Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Zemnieku Saeima

Aptauja: 33% iedzīvotāju uztrauc, ka tirgū ienāks dažādi nedabiskām metodēm iegūti produktu aizstājēji

Kā liecina biedrības “Zemnieku saeima” īstenotā aptauja, domājot par pārtikas sistēmas nākotni, lielāko daļu jeb 33% iedzīvotāju uztrauc, ka tirgū ienāks dažādi nedabiskām metodēm iegūti produktu aizstājēji, piemēram, reaktoros audzēta gaļa. Kā norāda Mareks Bērziņš, “Zemnieku saeima” valdes priekšsēdētāja vietnieks, pārtikas sistēmas nākotne būs atkarīga no tā, cik stipra un ilgtspējīga būs lauksaimniecības nozare.

Aptauja: Latvijas iedzīvotāji savu ēdienkarti nevar iedomāties bez kartupeļiem un burkāniem

Cildinot un popularizējot lauksaimniecības nozari, kā arī tās saražoto produktu daudzveidību, kampaņas Mūsu zemes spēks ietvaros ir radīts video, kur lauksaimniecības un zemes spēku simbolizē viens no Latvijā iecienītākajiem dārzeņiem – kartupelis. Arī sabiedrības aptaujas dati liecina, ka cilvēki Latvijā savu ēdienkarti nevar iedomāties bez diviem dārzeņiem – kartupeļiem un burkāniem.

Lauksaimnieki pieprasa Ašeradena demisiju

Latvijas lauksaimniecības organizācijas pieprasa finanšu ministra Arvila Ašeradena (JV) demisiju, informēja biedrība Zemnieku saeima pārstāvji.

45% Latvijas iedzīvotāju priekšroku dod vietējai produkcijai

Vaicāti, kādai produktu izcelsmei viņi dod priekšroku, 45% Latvijas iedzīvotāju atzinuši, ka izvēlas vietējos produktus, liecina biedrības Zemnieku saeima īstenotās aptaujas dati. Ar mērķi popularizēt lauksaimniecības nozari un tās saražoto produktu daudzveidību, biedrība uzsāk informatīvo kampaņu Mūsu zemes spēks, ko līdzfinansē Zemkopības ministrija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide