Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Reklāmraksti

Šauļi: muižnieciska greznība, brīnumi un īsta paradīze kārumniekiem!

Ko darīt Šauļos? Uzdevu sev tādu jautājumu, jo nedēļas nogalē vēlos nevis sēdēt mājās, bet kaut kur aizbraukt un patīkami pavadīt laiku. Kad ieraudzīju, kādi Šauļos ir apskates objekti, biju patiesi pārsteigts. Savos atradumos vēlos dalīties arī ar tevi, lasītāj! Esmu pārliecināts, ka pats gribēsi šurp atbraukt un jau zināsi, ko apskatīt Šauļos!
Reklāmraksts

Kāpēc nevajadzētu izmantot ziemas riepas vasaras sezonā?

Valstīs, kurās ir gan ziemas sezona, gan vasaras sezona, obligāta prasība ir riepu maiņa. Latvijā visām automašīnām ir jābūt aprīkotām ar ziemas riepām no 1. decembra līdz pat 1. martam. Tomēr jāpievērš uzmanība laikapstākļiem. Pēdējo gadu mainīgie laikasptākļi pierāda to, ka labāk jau ātrāk aprīkot savu automobili ar ziemas riepām. Tāpat arī vēlāk tās nomainīt pret vasaras riepām. Iespējams, ka ir arī tādi autovadītāji, kuri ar ziemas riepām brauc visu cauru gadu, tomēr tas nav ieteicams. Katrai sezonai ir piemērotas sava veida riepas. Katras no tām pilda savas funkcijas. Raksta turpinājumā uzzināsi, kāpēc nav ieteicams izmantot ziemas riepas vasaras sezonā.

Kur Šauļos dzīvo mode un stils?

Tūrisms nav tikai objektu apmeklēšana, savas vai svešas valsts un kultūras iepazīšana. Par to, ka mikro nišas pastāv arī tūrismā, tiek runāts aizvien skaļāk. Tā populāri kļūst gastronomiskais, kodoltūrisms, fotografēšanas, aktīvais un citi tūrisma veidi. Vai Lietuvā, konkrēti – Šauļos – ir iespējams modes tūrisms?
Reklāmraksts

10 instrumenti mazam un lielam remontam: kā izveidot universālu meistara komplektu?

Apnicis izsaukt meistaru, lai tiktu galā ar vismazāko tehnisko ķibeli mājoklī? Lai gan dažās situācijās bez profesionālas palīdzības neiztikt, itin bieži problēmas ar mēbelēm, elektrību un ūdensvadu var atrisināt pašu rokām – vienīgais, kas nepieciešams, ir kvalitatīvi instrumenti. Uzzini, kādus instrumentus izvēlēties, lai ietaupītu gan laiku, gan naudu!

Šauļi ar mīlestību pret ģimeni

Jūsu ģimenes ceļojuma mērķis ir Šauļi? Pat tad, ja iegriežaties Šauļos uz vienu dienu, būsiet patiesi pārsteigti, cik šeit daudz interesantu lietu, izklaižu un iespēju, lai saturīgi un patīkami pavadītu ilgāku laiku ar bērniem. Tad uz priekšu!

Šauļi ļoti labi izskatās naktī

Šauļi, lai attaisnotu savu saules pilsētas vārdu, atrod visdažādākos veidus. Kad saule noriet, pilsētā iedegas daudzi gaismekļi. Sniedzam Top 7 vietas, kuras naktī izskatās tikpat iespaidīgas, kādas tās ir dienā. P.S. Gaismas tiek iedegtas, kad noriet saule.

Gluži kā laika mašīnā pa Šauļiem aicina ceļot ielas māksla

Ielas māksla var būt iemesls apmeklēt vienu vai otru pilsētu. Ne viens vien tūrists ceļojumā dodas tikai ielas mākslas galeriju dēļ vai savus fotoalbumus papildina, iemūžinoties uz negaidīta lieluma un satura zīmējumu fona. Šajos laikos, šķiet, ka maz kas vairs var pārsteigt! Tomēr, ierodoties Šauļos, tūristi pamana mākslas darbus, kas radušies gan krietni pirms Neatkarības atgūšanas, gan mūsu dienās.

Ja apmeklējat Šauļus – noteikti iegriezieties muzejos!

Šauļu Aušras muzejs, kas pastāvīgi mainās un kļūst aizvien modernāks, patlaban ir viens no lielākajiem muzejiem Lietuvā. Visā pilsētā atrodamās Aušras muzeja struktūrvienības – Haima Frenkeļa villa, Fotogrāfijas muzejs, Velosipēdu muzejs, Radio un televīzijas muzejs, Žaļūķu dzirnavnieka saimniecība un Venclausku nams – ekspozīcijās un izstādēs apmeklētājiem atklāj vēl nezināmus notikumus, mākslas, zinātnes un tehnikas pasauli, aicina piedalīties pasākumos, brīvo laiku pavadīt netradicionālās vietās – lasītavās, parkā, rožu dārzā, bērnu rotaļlaukumos vai terasē uz jumta.

Dabas bagātības Šauļu pilsētā pārsteigs pat tos, kas redzējuši visu!

Ja jau esat redzējuši Alpus, peldējušies dzidrās jūrās, ir īstais laiks salikt mugursomas, paņemt personas identitātes dokumentus (visādam gadījumam, jo šķērsosiet robežu) un apceļot Šauļu pilsētu. Esam atlasījuši lietuviešu visvairāk apmeklētos objektus, kuri liks teikt "ak, Dievs" un palikt šeit ne vienu dienu vien, lai baudītu izjūtas, garšas, atpūtu un prieku.

Jauna mobilā lietotne - interesants un ērts gids pa Šauļu novadu

Šauļu reģions bagāts ar dažādiem tūrisma objektiem – no slavenā Krustu kalna līdz pat alpaku fermām. Reģionā var izbaudīt izglītojošas programmas, novadu iepazīt, staigājot kājām vai braucot ar automašīnu. Tad kā vislabāk visu pasniegt tūristam, bet vietējiem iedzīvotājiem labāk iepazīt vietas sev kaimiņos? Pēc Šauļu Tūrisma informācijas centra iniciatīvas izstrādāta mobilā lietotne Šauļu reģiona gids (angl. Visit Siauliai Region), kura aptver visu Šauļu reģionu.

Kā svin Šauļi: daudz mūzikas, gaismu un negaidītu atklājumu

Pēc ilga pārtraukuma skatuves un skatītāju zāles atkal ir pilnas. Pilsētu ielās aizvien vairāk ceļotāju, tāpēc arī pilsētu svētki iegūst paātrinājumu un gaida viesus. Šauļiem svinēt patīk. Un darīts tas tiek kvalitatīvi, ar izdomu un skaļi. Neticat?

Ko latvieši meklē Šauļos

Pirms došanās ceļā noteikti daudz izmantojat meklēšanas sistēmas – ko apmeklēt pilsētā vai valstī, kur paēst, bet kam apiet ar līkumu. Ko, dodoties uz Šauļiem, meklē latvieši?

Šauļi: saldi, slapji, ātri, tumši, maigi un labi

Ja saulainie Turcijas krasti šogad jūs nesagaidīs, jūs tomēr varat sevi varat palutināt ar sauli – atbraucot uz Saules pilsētu Šauļiem! Pamieloties, mierīgi pastaigāties, atklāt ko jaunu, pasportot un, protams, izbaudīt sauli.

10 negaidīti fakti par Šauļiem

Šauļiem ir, ar ko lepoties un pārsteigt. Nē, pie mums neatradīsiet pilis (nu, vienīgi tās, kas no mežonīgā kapitālisma laikiem), straujas upes un augstas ēkas. Šauļos atradīsiet senas tradīcijas, sarkanas zoles un cilvēkus, ar kuriem nepārstājam lepoties.
Reklāmraksts

Zāles pļaušana ar akumulatora ierīcēm – kāpēc tā ir labākā izvēle?

Dārza darbi nereti saistās ar troksni un ļoti jaudīgām ierīcēm, kā arī – ar nedaudz piņķerīgu šo ierīču apkopi. Jaunākie produkti piedāvā saglabāt jaudu, taču mazināt troksni un pavisam attiekties no sarežģītas apkopes. Labākā izvēle mūsdienīgiem cilvēkiem ir akumulatora ierīces, un to vidū ir arī zāles pļāvēji. Kā tas ir iespējams? Lasiet tālāk!
Reklāmraksts

Kādos gadījumos var palīdzēt mūzikas terapija?

Mūsdienu stresainajos apstākļos, kad darbs dzen darbu un ikdienas rūpes var iedzīt depresīvā noskaņojumā, ir svarīgi atrast kādu nodarbošanos, kas palīdzētu uzlabot emocionālo labsajūtu. Protams, var apmeklēt kādu terapeitu, nodarboties ar sportu, rokdarbiem vai krāsot mandalas, jo arī mākslas terapija kļūst arvien populārāka, tomēr liela nozīme ir arī mūzikai. Tieši tāpēc ir vērts aizdomāties, vai un kādos gadījumos var palīdzēt mūzikas terapija.
Reklāmraksts

Vērtīgi padomi, izvēloties velosipēdu

Velosipēdi tiek uzskatīti par visizdevīgāko pārvietošanās līdzeklis gan pilsētas, gan lauku reģionu apkārtnē, jo uz to rēķina ir mazāk izdevumu par transportēšanos, bet arī tiek samazināts laiks sastrēgumu stundās. Tāpēc par velosipēda aktualitāti un nepieciešamību tiek runāts daudz, bet vai Tu esi tam gatavs un, vai velosipēdam Tavā mājoklī atradīsies vieta?
Reklāmraksts

5 svarīgi aspekti, kas jāzina pirms drona iegādes

Beidzamajā laikā droni piedzīvojuši lielu popularitāti. Protams, radiovadāmu ierīču koncepcija nav nekas jauns, tomēr droni ievērojami atšķiras no labi zināmajām rotaļu lidmašīnām un ar pulti vadāmajiem helikopteriem. Pirmkārt, droni ir vienkāršāk vadāmi. Un, kas vēl svarīgāk, dronam raksturīgā stabilitāte apvienojumā ar tehnoloģiju sasniegumiem ir padarījusi šo ierīci par lielisku instrumentu pārsteidzošu attēlu un video uzņemšanai.