Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Naudas aizdevums vai uzkrājums - kad ko izvēlēties?

Daļa cilvēku neparedzētās situācijas risina ar uzkrājuma palīdzību, citi - izvēlas noformēt kredītu. Bet - kurš no risinājumiem ir pareizāks? Uz šo jautājumu nav viennozīmīgas atbildes. Uzkrājuma izmantošana ilgtermiņā var būt drošāks risinājums, jo tad nav jādomā par kredīta savlaicīgu atmaksu un procentiem, savukārt steidzamās situācijās noformēt aizdevumu varētu šķist vienkāršāk
Reklāmraksts

5 interesanti fakti par krievu valodu

Šobrīd pasaulē ir ap 300 miljoniem krievu valodas pratēju, no kuriem dzimtā valoda tā ir aptuveni 164 miljoniem cilvēku, taču 114 miljoniem tā ir kā otrā valoda. Tas ir neaptverami liels skaitlis un pietiekami nozīmīgs, lai uzzinātu vairāk par šo slāvu valodu grupai piederīgo valodu.
Reklāmraksts

Serveris birojā vai hostings mākonī? Plusi un mīnusi

Uzsākot uzņēmējdarbību, mūsdienās visiem uzņēmējiem ir jāizvērtē, kā uzglabāt uzņēmuma datus – uz sava servera vai uzticēt to hostinga uzņēmumam tepat Latvijā vai ārvalstīs. Priekšrocības un mīnusi ir abām metodēm, atliek tikai izvēlēties piemērotāko tieši savām vajadzībām. Vairāk par serveriem un hostingiem stāsta IT uzņēmums “Capital”.
Reklāmraksts

Kā parūpēties par veselību ziemā?

Ziemas sezonā saules gaismas un siltuma trūkumu izjūtam jo īpaši – vai tas ir nedaudz nomāktāks garastāvoklis, lielāks nogurums vai nevēlēšanās doties spirdzinošā pastaigā. Tomēr skaidrs ir viens – rūpēties par sevi ziemā nepieciešams ar pavisam citu sparu. Turpini lasīt, lai noskaidrotu, kam pievērst uzmanību, rūpējoties par sevi ziemas laikā!
Reklāmraksts

Manuālā vai automātiskā pārnesumkārba – plusi un mīnusi

Manuālā vai automātiskā pārnesumkārba? Šis ir jautājums, par kuru autovadītāji diskutē jau ilgus gadus. Vienam labāk patīk manuālā pārnesumkārba, kamēr cits kategoriski atsakās braukt ar auto, kas aprīkots ar manuālo pārnesumkārbu, dodot priekšroku automātiskajai pārnesumkārbai.
Reklāmraksts

6 pārsteidzoši padomi, kā izvēlēties rotaslietas ikdienai

Izvēlēties rotaslietas ikdienai var būt grūti. Dažkārt tā vien gribas šādas lietas saņemt dāvanā - un ne tādēļ, ka tās ir dārgas, bet gan tādēļ, ka piedāvājums ir tik daudzveidīgs, ka grūti pašam izlemt, kas tad piestāvētu ikdienas tēlam. Izvērtējot savu stilu, izvēlēties pieskaņotas rotaslietas būs vienkāršāk. Turpinājumā 6 padomi, kas varētu palīdzēt.
Reklāmraksts

5 izcilas vietas ziemīgām pastaigām ģimenes lokā

Ziemīgas pastaigas svaigā gaisā ir viena no tām nodarbēm, kas palīdz noskaņot gan ķermeni, gan prātu ziemas saulgriežu vakara sagaidīšanai, kā arī pavadīt lielisku laiku kopā ar pašiem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Lai gan šī gada noslēdzošais mēnesis ir iesācies ar pastiprinātiem ierobežojumiem koronavīrusa pandēmijas sakarā, Jūs vēl joprojām varat izbaudīt ziemīgo pastaigu burvību, ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus. Ja ideja par nelieliem kopā būšanas svētkiem ģimenes lokā svaiga gaisa apstākļos Jūs iepriecina, taču nevarat izlemt par piemērotākās pastaigu vietas izvēli, apsveriet šajā rakstā uzskaitītās lokācijas.
Reklāmraksts

Kam pievērst uzmanību, ja kredīts kļuvis par vajadzību, nevis vēlmi?

2020. gadā pasaulē notiekošais ir mainījis daudzus mūsu paradumus un plānus, tostarp palielinājis Latvijas iedzīvotāju vēlmi uzkrāt naudu un rīkoties ar to atbildīgāk. Privātpersonu noguldījumu apjoms pirmajos trīs ceturkšņos Latvijas bankās palielinājies par 5,3% līdz 9,87 miljardiem eiro. Savukārt nebanku kreditētāju izsniegto patēriņa kredītu apjoms 2020. gadā ievērojami krities (Finanšu nozares asociācijas, Patērētāju Tiesību Aizsardzības centra dati).
Reklāmraksts

Higiēnas aprīkojuma nomas un servisa pakalpojums zvana attālumā

Ikviena uzņēmuma ikdienu veido simtiem dažādu sīkumu, par kuriem ir jārūpējas. Tumšajā un aukstajā gadalaikā, kad cilvēki daudz vairāk uzturas telpās, ir īpaši svarīgi atcerēties par pienācīgu higiēnas līmeni un tīrības uzturēšanu.
Reklāmraksts

Budžeta vs Premium riepu klase: vai skopais maksā divreiz?

