Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Ietaupi laiku un enerģiju ar zāles pļāvēju traktoru.

Vasara ir ne tikai atvaļinājumu laiks un došanās atpūtā uz jūru vai ārzemēm, bet arī laiks, kad jārūpējas par savu dārzu un mauriņu. Noteikti, ka mazākā saimniecībā var noderēt arī vienkārši darba rīki, kamēr lielākā platībā laiku un enerģiju ietaupīs zāles pļāvējs traktors, kurš ir piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem.
Reklāmraksts

5 padomi, kā pasargāt ādu no saules

Pietiek ar 15 minūtēm saules staros, lai tie atstātu ietekmi uz ādu. Sākoties saulainajam laikam, svarīgi pārdomāt, vai mājās ir viss nepieciešamais, lai pasargātu ādu no spēcīgas saules iedarbības. Neliela saules ultravioletā (UV) starojuma deva ir pat veselīga, jo veicina D vitamīna uzņemšanu organismā.
Reklāmraksts

5 sieviešu somu veidi un padomi to izvēlē

Vai Tu spēj iedomāties savu ikdienu bez rokassomiņas? Visticamāk, ka nē, jo somas sievietēm ir ne tikai kā stila aksesuārs, bet arī praktisks palīgs nepieciešamo lietu pārnēsāšanai.
Reklāmraksts

Veļas mašīna ar žāvētāju – plusi un mīnusi

21. gadsimts ir piedzīvojis lielus tehnoloģiskus sasniegumus, un veļas mazgāšana nav atstāta novārtā. Viens no labākajiem izgudrojumiem ir veļas mašīna ar žāvētāju - iespējams iegūt ne tikai tīras, bet jau sausas drēbes. Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība? Protams, kā jau katrai ierīcei, arī veļas mašīnai ar žāvētāju ir savas priekšrocības un trūkumi, tādēļ, ja plāno šāda veida pirkumu, izvērtē, vai tas tiešām sniegs vēlamo rezultātu. Lai Tu varētu pieņemt labāko lēmumu, šajā rakstā esam apkopojuši plusus un mīnusus veļas mašīnai ar žāvētāju!
Reklāmraksts

Kā izveidot mūsdienīgu vannas istabas dizainu?

Pienācis laiks vannas istabas remontam, bet nezini, kādus dizaina risinājumus izvēlēties? Neraizējies, bet lasi šo rakstu, kurā atradīsi vairākus ļoti noderīgus padomus!
Reklāmraksts

Kas jāzina par ceļošanu Covid – 19 laikā?

Vasaras atvaļinājums bieži ir saistīts ar ilgi gaidītu un savlaicīgi plānotu ceļojumu uz tuvām vai tālām ārzemēm. Kāda ir situācija ar ceļošanu šovasar un kādiem ieteikumiem būtu jāseko? Esam jau pamanījuši, ka Covid – 19 pandēmijas laikā situācija valstīs pastāvīgi mainās. Vienas nedēļas laikā situācija var pat krasi pasliktināties, kas ir drošs šodien, rīt tāds var nebūt. „Baltijas burbulis”, kas labvēlīgi ietekmēja ceļošanu starp trim Baltijas valstīm pagājušajā gadā, šogad, acīmredzot, izveidots netiks. Taču ir parādījušies vakcinācijas sertifikāti, kas daudziem vieš cerības, ka ceļošana būs plašāk pieejama pilnībā vakcinētām personām.
Reklāmraksts

Kas ir uztura bagātinātāji un kādēļ tos lieto?

Ikviens par tiem ir dzirdējis, un vairums vismaz vienreiz mūžā lietojuši, bet ne visi zina, kas patiesībā ir par uztura bagātinātājiem sauktās tabletes, kapsulas un pulverīši. Vai tie ir uzskatāmi par medikamentiem? Kādēļ pārtikas veikaliem ir tiesības tos pārdot? Kādos gadījumos nepieciešams lietot uztura bagātinātājus? Atbildes uz šiem jautājumiem lasiet raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Kā iekārtot savu mājas biroju, nepārtērējoties?

