Laika ziņas
Šodien
Migla

Zādzības

No izsoļu nama Vīnē nozagta Renuāra glezna

No izsoļu nama Vīne nozagta franču impresionista Pjēra Ogista Renuāra glezna, kuru zaglis pirmdien nocēlis no sienas un, neviena nemanīts, aiznesis, otrdien ziņo Austrijas sabiedriskā raidorganizācija ORF.

53 kriminālprocesos iesaistīts vīrietis noziedzies atkal

Vīrietis, kurš tikai nesen izlaists no cietuma, nekavējās atsākt noziedzīgās gaitas un atkal tika notverts, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijā. Šoreiz viņš automašīnā iepildījis degvielu un aizbraucis, par pirkumu nesamaksājot. Policisti noskaidroja, ka automašīna, kas iesaistīta pārkāpumā, bija aprīkota ar zagtām numura zīmēm.

Rucavas novadā piekauts ceļu būves tehnikas sargs un nozagta degviela

Pagājušās nedēļas nogalē Rucavas novada Rucavas pagastā divas personas piekāvušas ceļu būves tehnikas sargu un nozaguši degvielu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Meklē vīrieti, kurš nav atgriezis 2000 eiro vērtu nomas velosipēdu

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vakar, 8. augustā, Jūrmalā pagaidām nenoskaidrots vīrietis iznomāja apmēram 2000 eiro vērtu elektrovelosipēdu, taču vēlāk to nomas uzņēmumam neatgrieza. Vēlāk izrādījās, ka vīrietis nomas darbiniekiem bija uzrādījis citas personas dokumentus.

Garnadži "aptīrījuši" grupas Rīgas Modes un citu mūziķu mēģinājumu telpas

Naktī no 30.jūlija un 31. jūliju notikusi instrumentu zādzība grupu Rīgas Modes, Polifauna, Ezeri un mūziķa Mr. Myster mēģinājumu telpā, aģentūrai LETA pastāstīja mūzikas grupas Rīgas Modes solists Kalvis Bormanis. Viņš atzīmēja, ka zādzība notika naktī, kad telpu neapsargāja neviena apsardzes firma.

Šosezon Kurzemes pusē nozagti trīs traktori

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē laikā no 1.maija līdz 30.jūnijam ir sākti trīs kriminālprocesi par traktoru zādzībām, aģentūru LETA informēja pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide