Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Ideja nedēļas nogales izbraucienam – Saules pilsēta Šauļi

Šauļi – Saules pilsēta Ziemeļlietuvā, kas šogad svin 785. dzimšanas dienu. Pilsētu slavenu padarīja Saules kauja, tās vārdā nosauktie pilsētas laukumi, pa visu pilsētu izkaisītie saules simboli ir kļuvuši par neatņemamu pilsētas daļu. Aicinām kustēties līdz ar sauli un izbaudīt pilsētu.
Reklāmraksts

Uzbekistāna — Centrālāzijas pārveides procesu iniciatore

Pateicoties Uzbekistānas atvērtajai, konstruktīvajai, pragmatiskajai un draudzīgajai reģionālajai politikai tagad Centrālāzijā ir vērojamas pozitīvas tendences, kas skar praktiski visas jomas — sākot ar politikas un ekonomikas līdz kultūras un humanitārajai.
Reklāmraksts

Veļas mašīna ar žāvētāju – plusi un mīnusi

Vēl nesen tika uzskatīts, ka no elektroierīcēm mājās jābūt plītij, ledusskapim, veļas mašīnai un gludeklim. Tagad šo preču klāsts palielinās ik gadu un ne katrs spēj izsekot visiem jaunumiem, kas ienāk tirgū. Kaut vai veļas mašīna ar iebūvētu žāvētāju.
Reklāmraksts

Stūra dīvāni - priešrocības un trūkumi

Ikvienam mājokļa īpašniekam svarīgi, lai mājoklis ir omulīgs, estētisks un funkcionāls. Viena no mājokļa svarīgākajām telpām – viesistaba, kurā atpūšamies, rīkojam kopīgas ģimenes un un draugu pasēdēšanas, pārrunājam svarīgākos ikdienas piedzīvojumus. Viesistabas atmosfēras radīšanā liela loma ir dīvānam, un īpaši populāri ir L-formas jeb stūra dīvāni, kuru priekšrocības un trūkumus esam apkopojuši šajā rakstā!
Reklāmraksts

Kā padarīt vasaras dārza darbus vienkāršākus

Vasara ir laiks, kad privātmāju un mazdārziņu īpašnieki vairāk laika pavada ārā - rūpējoties par ziediem un citiem augiem, kā arī gādājot par bagātīgu augļu un dārzeņu ražu. Dārza darbus var uzskatīt par patīkamu atpūtu, kas lieliski spēj atslēgt prātu no darba pienākumiem un mazinat stresu. Tomēr, ņemot vērā, ka mūsdienās dzīves ritms mēdz būt diezgan straujš, reizēm dārza darbi var šķist kā apgrūtinājums. Raksta turpinājumā atradīsiet noderīgus padomus, kas dārza kopšanu padarīs daudz vienkāršāku un patīkamāku.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties motorzāģi?

Tev ir piemājas dārzs ar kokiem un krūmiem, kuru vēlies sakopt? Grasies doties uz mežu, lai sarūpētu malku gada aukstajiem mēnešiem? Tad bez motorzāģa palīdzības neiztikt. Vai zini, kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko motorzāģi? To vari noskaidrot šajā rakstā!
Reklāmraksts

Droši starptautiskie kravu pārvadājumi - kāda apdrošināšana nepieciešama?

Izplatītākie loģistikas pakalpojumi, kas ļauj pēc iespējas ātrāk veikt preču piegādes no punkta A līdz punktam B, ir starptautiskie pārvadājumi. Jārēķinās, ka ne vienmēr krava galapunktā nonāks neskarta, jo tā, piemēram, var sagāzties, var notikt avārija vai citi neparedzēti apstākļi. Šādiem gadījumiem nepieciešams apdrošināt kravu, lai saņemtu atlīdzību par zaudējumiem.
Reklāmraksts

Ceļvedis Toyota iegādē - kas jāņem vērā?

Toyota auto marka ir viena no vispārdotākajām visā Baltijā, veidojot aptuveni 18% no tirgus. Rezultāts panākts ar cilvēkam visa nepieciešamā komforta sabalansēšanu par adekvātu cenu. Patērētāji ir iemīļojuši šo auto marku un šim auto zīmolam uzticas.
Reklāmraksts

Mēbeles par zemām cenām tepat Latvijā – «Jūsu Istaba»

Tiem, kas meklē kvalitatīvas mēbeles par zemām cenām, veikals "Jūsu Istaba" piedāvā labākos mēbeļu variantus par pieejamām cenām. Mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 50 vadošajiem ražotājiem, piedāvājot kvalitatīvas mēbeles plašā cenu kategorijā.
Reklāmraksts

Izvelkamie dīvāni – kad un kā tos izvēlēties?

Mājokļos nereti savu vietu pašā viesistabas vai guļamistabas vidū iemanto izvelkamie dīvāni – tie ir ērti, estētiski un piešķir telpai īpašu akcentu. Kādās situācijās dot priekšroku izvelkamajiem dīvāniem un kam pievērst uzmanību, tos izvēloties? Lasi rakstā
Reklāmraksts

Izvēlies aizkarus guļamistabai un viesistabai – ko noderīgi zināt?

Aizkari ir svarīgs telpas elements, kas piešķir telpai nepieciešamo noskaņu. Visgrūtāk aizkarus izvēlēties guļamistabai un viesistabai, jo tās ir telpas, kurās nepieciešams panākt īpašu noskaņu – viens nepareizi izmantots elements, un šīs telpas nav omulīgas. Ņemot vērā šo telpu vajadzības un plašo aizkaru piedāvājumu, izvēlēties piemērotāko aizkarus var būt sarežģīti, tādēļ, ja plāno remontēt vai atjaunot guļamistabas un/vai viesistabas interjeru, Tev noteikti noderēs mūsu padomi!
Reklāmraksts

Soli pa solim: kā gudri izvēlēties bezvadu skaļruni un bezvadu austiņas

Bezvadu ierīces kļūst arvien populārākas, jo piedāvā kustību brīvību un piemērotas teju ikvienam dzīves gadījumam, gan atpūtai, gan fiziskām aktivitātēm. Tā kā strauji attīstās tehnoloģijas un tiek atklātas arvien jaunas inovācijas, tirgū parādās arvien jauni modeļi, un piemērotākās ierīces izvēle var sagādāt pamatīgas grūtības.
Reklāmraksts

SUP dēļi – kas tie tādi?

Vasaras karstumā piemērotākā atpūtas vieta ir ūdens tilpņu tuvumā. Sauļošanās un veldzējošas peldes palīdzēs atpūsties, tomēr tie, kuriem laiskošanās nešķiet interesanta, var uz ūdens atpūsties arī aktīvi. Ir daudz dažādu iespēju, kā padarīt laiku, ko pavadām pie un uz ūdens, interesantāku un aktīvāku. Pēdējo gadu laikā aizvien populārāka aktivitāte ir “supošana” jeb SUP dēļi (no angļu valodas – standup paddleboarding).
Reklāmraksts

Gatavojamies apkures sezonai - kādu apkures katlu izvēlēties?

Lai arī šķiet, ka ziema vēl tālu par apkuri jāsāk domāt laicīgi. Apkure nav lēts prieks ne dzīvojot privātmājā, ne dzīvoklī, tāpēc jo rūpīgāk jāapsver, kādu apkures katlu iegādāties. Šobrīd, kad mēs esam Eiropas Savienības sastāvā, jārēķinās arī ar ES normatīviem. Malkas apkure ir atzīta par kaitīgu apkārtējai videi. Malkas degšanas rezultātā rodas CO2 un cieto putekļu daļiņas. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir izstrādājusi plānu, kas paredz samazināt malkas izmantošanu apkurei.
Reklāmraksts

KLASISKA VĒRTĪBA - KOKA ĀRDURVIS

Koka ārdurvis ir lieliska izvēle mājai vai dzīvoklim. Koka ārdurvis piešķir Jūsu mājoklim īpašu un pievilcīgu auru. Izvēloties koka ārdurvis, nekad nevar kļūdīties, jo tā ir klasiska un pārbaudīta vērtība, kas ir pierādījusi savu ilgtspēju daudzu gadu garumā.
Reklāmraksts

Bērnam droša smilšu kaste

Viena no mazu bērnu iemīļotām aktivitātēm ir spēlēšanās smilšu kastē. Šī nodarbe ir ne tikai patīkams brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī attīstoša un bērnam ļoti vajadzīga. Tomēr, lai cik nekaitīga varētu šķist spēlēšanās smilšu kastē, vecākiem vajadzētu ņemt vērā, ka bērns var arī savainoties smilšu kastē. Tāpēc ir jāparūpējas par to, lai spēlēšanās smilšu kastē būtu pēc iespējas drošāka. Raksta turpinājumā atradīsiet vērtīgu informāciju, ko ieteicams ņemt vērā, lai spēlēšanās smilšu kastē būtu droša.
Reklāmraksts

Īss ceļvedis, kā izvēlēties televizoru

Nereti ir tā, ka jaunu elektropreču meklēšana un iegādāšanās sagādā zināmas grūtības. Mūsdienās tehnoloģijas attīstās ļoti straujiem soļiem, tāpēc cilvēkiem, kuri ikdienā nav saistīti ar tehnoloģijām, ir grūtības saprast kādu tas ierīci nepieciešams iegādāties. Protams, plašajā piedāvājuma klāstā var pavisam viegli apmaldīties, tomēr vajadzētu ņemt vērā dažādu profesionāļu ieteikumus, kas izvēles izdarīšanu padarīs daudz vienkāršāku. Tāpat, atrodoties elektropreču veikalā, droši var jautāt padomu pārdevējam, kas noteikti palīdzēs atrast vajadzīgo ierīci. Viena no ierīcēm, kuru var nebūt visai viegli izvēlēties, ir televizors. Raksta turpinājumā atrodams neliels ceļvedis par to, ko ņemt vērā, izvēloties šo ierīci.