Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Mobilitātes palīglīdzekļi: Veidi, priekšrocības un pielietojums

Mobilitātes palīglīdzekļi ir ierīces, kas izstrādātas, lai palīdzētu cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām baudīt lielāku brīvību un neatkarību. Palīglīdzekļi ir dažādi – sākot no kruķiem, beidzot ar invalīdu ratiņiem. Tas, kurš no risinājumiem piemērotākais, atkarīgs no diagnozes un citiem individuāliem aspektiem. Turpinājumā vairāk par dažiem populārākajiem palīglīdzekļiem un to pielietojumu.
Reklāmraksts

Bērnu rati – kādus izvēlēties?

Ģimenes pieauguma gaidīšanas laiks ir vienlaikus gan priecīgs, gan satraucošs. Tik daudz kas ir jāgādā, jāapsver, jāmaina ikdienas paradumos, lai jaunais pilsonis piedzimtu ērtā un patīkamā vidē, kā arī vecāki attiecīgi būtu mierīgi un bez rūpēm varētu izbaudīt laiku ar mazuli. Bērnu ratiņi ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem pirkumiem, tādēļ šoreiz par dažiem aspektiem – kādus ratus izvēlēties un kāda ir nozīme cenu kategorijai.
Reklāmraksts

Klimata kontroles siltumsūkņi ar dalītās komforta zonas risinājumiem Jūsu mājoklim!

Modernu tehnoloģiju dalītā komforta zonas klimata kontrole visā mājoklī ar elastīgiem un personalizētiem risinājumiem katrai mājokļa telpai. Mitsubishi Electric Multi Split MXZ sērijas sistēmas ļauj pieslēgt 2 līdz 6 iekštelpu vienības vienam ārtelpas blokam. Nepārspējama energoefektivitāte, veiktspēja un ilgmūžība no uzticama ražotāja Mitsubishi Electric . Tas nozīme, ka tagad Jums ir iespēja personalizēt katras telpas temperatūru un klimatu, lai uzturētu komfortablu kopējo mājas vidi!
Reklāmraksts

Kur likt laika gaitā uzkrātās mantas?

Ar katru gadu mums mājokļos uzkrājas arvien vairāk mantu. Ko darīt, lai mājās nerastos nekārtība no mantu piekrautām istabām? Izrādās, ka visgrūtāk mājās ir radīt kārtības un tīrības sajūtu tieši dēļ lielā mantu daudzuma, kuru bieži vien cilvēki nezina kur likt. Šeit būs ieteikumi, kā radīt savā mājoklī sakārtotības un ērtības sajūtu.
Reklāmraksts

3 iemesli, kāpēc lietoti apģērbi ir gudra izvēle

Ko vilkt mugurā – par spīti stereotipiem, šis jautājums nodarbina ne tikai rūdītas fashionistas, kas vienu kleitu divreiz nevelkot, bet ikvienu cilvēku, kam gribas izskatīties stilīgi. Veikalos tagad ir pieejama teju neierobežota apģērbu izvēle, taču daudziem mīļāki ir lietoti apģērbi. Kāpēc 21. gadsimtā cilvēki dod priekšroku valkātiem apģērbiem un ko no tā iegūst sabiedrība un mūsu planēta? Lasi šajā rakstā!
Reklāmraksts

Ko darīt, ja telpas miteklī par mazu?

Bieži vien dažādās dzīvokļa telpās ir par maz vietas. Jāpieliek ne mazums pūļu, lai tās iekārtotu tā, lai tās būtu ne tikai vizuāli plašākas, bet arī funkcionālas lietošanā. Kā tad tikt galā ar mazu telpu iekārtošanu un padarīt savu mitekli ne tikai ērtu, bet arī modernu? Pavisam vienkārši! Tikai jāņem vērā daži praktiski dizaina "knifiņi" un katra dzīvokļa telpa ātri iegūs pavisam jaunu veidolu.
Reklāmraksts

Kam jābūt līdzi jebkurā treniņā?

