Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Vai elektroauto ir mūsu nākotne un cik tuvu tā ir?

Latvijā reģistrēto elektroauto skaits dubultojas ar katru gadu - elektrisko automobiļu un akumulatoru tehnoloģijas turpina uzlaboties un trūkumi kā augstas izmaksas, ilgs uzlādes laiks un uzlādes staciju trūkums izzūd.
Reklāmraksts

Akciju buklets: gudra pircēja rokasgrāmata

Par gudru pircēju cilvēks nepiedzimst, bet veidojas pamazām, atklājot dažādus veidus, kā iepirkties veiksmīgāk un izdevīgāk. Pat neliela ietaupīta naudas summa nozīmē, ka šos līdzekļus varēsi izmantot kaut kam citam – savam vaļaspriekam vai izklaide.
Reklāmraksts

Gudri padomi vīriešiem: kā uzlabot erekciju un palielināt seksuālo sniegumu

Pāri velta seksam vidēji 14 - 30 minūtes. Taču svarīgāks par seksa ilgumu ir penetrācijas ilgums. Pārsteidzošā kārtā tās parasti ir tikai 2 minūtes. Pētījumi rāda, ka 40-70% vīriešu ir priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumi. Vīriešiem ir divu veidu rūpes: vai nu tas notiek pārāk ātri vai arī erekcija neizdodas. Neaizmirsīsim, ka sievietēm ir nepieciešamas apmēram 20 minūtes, lai sasniegtu g-punkta orgasmu. Nav brīnums, ka zilās brīnumainās tabletes ar nosaukumu Viagra ir ārkārtīgi populāras visā pasaulē.
Reklāmraksts

Kāpēc ir ieteicams tonēt auto logus? Vērts zināt

Pastāv dažādi transportlīdzekļu papildināšanas risinājumi, izmantojot daudzpusīgus aksesuārus, taču logu tonēšana ir viens no izplatītākajiem variantiem, kuru izmanto arī auto īpašnieki Latvijā. Lai arī varētu šķist, ka iemesls šādai izvēlei ir saistīts tikai ar spēkrata vizuālo tēlu, patiesībā stiklu tonēšana raksta turpinājumā. ietver virkni citu vērtīgu priekšrocību, par kurām pastāstīsim
Reklāmraksts

Kā efektīvi plānot savu personīgo budžetu

Budžeta plānošana ir vērtīga prasme, kas būtu jāapgūst ikvienam. Bez budžeta plāna ir grūti saprast, kur un kā tiek tērēta nauda, arī sasniegt lielākus finansiālus mērķus ir daudz sarežģītāk. Ja Tev ir finansiāls mērķis, piemēram, sakrāt naudu mājokļa remontam vai automašīnas iegādei, efektīvs budžeta plāns Tev palīdzēs šo mērķi sasniegt. Turpinājumā daži ieteikumi, ko vari izmantot, veidojot savu budžeta plānu.
Reklāmraksts

Lietota vai jauna auto iegāde - priekšrocības un trūkumi

Kad pienācis laiks iegādāties jaunu automašīnu, ir ļoti daudz aspektu, kas jāizvērtē - ne tik vien jāizvēlas automašīnas marka un modelis, bet arī jāsaprot, ko iegādāties - lietotu vai jaunu auto. Jebkurā gadījumā automašīnas iegāde ir nopietns lēmums, kas turpmāko gadu laikā var būtiski ietekmēt ne tikai ikdienas komfortu, bet arī finanses.
Reklāmraksts

Kāpēc automašīnai svīst logi - kā novērst šo problēmu?