Brīdī, kad nepieciešamas jaunas riepas automašīnai, izvēles iespējas ir ļoti plašas – sākot ar pavisam lētām riepām no nezināma ražotāja un beidzot ar Premium klases ražotāju sortimentu. Vai ir vērts maksāt vairāk, izvēloties apavus automobilim? To lūkosim noskaidrot šajā rakstā.
Reklāmraksts

Akumulatora produktu sērija – ko izvēlēties savām mājām?

Akumulatora sērijas produkti iegūst arvien lielāku popularitāti lietotāju vidū, un ne velti – tiem ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar daudz ierastākajām iekšdedzes ierīcēm, kā arī – cenas kļūst arvien patīkamākas, savukārt jauda – arvien lielāka! Lasiet tālāk un uzziniet, kādi akumulatora sērijas produkti ir pieejami jūsu mājām un dārzam, lai dzīve būtu patiesi mūsdienīga un tik ērta, kā nekad iepriekš.
Reklāmraksts

Angāri dažādām vajadzībām – kur tos pasūtīt?

Daudziem cilvēkiem angāri saistās ar izmantošanu rūpnieciskiem mērķiem, taču mūsdienās šo būvju ražošanas iespējas ir krietni paplašinājušas pielietojuma virzienus. Ja nepieciešams, mini angārs var tikt novietots pat Jūsu pagalmā. Raksta turpinājumā uzzināsim, kādi ir populāri metāla angāru izmantošanas veidi mūsdienās, kā arī, kur tos iegādāties.
Reklāmraksts

Lielās stepes dzejnieks

2020. gadā tiek svinēta izcilā kazahu dzejnieka un apgaismotāja, nacionālās rakstiskās literatūras pamatlicēja Abaja Kunanbajeva (1845–1904) dzimšanas 175. gadadiena.
Reklāmraksts

4 ieteikumi, kā izvēlēties tavam mājoklim piemērotākās mēbeles

Lai cik aizraujošs un interesants, mēbeļu izvēles process spēj arī radīt visai daudz stresa un nomāktības – piedāvājums ir tik plašs, katrā stilā ir vismaz viena lieta, kas tev patīk, ko gribētos ieviest mājoklī, bet tajā pat laikā gribas, lai izskatās gaumīgi, un nav arī īsti skaidrs, kādas krāsas gribas redzēt telpā…
Reklāmraksts

Kā izvēlēties un iekārtot kaķa tualeti?

Teju katrs kaķa saimnieks saskāries ar grūtībām, ko rada mīluļa pieradināšana dabiskās vajadzības nokārtot speciāli tam paredzētā vietā. Kaķa tualetes izvēlē un ierīkošanā jāievēro vairāki priekšnoteikumi, lai dzīvniekam veidotos vēlamie ieradumi, tā aiztaupot galvassāpes par sabojātu paklāju vai apaviem. Vairāk par faktoriem, ko ņemt vērā, iegādājoties kaķa tualeti, lasi raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

5 ieradumi, kas samazinās elektroenerģijas patēriņu

Kad dienas kļūst īsākas, bet vakari – garāki un tumšāki, aizvien biežāk aizdomājamies par elektroenerģijas patēriņu ikdienā. Protams, par to atgādina arī augošie cipari rēķina izrakstā. Eksperti lēš, ka mainot elektroenerģijas paradumus, varam samazināt izmaksas līdz pat 10%. Šajā rakstā noskaidro 5 ieradumus, kas samazinās elektroenerģijas patēriņu.
Reklāmraksts

Pieprasītākās kāzu vietas Latvijā un Baltijā, tagad atrodamas vienuviet!

Nenoliedzami, ka viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem jaunajam pārim, plānojot kāzas, ir kāzu vietas izvēle. Tā var būt atkarīga no jaunā pāra budžeta, viesu skaita, kā arī dzīvesvietas. Izvēloties vietas svinībām, dažiem ir svarīgi, lai tās ir tuvāk pārējiem kāzu viesiem, bet citi vēlas šo svarīgo notikumu atzīmēt citur – kādā jaunā, varbūt pat neparastā vietā. Neatkarīgi no tā vai tiek meklētas lētas kāzu svinību vietas, viesu nami kāzām, svinību vieta mazām kāzām vai kāzu svinību vietas Kurzemē vai Vidzemē, kāda no šīm noteikti ir perfekta tieši jūsu kāzām.