Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Reklāmraksti

Reklāmraksts

5 izcilas vietas ziemīgām pastaigām ģimenes lokā

Ziemīgas pastaigas svaigā gaisā ir viena no tām nodarbēm, kas palīdz noskaņot gan ķermeni, gan prātu ziemas saulgriežu vakara sagaidīšanai, kā arī pavadīt lielisku laiku kopā ar pašiem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Lai gan šī gada noslēdzošais mēnesis ir iesācies ar pastiprinātiem ierobežojumiem koronavīrusa pandēmijas sakarā, Jūs vēl joprojām varat izbaudīt ziemīgo pastaigu burvību, ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus. Ja ideja par nelieliem kopā būšanas svētkiem ģimenes lokā svaiga gaisa apstākļos Jūs iepriecina, taču nevarat izlemt par piemērotākās pastaigu vietas izvēli, apsveriet šajā rakstā uzskaitītās lokācijas.
Reklāmraksts

Kam pievērst uzmanību, ja kredīts kļuvis par vajadzību, nevis vēlmi?

2020. gadā pasaulē notiekošais ir mainījis daudzus mūsu paradumus un plānus, tostarp palielinājis Latvijas iedzīvotāju vēlmi uzkrāt naudu un rīkoties ar to atbildīgāk. Privātpersonu noguldījumu apjoms pirmajos trīs ceturkšņos Latvijas bankās palielinājies par 5,3% līdz 9,87 miljardiem eiro. Savukārt nebanku kreditētāju izsniegto patēriņa kredītu apjoms 2020. gadā ievērojami krities (Finanšu nozares asociācijas, Patērētāju Tiesību Aizsardzības centra dati).
Reklāmraksts

Higiēnas aprīkojuma nomas un servisa pakalpojums zvana attālumā

Ikviena uzņēmuma ikdienu veido simtiem dažādu sīkumu, par kuriem ir jārūpējas. Tumšajā un aukstajā gadalaikā, kad cilvēki daudz vairāk uzturas telpās, ir īpaši svarīgi atcerēties par pienācīgu higiēnas līmeni un tīrības uzturēšanu.
Reklāmraksts

Budžeta vs Premium riepu klase: vai skopais maksā divreiz?

Brīdī, kad nepieciešamas jaunas riepas automašīnai, izvēles iespējas ir ļoti plašas – sākot ar pavisam lētām riepām no nezināma ražotāja un beidzot ar Premium klases ražotāju sortimentu. Vai ir vērts maksāt vairāk, izvēloties apavus automobilim? To lūkosim noskaidrot šajā rakstā.
Reklāmraksts

Akumulatora produktu sērija – ko izvēlēties savām mājām?

Akumulatora sērijas produkti iegūst arvien lielāku popularitāti lietotāju vidū, un ne velti – tiem ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar daudz ierastākajām iekšdedzes ierīcēm, kā arī – cenas kļūst arvien patīkamākas, savukārt jauda – arvien lielāka! Lasiet tālāk un uzziniet, kādi akumulatora sērijas produkti ir pieejami jūsu mājām un dārzam, lai dzīve būtu patiesi mūsdienīga un tik ērta, kā nekad iepriekš.
Reklāmraksts

Angāri dažādām vajadzībām – kur tos pasūtīt?

Daudziem cilvēkiem angāri saistās ar izmantošanu rūpnieciskiem mērķiem, taču mūsdienās šo būvju ražošanas iespējas ir krietni paplašinājušas pielietojuma virzienus. Ja nepieciešams, mini angārs var tikt novietots pat Jūsu pagalmā. Raksta turpinājumā uzzināsim, kādi ir populāri metāla angāru izmantošanas veidi mūsdienās, kā arī, kur tos iegādāties.
Reklāmraksts

Lielās stepes dzejnieks

2020. gadā tiek svinēta izcilā kazahu dzejnieka un apgaismotāja, nacionālās rakstiskās literatūras pamatlicēja Abaja Kunanbajeva (1845–1904) dzimšanas 175. gadadiena.
Reklāmraksts

4 ieteikumi, kā izvēlēties tavam mājoklim piemērotākās mēbeles

Lai cik aizraujošs un interesants, mēbeļu izvēles process spēj arī radīt visai daudz stresa un nomāktības – piedāvājums ir tik plašs, katrā stilā ir vismaz viena lieta, kas tev patīk, ko gribētos ieviest mājoklī, bet tajā pat laikā gribas, lai izskatās gaumīgi, un nav arī īsti skaidrs, kādas krāsas gribas redzēt telpā…
Reklāmraksts

Kā izvēlēties un iekārtot kaķa tualeti?

Teju katrs kaķa saimnieks saskāries ar grūtībām, ko rada mīluļa pieradināšana dabiskās vajadzības nokārtot speciāli tam paredzētā vietā. Kaķa tualetes izvēlē un ierīkošanā jāievēro vairāki priekšnoteikumi, lai dzīvniekam veidotos vēlamie ieradumi, tā aiztaupot galvassāpes par sabojātu paklāju vai apaviem. Vairāk par faktoriem, ko ņemt vērā, iegādājoties kaķa tualeti, lasi raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

5 ieradumi, kas samazinās elektroenerģijas patēriņu

Kad dienas kļūst īsākas, bet vakari – garāki un tumšāki, aizvien biežāk aizdomājamies par elektroenerģijas patēriņu ikdienā. Protams, par to atgādina arī augošie cipari rēķina izrakstā. Eksperti lēš, ka mainot elektroenerģijas paradumus, varam samazināt izmaksas līdz pat 10%. Šajā rakstā noskaidro 5 ieradumus, kas samazinās elektroenerģijas patēriņu.
Reklāmraksts

Pieprasītākās kāzu vietas Latvijā un Baltijā, tagad atrodamas vienuviet!

Nenoliedzami, ka viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem jaunajam pārim, plānojot kāzas, ir kāzu vietas izvēle. Tā var būt atkarīga no jaunā pāra budžeta, viesu skaita, kā arī dzīvesvietas. Izvēloties vietas svinībām, dažiem ir svarīgi, lai tās ir tuvāk pārējiem kāzu viesiem, bet citi vēlas šo svarīgo notikumu atzīmēt citur – kādā jaunā, varbūt pat neparastā vietā. Neatkarīgi no tā vai tiek meklētas lētas kāzu svinību vietas, viesu nami kāzām, svinību vieta mazām kāzām vai kāzu svinību vietas Kurzemē vai Vidzemē, kāda no šīm noteikti ir perfekta tieši jūsu kāzām.
Reklāmraksts

“Xnet eXpress” sola nākamās dienas piegādi

Interneta veikals “Xnet” saviem klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu “Xnet eXpress”. Šis pakalpojums nāk kopā ar drosmīgu solījumu par nākamās dienas piegādi noliktavas precēm, turklāt līdz pat mājas durvīm, vai izņemt preces pašam pick-up punktā Mārupē.
Reklāmraksts

Kas automašīnu padara ekonomisku?

Laikā, kad dabas aizsardzība un resursu lieka neizšķērdēšana ir īpaši svarīga, ir vērts padomāt arī par to, cik ekonomisks ir auto ar kuru Tu pārvietojies. Jebkura auto degvielas patēriņš būs atkarīgs no daudziem faktoriem. Vispārīgi runājot, lielākoties tas būs atkarīgs no transportlīdzekļa un tā virsbūves tipa – mazākiem un vieglākiem automobiļiem nav nepieciešama tik daudz degviela, kā tas ir gadījumos ar lieliem apvidus auto. Svarīgs noteikti ir arī auto tehniskais stāvoklis. Jauns auto modelis degvielu patērēs mazāk kā tāds pats lietots auto, taču arī lietoti auto ar garantiju, ja pareizi kopti, mēdz būt ļoti ekonomiski. Rakstā aplūkosim vairākus faktorus, kas auto padara ekonomisku.
Reklāmraksts

Ziemas riepu veidi un būtiskākās to atšķirības (+ 6 labākie riepu modeļi šai ziemai)

Jau pavisam drīz mūs sagaidīs ziema ar visām no tā izrietošajām sekām, tostarp sniegu un ledu (vai ūdeni), kas klāj ceļus. Tāpat kā cilvēki šādiem apstākļiem izvēlas atbilstošus apavus, arī automašīnai nepieciešama riepu nomaiņa. Par to, kā ziemas riepas savā starpā atšķiras un kurus modeļus izvēlēties šai rudens/ziemas sezonai, uzzināsi raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Planšetdatori darbam un izklaidei: kā izvēlēties īsto

Mūsdienās planšetdatori vairs nav reta parādība, un viedierīču tirgū jaunie modeļi parādās kā sēnes pēc lietus. Izvēlēties savu ierīci nav vienkārši, galvenais jautājums – ko jūs sagaidāt no ierīces?
Reklāmraksts

Kāpēc Tev vajadzētu sadraudzēties ar kafijas automātu?

Pietiek nobaudīt tasīti kafijas, un vienā mirklī viss uzliesmo - produktivitātes rādītāji kāpj uz augšu, noskaņojums uzlabojas, darbi skaldās kā rieksti. Vai arī tu atpazīsti šo dievu sajūtu? Noteikti katrs to ir piedzīvojis vismaz vienreiz. Tomēr vienmēr var vēl labāk. Un mēs zinām, kas to var palīdzēt sasniegt. Šajā rakstā uzzināsi, kāpēc arī tev vajadzētu sadraudzēties ar kafijas automātu.
Reklāmraksts

Piecas biznesa idejas darbam no mājām

Uzņēmējdarbības formas ir tik dažādas, ka piemērotu sev noteikti var atrast ikviens – sākot ar zemnieku saimniecību lauku īpašumā un beidzot ar dažādiem pakalpojumiem, kuru sniegšanai nepieciešams vien dators un internets. Šajā rakstā uzsvars likts uz biznesa idejām, kas var tikt īstenotas mājas apstākļos – varbūt kāda no tām noderēs arī tev!
Reklāmraksts

Meklējam mazulim gultiņu

Pēc fantastiskā laika, kas pavadīts mīļās mammas puncī, mazulis sāk savas zemes gaitas, kur viens no svarīgākajiem mirkļiem ir atpūta. Kvalitatīva atpūta nodrošina dzīves kvalitāti – neatkarīgi no vecuma šis ir viens no svarīgākajiem dzīves principiem. Gulta un matracis ir labākie sabiedrotie, lai atpūta būtu pilnvērtīga. Raksta turpinājumā uzzini, kas jāņem vērā, izvēloties gultiņu.