Klāt jau rudens, un tas nozīmē, ka dienas kļūst arvien vēsākas. Līdz ar to arī no rītiem gaiss kļūst vēsāks un mitrāks. Iespējams, ka liela daļa autovadītāju no rītiem saskaras ar to, ka automašīnai ir aizsvīduši logi. Šīs problēmas dēļ nākas nedaudz ilgāk uzkavēties mājās, līdz ar to arī braukšana ikdienas darīšanās aizkavējas. Tomēr vissliktākā situācija rodas tad, kad, braucot ar auto, sāk svīst logi ciet, kas apgrūtina redzamību. Šādās situācijās jābūt ļoti uzmanīgam, jo var iekulties ceļu satiksmes negadījumā.
Reklāmraksts

Niķojas auto? Uzzini, kas liecina par akumulatora nolietojumu!

Tas tracinošais moments, kad dzinējs “pielec” ar aizturi, atkārtojas no dienas uz dienu? Iespējams, problēmas rodas veca akumulatora dēļ, jo tieši akumulators ir atbildīgs par operatīvu dzinēja iedarbināšanu. Neviens akumulators nekalpo mūžīgi, un ir vismaz piecas pazīmes, kas liecina par to, ka ierīces dzīve tuvojas noslēgumam – izlasi un pārbaudi, vai pienācis laiks doties pēc jauna akumulatora!
Reklāmraksts

Kāpēc biežāk vajadzētu nodarboties ar slidošanu?

Ir cilvēki, kuri slidošanu uzskata par neatņemamu hokeja sastāvdaļu, vai tikpat labi slidošanu saista vienīgi ar daiļslidošanā veiktajām piruetēm. Savukārt citi cilvēki slidošanu uzskata par labu brīvā laika pavadīšanas veidu.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties gultu: izlasi, pirms pērc!

Jauna gulta nav joka lieta, jo gultas kvalitāte ietekmē miegu ne mazāk kā matracis. Veikalos gultas ir pieejamas ļoti plašās cenu robežās, un atšķirība starp lētākajiem un dārgākajiem modeļiem ir mērāma simtos un tūkstošos eiro. Vai cena ir noteicošais izvēles faktors? Kam vēl jāpievērš uzmanība, meklējot gultu? Uzzini atbildes uz svarīgākajiem gultas iegādes jautājumiem šajā rakstā!
Reklāmraksts

Ar ko apaut kājas šoruden?

Laikam ikviens būs dzirdējis teicienu, ka galvenais, lai kājas būtu siltumā no latviešu mākslas filmas “Emīla nedarbi”. Rudens beidzot ir atnācis, un šis ir īstais laiks, lai parūpētos gan par to, lai kājas vienmēr būtu siltumā, gan arī par to, lai kājas izvēlētajos apavos izskatītos labi. Šajā rudens sezonā apavu klāsts ir tiešām plašs, tāpēc iedvesmai daži padomi, kas ļaus izvēlēties, ar ko apaut kājas šoruden.
Reklāmraksts

5 lieliski padomi savas kapsulas garderobes izveidošanai

Saviesīgam pasākumam, ikdienas skrējienam, svarīgai biznesa tikšanās reizei, kā arī laiskai atpūtai labāko draudzeņu kompānijā – daiļā dzimuma apģērbu komplektu kombinācijas ir teju vai nebeidzamas. Ko darīt, ja drēbju skapis ir jau teju pārpildīts, taču neatrodas nekas, kas savā starpā būtu lieliski saskaņojams? Iespējams, ir īstais laiks padomāt par savas kapsulas garderobes izveidi! Noskaidrosim, kas tā ir un kādas ir tās priekšrocības.
Reklāmraksts

Spiediens riepās un kādēļ maksimālais nav labākais

Ikviens autovadītājs zina, ka pareizs riepu spiediens ir svarīgs, taču, vai autovadītāji zina, kādēļ riepu spiedienam jābūt pareizam un kādas sekas var radīt pārāk liels spiediens? Auto riepu gumijai ir nozīmīga loma auto vadīšanā, drošībā un komfortā, tādēļ riepām jāpievērš īpaša un regulāra uzmanība. Lūk, svarīgākā informācija par spiedienu riepās un to, kādēļ maksimālais spiediens riepās nav labākais!
Reklāmraksts

Steidzami jāremontē vai jāpērk jauns auto? Te ir risinājums!

Mūsdienās automašīna vairs nav luksusa prece, bet gan izcils produktivitātes instruments. Svarīgas tikšanās, karjeras virsotnes, izglītība un izklaide - attālums tam vairs nav šķērslis. Auto ātri un ērti nogādā no punkta A līdz punktam B mūs pašus un mūsu bērnus. Šīs privilēģijas mūsdienās var baudīt ikviens.
Reklāmraksts

Kādus pakalpojumus sniedz mērnieki?

Mērnieks ir profesija, ar kuras pārstāvjiem dzīves laikā daudzi no mums satiksies, iespējams, tikai vienreiz. Tāpēc daudziem pat nav zināms, ar ko nodarbojas mērnieks un ko viņš dara. Vairums no mums ir redzējuši mērnieku uz ielas vai kaimiņa pagalmā, veicot zemes kadastra uzmērīšanu, taču mērnieka pakalpojumu klāstā ir daudz kas vairāk, kā vienkārši zemes robežu noteikšana dabā. Kādus pakalpojumus vēl sniedz mērnieks un kāpēc viņa iesaiste nepieciešama ik uz katra soļa, jebkādās darbībās ar zemes ierīcību? SIA „Ģeodēzists” stāsta par mērnieka pakalpojumu klāstu.
Reklāmraksts

Telefoni jāuzlādē bieži un nelielās porcijās

Ik dienu mēs uzlādējam vairākas ierīces, bet vai mēs to darām pareizi? Cik ilgi un cik daudz telefoni ir jāuzlādē, lai akumulators ne tikai ilgi kalpotu, bet arī saglabātu savu kapacitāti? Pareiza viedtālruņu uzlāde joprojām ir viena no aktuālākajām tēmām pat mūsdienu IT telpā, tāpēc apskatīsim galvenos punktus, kas palīdzēs pagarināt ierīces akumulatora darbības laiku.
Reklāmraksts

Viss, kas jāzina par īpašuma apdrošināšanu

Mājas ir vieta, kas ietver sevī visas mūsu dzīvē svarīgākās lietas – ģimeni un mīļos, ieguldīto darbu un personīgo miera ostu. Tiesa, dažkārt mēs uztveram to kā pašsaprotamu, bet diemžēl neviens nav pasargāts no nejaušību izraisītiem negadījumiem. Ja nu vienīgi Tu jau esi noformējis īpašuma apdrošināšanas polisi. Tad gan vari būt drošs, ka arī Tavas mājas ir drošībā.
Reklāmraksts

Apple iPad Pro – nenovērtējams darbarīks mākslinieku rokās

Stīvs Džobs, Apple dibinātājs, ir teicis: “Radošums vienkārši savieno lietas.” Un tad tapa pirmais iPad, kas ielika pamatus idejai, ka arī “cilvēks-parastais” var kļūt par mākslinieku, ja vien viņa rokās ir īstais rīks. Savukārt jau šodien mūsu rīcībā ir šī planšetdatora labākā versija jeb iPad Pro – īsākais ceļš no mākslinieka uz mākslas darbu un otrādi.
Reklāmraksts

Drošība darba vidē kļūst labāka

Laikus nepamanītas arodslimības un darba drošības pasākumu nepilnīga īstenošana uzņēmumos rada zaudējumus gan nodarbinātajiem, gan darba devējiem. Tomēr secināts, ka situācija darba drošības jomā Latvijā pamazām turpina uzlaboties.
Reklāmraksts

Rūpēs par savu mīluli: kaķa kažoka frizēšana un kopšana

Nav šaubu, ka mājdzīvnieki mūsu ikdienā ienes prieku un liek pasmaidīt arī pelēkajās dienās. Tie kļūst par daļu no ģimenes un sagaida mīlestību un rūpes no mums. Bet reizēm galvassāpes var sagādāt mājās tīrīšana, jo kaķu vai suņu spalvas ir visur!