Mūsdienu dzīves ritms ir gana saspringts, tādēļ daudzi nodarbojas ar sportu, lai gūtu enerģiju un mazinātu stresu. Vai tā būtu skriešana, joga, velobraukšana vai fitness - katrs atradis sev atbilstošāko sporta veidu un nododas tam vismaz pāris reizes nedēļā. Citam sports jau ir hobija līmenī, bet cits tajā sper tikai pirmos soļus. Tomēr ir lietas, kas jāievēro gan pieredzējušam sportistam, gan iesācējam. Kādi tad priekšnosacījumi jāievēro, pirms došanās uz pirmo vai kārtējo treniņu un bez kādām lietām neiztikt sportojot? Par to pastāstīsim raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Kā pavadīt dienu kopā ar bērniem?

Tie, kuriem ir bērni noteikti zina, cik ļoti bērni savas brīvdienas vēlas pavadīt aktīvi, viņi vienmēr grib savu brīvo laiku pavadīt pēc iespējas interesantāk. Tāpēc daudzi vecāki nereti krīt nelielā panikā, jo trūkst ideju. Liekas, ka jau viss ir izmēģināts un darīts. Vecākiem nākas meklēt tādas aktivitātes, kas bērniem patiktu, kā arī rosinātu viņos interesi, lai gan dažiem vecākiem gribētos vienkārši apsēsties dīvānā un atpūsties. Ja arī Tev trūkst ideju, kā pavadīt dienu kopā ar saviem bērniem, tad lasi raksta turpinājumu! Tajā atradīsi lieliskas idejas, kā pavadīt kopā laiku tā, lai patiktu gan Tev, gan bērniem.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties piemērotāko ventilatoru?

Vasarā telpas uzkarst, un ir nepieciešama papildus vēdināšana. Ventilators ir pietiekami lēts risinājums, kā atdzesēt dzīvokli, privātmāju vai darba telpas. Tas no telpām izvadīs lieko mitrumu, siltumu, kaitīgās gāzes, tvaikus un putekļus. Ventilatori atšķiras pēc jaudas un lieluma. To galvenais darbības princips ir pūst gaisu, radot vēju.
Reklāmraksts

Risinājumi pagraba telpas iekārtošanai

Pavisam lēni, taču rudens tuvojas, tāpēc ir darbi, ko varam sākt darīt jau šodien. Viens no tādiem ir pagraba sagatavošana ziemai. Ja esi tikko izveidojis jaunu pagrabu vai arī vēlies pārveidot esošo, tad šie ieteikumi Tev noteikti noderēs.
Reklāmraksts

Kā nodrošināt sev labu miegu un iekārtot guļamistabu?

Veselīgs un kvalitatīvs miegs ir cilvēka labsajūtas pamatā. Ja nakts laikā nav izdevies labi izgulēties, Tu vari justies noguris un nomākts visu nākošo dienu. Tādēļ ļoti svarīgi ir iekārtot guļamistabu tā, lai nekas netraucētu izbaudīt pelnīto atpūtu un palīdzētu Tev no rīta pamosties spirgtam un možam. Kas jāņem vērā guļamistabas iekārtošanā, lai miegs un atpūta tajā būtu pilnvērtīga, par to lasiet raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Kā iekārtot vannas istabu?

Vannas istaba ir īpaši nozīmīga telpa ikviena cilvēka ikdienā. Ar šo telpu sākas mūsu diena, tajā sevi sakopjam. Vannas istabas gaiss ir silts un mitrs, tāpēc izvēlieties mēbeles, kas izgatavotas no mitrumizturīgiem materiāliem.
Reklāmraksts

Kā vienkārši saņemt līdz pat 600 eiro kompensāciju no aviokompānijas?

Lidojums kavējas vairākas stundas. Nedēļu pirms izlidošanas esi saņēmis ziņu, ka Tavs lidojums ir atcelts. Tevi neielaiž lidmašīnā, jo nav vairāk vietu. Izklausās briesmīgi? Diemžēl, taču, kā paredz eksperti, tuvākajā nākotnē ar šādām situācijām mēs saskarsimies arvien biežāk. Bet ir arī labas ziņas - mēs, ceļotāji Eiropā, esam īpaši aizsargāti pret šādām un līdzīgām problēmām. Aizķeršanās gadījumā bieži vien pienākas krietna kompensācija.
Reklāmraksts

Noderīgi knifiņi Tavai viesistabai

Šajā rakstā būs daži noderīgi padomi, kā tavu viesistabu iekārtot mājīgāku un ikvienam likt justies tajā gaidītam.
Reklāmraksts

7 mīnusi ceļošanai atvaļinājumu laikā

Vispieprasītakais atvaļinājumu laiks parasti ir vasaras karstais mēnesis jūlijs un, lai veiksmīgi dotos atvaļinājumā tieši šajā mēnesī, iesniegums jāraksta gandrīz gadu iepriekš, turklāt vienojoties ar kolēģiem, lai netiktu apdalīts neviens. Savukārt, lieliski pavadīts atvaļinājums daļai cilvēku asociējas ar došanos uz tuvākām vai tālākām zemēm un, atkarībā no gaumes, baudot laisku zvilnēšanu pludmalē pie baseina, vai aktīvi iepazīstot atpūtas vietas apkārtni un izmantojot tās piedāvātās aktivitātes. Tomēr ceļošanai aktīvajā atvaļinājumu laikā ir arī mīnusi, kas apkopoti šajā rakstā.
Reklāmraksts

15 ieteikumi, kā ik mēnesi iekrāt naudu © DIENA

Meklējot veidus, kā ik mēnesi ietaupīt kaut nedaudz naudas, svarīgos dzīves mērķus sasniegt ir daudz vienkāršāk. Turpinājumā 15 ieteikumi, kas palīdzēs iekrāt naudu – turklāt bez lielas piepūles.
Reklāmraksts

Kā izveidot ikmēneša budžetu, kas strādā?

Daudzi no mums piedzīvojuši situācijas, kad neplānoti izdevumi vai citas nebūšanas krietni "sašūpo" budžetu. Tie var būt neplānoti medicīniskie izdevumi, automašīnas remonts vai kāds impulsīvs pirkums, kas pamatīgi iedragā atlikušā mēneša finanses. Ko darīt, lai tā nebūtu un kā nodzīvot līdz algai tā, lai līdzekļi tikti izdoti vienmērīgi un ar apdomu, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Kādus preses izdevumus likt uz žurnālgaldiņa?

Vai meklē žurnālgaldiņu savai viesistabai, pie kura kopīgi dzert kafiju ar draudzenēm? Vai žurnālgaldiņš nepieciešams Tavai lauku viesu mājai klientu sagaidīšanas zonā? Vai meklē žurnālgaldiņu kā dāvanu? Lai kāds arī būtu iemesls, kāpēc tiek meklēts žurnālgaldiņš, ļoti būtiski ir, kas uz tā tiks novietots. Žurnālgaldiņu mode nosaka, ka tam vairs nav jābūt tādam mazam galdiņam skata pēc, bet tas var būt arī divos stāvos, ar daudziem nodalījumiem un plauktiņiem, tāpat arī paša galdiņa izmēri var būt diezgan iespaidīgi.
Reklāmraksts

Veikals Bogs piedāvā plaša klāsta kvalitatīvus apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem

Zīmols sevi starptautiskajā tirgū pierādījis kā vienu no uzticamākajiem ražotājiem. Bogs apavi izstrādāti ASV, veidoti tā, lai tie būtu praktiski, ērti un ilgtspējīgi.Katrs vecāks saprot, ka bērnu zābaki ir būtiska bērna garderobes daļa, jo tiem jābūt ne tikai tādiem, kas spēj pasargāt valkātāju no ārējo apstākļu ietekmes, bet arī viegli un ērti uzvelkami. Bogs veikala klāstā pieejami gan ziemas zābaki bērniem, gan rudens zābaki bērniem, kā arī ziemas un rudens zābaki bērnu vecākiem. Bogs bērnu apavi ir lielisks ieguldījums bērna attīstībā un komfortā.