Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Sestdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Niķojas auto? Uzzini, kas liecina par akumulatora nolietojumu!

Tas tracinošais moments, kad dzinējs “pielec” ar aizturi, atkārtojas no dienas uz dienu? Iespējams, problēmas rodas veca akumulatora dēļ, jo tieši akumulators ir atbildīgs par operatīvu dzinēja iedarbināšanu. Neviens akumulators nekalpo mūžīgi, un ir vismaz piecas pazīmes, kas liecina par to, ka ierīces dzīve tuvojas noslēgumam – izlasi un pārbaudi, vai pienācis laiks doties pēc jauna akumulatora!
Reklāmraksts

Kāpēc biežāk vajadzētu nodarboties ar slidošanu?

Ir cilvēki, kuri slidošanu uzskata par neatņemamu hokeja sastāvdaļu, vai tikpat labi slidošanu saista vienīgi ar daiļslidošanā veiktajām piruetēm. Savukārt citi cilvēki slidošanu uzskata par labu brīvā laika pavadīšanas veidu.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties gultu: izlasi, pirms pērc!

Jauna gulta nav joka lieta, jo gultas kvalitāte ietekmē miegu ne mazāk kā matracis. Veikalos gultas ir pieejamas ļoti plašās cenu robežās, un atšķirība starp lētākajiem un dārgākajiem modeļiem ir mērāma simtos un tūkstošos eiro. Vai cena ir noteicošais izvēles faktors? Kam vēl jāpievērš uzmanība, meklējot gultu? Uzzini atbildes uz svarīgākajiem gultas iegādes jautājumiem šajā rakstā!
Reklāmraksts

Ar ko apaut kājas šoruden?

Laikam ikviens būs dzirdējis teicienu, ka galvenais, lai kājas būtu siltumā no latviešu mākslas filmas “Emīla nedarbi”. Rudens beidzot ir atnācis, un šis ir īstais laiks, lai parūpētos gan par to, lai kājas vienmēr būtu siltumā, gan arī par to, lai kājas izvēlētajos apavos izskatītos labi. Šajā rudens sezonā apavu klāsts ir tiešām plašs, tāpēc iedvesmai daži padomi, kas ļaus izvēlēties, ar ko apaut kājas šoruden.
Reklāmraksts

5 lieliski padomi savas kapsulas garderobes izveidošanai

Saviesīgam pasākumam, ikdienas skrējienam, svarīgai biznesa tikšanās reizei, kā arī laiskai atpūtai labāko draudzeņu kompānijā – daiļā dzimuma apģērbu komplektu kombinācijas ir teju vai nebeidzamas. Ko darīt, ja drēbju skapis ir jau teju pārpildīts, taču neatrodas nekas, kas savā starpā būtu lieliski saskaņojams? Iespējams, ir īstais laiks padomāt par savas kapsulas garderobes izveidi! Noskaidrosim, kas tā ir un kādas ir tās priekšrocības.
Reklāmraksts

Spiediens riepās un kādēļ maksimālais nav labākais

Ikviens autovadītājs zina, ka pareizs riepu spiediens ir svarīgs, taču, vai autovadītāji zina, kādēļ riepu spiedienam jābūt pareizam un kādas sekas var radīt pārāk liels spiediens? Auto riepu gumijai ir nozīmīga loma auto vadīšanā, drošībā un komfortā, tādēļ riepām jāpievērš īpaša un regulāra uzmanība. Lūk, svarīgākā informācija par spiedienu riepās un to, kādēļ maksimālais spiediens riepās nav labākais!
Reklāmraksts

Steidzami jāremontē vai jāpērk jauns auto? Te ir risinājums!

Mūsdienās automašīna vairs nav luksusa prece, bet gan izcils produktivitātes instruments. Svarīgas tikšanās, karjeras virsotnes, izglītība un izklaide - attālums tam vairs nav šķērslis. Auto ātri un ērti nogādā no punkta A līdz punktam B mūs pašus un mūsu bērnus. Šīs privilēģijas mūsdienās var baudīt ikviens.
Reklāmraksts

Kādus pakalpojumus sniedz mērnieki?

Mērnieks ir profesija, ar kuras pārstāvjiem dzīves laikā daudzi no mums satiksies, iespējams, tikai vienreiz. Tāpēc daudziem pat nav zināms, ar ko nodarbojas mērnieks un ko viņš dara. Vairums no mums ir redzējuši mērnieku uz ielas vai kaimiņa pagalmā, veicot zemes kadastra uzmērīšanu, taču mērnieka pakalpojumu klāstā ir daudz kas vairāk, kā vienkārši zemes robežu noteikšana dabā. Kādus pakalpojumus vēl sniedz mērnieks un kāpēc viņa iesaiste nepieciešama ik uz katra soļa, jebkādās darbībās ar zemes ierīcību? SIA „Ģeodēzists” stāsta par mērnieka pakalpojumu klāstu.
Reklāmraksts

Telefoni jāuzlādē bieži un nelielās porcijās

Ik dienu mēs uzlādējam vairākas ierīces, bet vai mēs to darām pareizi? Cik ilgi un cik daudz telefoni ir jāuzlādē, lai akumulators ne tikai ilgi kalpotu, bet arī saglabātu savu kapacitāti? Pareiza viedtālruņu uzlāde joprojām ir viena no aktuālākajām tēmām pat mūsdienu IT telpā, tāpēc apskatīsim galvenos punktus, kas palīdzēs pagarināt ierīces akumulatora darbības laiku.
Reklāmraksts

Viss, kas jāzina par īpašuma apdrošināšanu

Mājas ir vieta, kas ietver sevī visas mūsu dzīvē svarīgākās lietas – ģimeni un mīļos, ieguldīto darbu un personīgo miera ostu. Tiesa, dažkārt mēs uztveram to kā pašsaprotamu, bet diemžēl neviens nav pasargāts no nejaušību izraisītiem negadījumiem. Ja nu vienīgi Tu jau esi noformējis īpašuma apdrošināšanas polisi. Tad gan vari būt drošs, ka arī Tavas mājas ir drošībā.
Reklāmraksts

Apple iPad Pro – nenovērtējams darbarīks mākslinieku rokās

Stīvs Džobs, Apple dibinātājs, ir teicis: “Radošums vienkārši savieno lietas.” Un tad tapa pirmais iPad, kas ielika pamatus idejai, ka arī “cilvēks-parastais” var kļūt par mākslinieku, ja vien viņa rokās ir īstais rīks. Savukārt jau šodien mūsu rīcībā ir šī planšetdatora labākā versija jeb iPad Pro – īsākais ceļš no mākslinieka uz mākslas darbu un otrādi.
Reklāmraksts

Drošība darba vidē kļūst labāka

Laikus nepamanītas arodslimības un darba drošības pasākumu nepilnīga īstenošana uzņēmumos rada zaudējumus gan nodarbinātajiem, gan darba devējiem. Tomēr secināts, ka situācija darba drošības jomā Latvijā pamazām turpina uzlaboties.
Reklāmraksts

Rūpēs par savu mīluli: kaķa kažoka frizēšana un kopšana

Nav šaubu, ka mājdzīvnieki mūsu ikdienā ienes prieku un liek pasmaidīt arī pelēkajās dienās. Tie kļūst par daļu no ģimenes un sagaida mīlestību un rūpes no mums. Bet reizēm galvassāpes var sagādāt mājās tīrīšana, jo kaķu vai suņu spalvas ir visur!
Reklāmraksts

Izvēlieties savu rotaslietu pēc horoskopa zvaigznāja!

Rotaslietas ir lielisks tērpa papildinājums, tomēr vai esat dzirdējis, ka rotām ir liela loma arī enerģētikā? Rotas var būt kā talismani, simboli, bet tikpat labi tās var radīt diskomfortu un sliktu pašsajūtu. Iespējams, ka Jums ir savas mīļākās rotaslietas, tomēr esam sagatavojuši, kas katrai no horoskopa zīmēm būtu vispiemērotākais, tāpēc, ja vēlaties to pārbaudīt - lasiet raksta turpinājumu!
Reklāmraksts

Kā izvēlēties mitruma savācēju mājoklim?

Atkarībā no mājokļa veida un tā celšanas īpatnībām, tajā var veidoties mitrs gaiss. Ir pieņemts, ka lielākajai daļai augu mitrs gaiss nāk tikai un vienīgi par labu, tomēr pašam mājoklim un cilvēkam, kurš dzīvo šādā vidē, mitrs gaiss var nebūt labvēlīgs. Pirmkārt, ja mājoklī ir mitrs gaiss, ar laiku atsevišķās vietās var veidoties pelējums, kā arī vairoties putekļu ērcītes. Otrkārt, arī cilvēka veselībai pārāk mitrs gaiss nenāk par labu. Ir viens vienkāršs veids, ka cīnīties ar mitru gaisu mājoklī. Atliek iegādāties ierīci, ko sauc par gaisa mitruma savācēju.
Reklāmraksts

Dzīvokļa remonts pašu spēkiem - ko nedrīkst aizmirst

Latviešiem mājokļa remonts ir ilgtermiņa projekts, ko paveicot būs radīta vieta, kur būs vēlme atgriezties. Pamazām latvieši ir iemācījušies pārslēgties no maksimālisma uz minimālismu. Šāds domāšanas veids kļūst arvien aktuālāks mūsdienu pārpildītajā pasaulē, kur visa ir par daudz. Jāatceras, ka latvieši ir amatnieki, viņiem patīk strādāt paša spēkiem, lai vēlāk būtu lielāks gandarījums par paveikto. To pašu var attiecināt uz mājokļa remontu. Bet sākumā ir jāsaprot vai remonts bez meistaru palīdzības ir visizdevīgākais variants.
Reklāmraksts

Ja pazaudēta atslēga, jāreaģē ar vēsu prātu

Tas ir gandrīz kā ļaunākais murgs – saprast, ka no kabatas ir pazudušas atslēgas. Vai nu izkritušas, vai nozagtas, bieži nav laika par to domāt, jo steidzami ir jārisina problēma – kā iekļūt savā mājoklī vai automašīnā. Daudziem no mums ir pirmā doma – jāizsit logs un jāatver durvis no iekšpuses. Gandrīz nekad šādi drastiski risinājumi nav veiksmīgākie, jo, beigu beigās, slēdzene būs jāmaina tāpat.
Reklāmraksts

Apsveikums Roš Hašana svētkos

Cienījamie draugi! Pieņemiet manus siltākos un sirsnīgākos apsveikumus Jaunajā – ebreju kalendāra 5781. gadā! No visas sirds novēlu visiem Latvijas iedzīvotājiem un mūsu draugiem visā pasaulē saldu un laimīgu gadu. Un, protams, labu veselību un dzīvessparu, kas šodien ir īpaši svarīgi.
Reklāmraksts

Ārdurvis ir vissvarīgākā dzīvokļa drošības sastāvdaļa

Durvis dzīvoklim bieži ir vienīgā vieta, kur garnadži var cerēt iekļūt jūsu mājoklī. Ja jūsu durvis ir no koka, kamēr kaimiņiem ir uzstādītas lielas metāla durvis, zagļi noteikti izvēlēsies jūsu durvis kā pirmās, kuras mēģināt uzlauzt.
Reklāmraksts

Pie kā vērsties, lai nomainītu slēdzeni

Dzīvē ir daudz dažādas situācijas, kad var būt nepieciešama slēdzenes maiņa. Ikvienam no mums tas saistās ar lieku stresu, patērētu laiku un līdzekļiem. Tikai retais to māk izdarīt pats, tāpēc visbiežāk jāsauc meistars, kura dēļ ir jātērē vēl vairāk laika.