistīta pārkāpumā, bija aprīkota ar zagtām numura zīmēm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide