Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziemas riepas

VP aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu

Neskatoties uz to, ka no šodienas ziemas riepas automašīnām nav obligātas, policija aicina šoferus nesteigties ar to nomaiņu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Kurzemē 28 spēkratiem konstatētas satiksmei neatbilstošas riepas

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policijas (VP) darbinieki, šonedēļ turpinot transportlīdzekļu pārbaudes un pastiprināti pievēršot uzmanību automobiļu riepu stāvoklim, Kurzemes reģionā 28 spēkratiem konstatējuši satiksmei neatbilstošas riepas, aģentūru LETA informēja CSDD Sabiedrisko attiecību daļā.

Ziemas riepas vasarā: Bīstami un finansiāli neizdevīgi

Kad automašīna, kas aprīkota ar vasaras riepām, negaidīti jāsavalda atkalā, visiem autovadītājiem ir skaidrs, ka riepas jāmaina pēc iespējas ātrāk. Savukārt ziemas riepu mīnusus siltā laikā pamanīt ir grūtāk. Taču tie pastāv un ir vērā ņemami.

Riepu pārbaudes: Protektors dažkārt teju četrreiz par mazu

Turpinot automašīnu riepu pārbaudes, otrdien dažiem spēkratiem konstatētas tik nobrauktas riepas, ka to minimālais protektora dziļums neatbilst pat par trīs milimetriem, vēsta Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija (VP).

CSDD: Pat ziemā atsevišķi autovadītāji brauc ar plikām riepām

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija (VP), veicot transportlīdzekļu tehnisko kontroli Rēzeknē, konstatēja būtiskas nepilnības transportlīdzekļu tehniskajā stāvoklī, kā arī pieķēra kādu autovadītāju, kura vadīja spēkratu alkohola reibumā.

Priekšroka ekonomiskajām riepām; dārgajā segmentā - inovācijas

No marta oficiāli drīkst atvadīties no ziemas riepām. Tomēr riepu tirgotāji vēl nemudina to darīt, jo martā var būt gan sals, gan sniegputenis, gan izveidoties melnais ledus. Der atcerēties, ka vasaras riepu gumijas sastāvs ir cietāks nekā ziemas riepām un vislabāk pildīs savas funkcijas, kad gaisa temperatūra stabili turēsies virs + 5 grādu atzīmes. Tomēr šis ir īstais brīdis apzināt dažus vasaras riepu jaunumus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide