Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Zvaniņš skan, smaržu pārdošana – kā izvairīties no svētku kiča e-pasta mārketingā

Vai ir pienācis šis gada laiks? Mārketinga speciālisti var sākt teikt: ,,Tas sāk līdzināties Ziemassvētkiem” daudz agrāk, nekā Maikls Bublē sasniedz pārtikas preču pircēju ausis un kavējas tur, līdz ir pienācis jauns gads. Šajā gadalaikā ir daudz darāmā, un neviens nevēlas nokavēt vilcienu izdevīgai Ziemassvētku akcijai. Lai gan atsevišķos gadalaikos, kad ir liels pieprasījums, tirgotājiem ir iespēja padarīt savus produktus un pakalpojumus redzamākus, tomēr jādomā arī par to, kā to izdarīt pozitīvi un gaumīgi. Lai mārketinga gada beigas būtu veiksmīgas, īsi apskatīsim Ziemassvētku kampaņas izveidi, kas dod labumu jums un jūsu abonentiem, vienlaikus pieskaņojot sezonas patiesajam vēstījumam.
Reklāmraksts

BB krēms: kā izvēlēties?

BB krēms ir unikāls produkts “viss vienā”. Reti kurš zina, ka BB nozīmē (blemish balm) defektu balzams jeb “balzāms pret nepilnībām”. Tādēļ BB krēma galvenā funkcija ir uzlabot sejas krāsu. Tomēr tas ir daudzfunkcionāls līdzeklis.
Reklāmraksts

Ziemassvētku dāvanas bērniem : 6 interesantas idejas

Ziemassvētki ir īpaši svētki, ko gaida ikviens - īpaši jau bērni. Kaut gan mūsdienās ir daudz iespēju pārsteigt ar īpašu dāvanu, dažkārt tomēr trūkst ideju. Bērni, protams, priecājas arī par jaunām rotaļlietām, tomēr vajadzētu paturēt prātā, ka lielu prieku viņiem sagādā arī dažādi aizraujoši piedzīvojumi. Bērniem patīk izmēģināt daudz ko jaunu - kādēļ gan viņus nepārsteigt ar jaunām pieredzēm?
Reklāmraksts

Tavs mīļākais iradio skan Radio.lv

Latvijā darbojas vairāki desmiti radiostaciju no kurām daļa skan FM Mhz, bet citas ir dzirdamas tikai interneta tiešraidē (interneta radio). Pie populārākajām Latvijas radiostacijām mēs nešaubīgi varam minēt Latvijas radio 2, Skonto, Star FM, Latvijas radio 1, EHR, Top radio un SWH, taču to klāsts ir daudz plašāks.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties kafijas automātu birojam?

Kafijas automāts ir teju ikviena biroja neatņemama sastāvdaļa. Kafija sniedz ikdienā tik ļoti vajadzīgo mundruma devu, kā arī ļauj izveidot labāku komunikāciju ar klientiem - labu kafiju novērtē ikviens! Kad pienācis laiks izvēlēties jaunu kafijas automātu, var gadīties apjukt. Piedāvājums ir daudzveidīgs - kā saprast, kāds risinājums vislabāk iederēsies Jūsu darba vietā? Par to vairāk raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Eksportspēju vairo zināšanas, pieredze un sadarbība

Aizritējuši vairāk nekā trīs, ar dažādiem interesantiem notikumiem, pārbaudījumiem un gandarījuma mirkļiem piepildīti darba gadi, kopš Zemgales Plānošanas reģions kā vadošais partneris kopā ar asociēto partneri Vidzemes Plānošanas reģionu intensīvi strādāja pie Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta SMEPRO ieviešanas. Projekta mērķis bija stiprināt Zemgales Uzņēmējdarbības centra veiktspēju, palielināt uzņēmumu skaitu ar pārrobežu sadarbības praksi, daloties pieredzē ar Vidzemes mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) un nodrošinot nepieciešamās zināšanas un konsultācijas par eksportspējas palielināšanu Latvijā.
Reklāmraksts

Kā uzlabot miega kvalitāti?

Gadsimtiem ilgi miegs mums šķita pašsaprotama lieta, un mums bija ierobežota izpratne par to, kā tas ietekmē mūsu ķermeni un veselību. Pateicoties zinātnes sasniegumiem, šodien mēs zinām, cik svarīgs ir miegs. Kamēr mēs guļam, mūsu organisms strauji atjaunojas un atveseļojas, tāpēc miegs ir nepieciešams izdzīvošanai, līdzīgi kā ēdiens un ūdens.
Reklāmraksts

Kāda tipa putekļu sūcējs būs piemērotāks?

Kad tiek lemts par īstā putekļu sūcēja iegādi, viens ir skaidrs – jāveic kārtīga pieejamo modeļu izpēte! Kāpēc tā? Pavisam vienkārši – lai mājokli viens un divi iztīrītu no putekļiem un netīrumiem, liela nozīme ir tieši ierīcei. Lai palīdzētu Tev izvēlēties, esam sagatavojuši nelielu ceļvedi putekļu sūcēju pasaulē – lasi rakstu un uzzini par šobrīd piedāvājumā esošajiem putekļu sūcēju veidiem!
Reklāmraksts

Saprātīga taupīšana jeb kā izvairīties no pārmērīgas tērēšanas

Finanšu jautājums vienmēr ir viens no sāpīgākajiem. Ir bieži sastopamas apgrūtinošas situācijas, kad jāsamierinās ar naudas trūkumu līdz algai, jo nav mācēts pareizi izplānot izdevumus. Turklāt tādas problēmas nerodas vien iedzīvotājiem ar minimāliem mēneša ienākumiem, bet arī citām iedzīvotāju grupām, jo katra persona orientējas uz saviem ienākumiem, vajadzībām un vēlmēm.
Reklāmraksts

Sieviešu džemperi — kā tos valkāt, lai tie izskatītos moderni?

Sieviešu džemperi ir kļuvuši par pastāvīgu ikdienas stilizāciju sastāvdaļu un ne mirkli neiziet no modes. Mēs mīlam tos par valkāšanas komfortu un universālitāti. Ar ko tos apvienot, lai izskatītos moderni? Kā valkāt sieviešu džemperus? Apskati 4 stilus, ar kuriem, iespējams, iepriekš neesi saskārusies! Ar ko valkāt sieviešu džemperus? Pamata padomi
Reklāmraksts

Melnā piektdiena 2022 – kādas atlaides un piedāvājumus meklēt Modivo.lv veikalā?

Melnās piektdienas izpārdošana norisinās arī 2022. gadā – kā jau katru gadu. Šī ir gada lielākā izpārdošana visā pasaulē. Arī MODIVO internetveikalā norisināsies Melnās piektdienas izpārdošana. Daudz ērtāk izmantot lielās atlaides un īpašos piedāvājumus ir tad, ja iepērkaties tiešsaistē, jo tā var izvairīties no cilvēku pūļiem, garām rindām un vilšanās, ja jūsu noskatītā prece ir jau izpārdota vai nav jūsu izmēra. Aplūkosim, kam jāpievērš uzmanība MODIVO veikalā lielās izpārdošanas laikā.
Reklāmraksts

Kāda stila dīvāni ir populārākie?

Kad pienācis laiks jauna dīvāna iegādei, ir jāvelta laiks, lai veiktu pārdomātu izvēli. Tā kā pārdošanā ir plašs dīvānu klāsts, Tev tiek sniegtas visas iespējas izvēlēties ideālo, kas papildinās kopējo interjeru un atbildīs ikvienai vēlmei. Kādi ir šī brīža TOP piedāvājumi? Par to uzzini, lasot rakstu!
Reklāmraksts

TOP 5 populārākie aizkaru dizaini

Lai gan aizkari var kalpot utilitāram mērķim - pasargāt no saules stariem un īpaši ziņkārīgiem kaimiņiem, pareizā komplekta atrašana var nešķist tik steidzama kā, piemēram, paklāja vai dīvāna iegāde. Tomēr mēs uzskatām, ka aizkari patiesībā ir ļoti svarīgi: pareizi izvēlēts aizkars var ne tikai nodrošināt tik ļoti nepieciešamo privātumu, bet arī pārveidot telpu un piešķirt tai mājīguma sajūtu.
Reklāmraksts

Kā efektīvi stiprināt imunitāti?

Cilvēku imunitāte ir organisma dabiskais sargs, kas mūs pasargā no kaitīgas apkārtējās vides ietekmes, kā arī imunitāte ir būtiska, lai mēs izdzīvotu un varētu normāli funkcionēt. Tāpēc ir ļoti svarīgi spēcināt savu imunitāti, lai varētu izvairīties no apkārtējā vidē sastopamajām baktērijām, mikrobiem un vīrusiem – slimot negrib neviens. Kas notiek, ja ir samazināta imunitāte?
Reklāmraksts

Vai ir vērts iegādāties smaržu analogus?

Ik pa laikam kaut kur pavīd frāze – smaržu analogi. Bet kas tad īsti šie smaržu analogi tādi ir, un kā tie atšķiras no klasiskajām smaržām? Uzzināsim to un vēl vairāk šajā rakstā. Kas ir smaržu analogi?