Strādāt no mājām ir lieliski – var mosties vēlāk, strādāt kaut pidžamā, ir vairāk brīva laika, kas, strādājot birojā, tiek pavadīts ceļā. Tomēr tas var būt arī izaicinoši, jo ir pavisam viegli novērsties, var rasties motivācijas zudums un, galu galā, nepieciešams izveidot speciālu darba vietu. Strādā no mājām, taču vēl neesi iekārtojis savu mājas biroju? Lūk, noderīgi padomi, kā iekārtot savu mājas biroju nepārtērējoties!
Reklāmraksts

Labākie palīgi treniņos

Dažāda veida treniņi ir daudzu cilvēku ikdienas sastāvdaļa. Sportošana palīdz uzturēt ne tikai teicamu fizisko formu, bet arī labu veselības stāvokli.
Reklāmraksts

Ievads PlayStation 5 pasaulē

Videospēļu konsole PlayStation apsteidz visus savus konkurentus, atstājot tos tālu sev aiz muguras. PlayStation ir guvis augstu popularitāti, pateicoties savām unikālajām īpašībām, proti, savienojamībai, izcilajām tehnoloģijām un pielāgošanās spējai mūsdienu mainīgajos laikos. PlayStation 5 ir jaunākais Sony PlayStation videospēļu konsoļu modelis, kurš pasaulē ienāca 2020. gada novembrī.
Reklāmraksts

Elizings – Kredītu salīdzināšana, Patēriņa kredīts un Auto līzings

Modernās tehnoloģijas aizvien biežāk palīdz cilvēkiem daudz un dažādās dzīves situācijas. Tāpēc būtu gaužām nepareizi, ja cilvēki neizmantotu modernus palīdzības rīkus arī finanšu jomā, kur katra pieļautā kļūda ikvienam var radīt ievērojamus zaudējumus pat vairāku tūkstošu eiro apmērā. Informācijas tehnoloģiju kompānija SIA Elizings.lv, kopš 2015 gada, saviem klientiem piedāvā salīdzināt kredīta piedāvājumus no vairākiem kredīta devējiem dažu minūšu laikā, turklāt aizpildot tikai vienu vienīgu pieteikumu. Elizings Fintech risinājums palīdz klientiem, pēc iespējas ātrāk, saņemt izdevīgāko kredīta piedāvājumu no populārākiem aizdevējiem Latvijā.
Reklāmraksts

Lietas, kam jāpievērš uzmanība, pērkot ledusskapi

Jūsu ledusskapis ir viena no vissvarīgākajām ierīcēm jūsu mājās, un tāpēc ir svarīgi piedomāt, lai atrastu pareizo modeli savām vajadzībām. Kāda kapacitāte jums nepieciešama? Vai vēlaties saldētavu ar augšējo stiprinājumu vai apakšējo saldētavu? Vai jums ir nepieciešamas ekstras? Ir simtiem modeļu, no kuriem izvēlēties, un daudz tehnoloģiju terminu, tāpēc šajā pirkšanas ceļvedī jūs uzzināsiet visu, ko meklēt, pērkot ledusskapi.
Reklāmraksts

3 svarīgākie faktori izvēloties putekļu sūcēju

Vai Tavs vecais putekļu sūcējs jau savu laiku ir nokalpojis, un vairs nespēj nodrošināt kvalitatīvu mājokļa uzkopšanu? Tas nozīmē, ka pienācis laiks iegādāties jaunu palīgu! Mūsdienās putekļu sūcēju piedāvājums internetā un veikalos kļūst arvien plašāks, tādēļ izvēlēties īsto modeli it nemaz nav vienkārši. Piedāvājam trīs faktorus, kuriem noteikti pievērst uzmanību, pērkot jaunu putekļu sūcēju.
Reklāmraksts

Vai 4k televizors var kalpot kā liels monitors Tavam portatīvajam datoram?

Pirms vairākiem desmitiem gadu mums nebija datoru monitoru – bija tikai televizori, taču tad notika HD revolūcija. Pateicoties straujajai tehnoloģiju attīstībai, mums pieejami lieli 4K Ultra HD televizori ar vairākiem HDMI 2.0 savienojumiem. Šādi televizori mēdz maksāt mazāk nekā kvalitatīvs datora monitors, tādēļ tie arvien biežāk tiek izmantoti kā liels monitors portatīvajam datoram.
Reklāmraksts

Darba apģērbu servisa priekšrocības ikvienam uzņēmumam

Darba apģērbs ir nepieciešams daudzās nozarēs – gan veselības aprūpē, gan viesmīlības nozarē, gan arī specifiskās jomās, kas saistītas ar dažādiem drošības riskiem, ražošanas procesiem, mehānismu apkalpošanu u.tml. Darba apģērbu tīrīšana un sagatavošana lietošanai var radīt daudz pūļu, kā arī izdevumus piemērotas infrastruktūras izveidošanai un atalgojuma izmaksai darbiniekiem, kas rūpējas par darba apģērbiem. Krietni izdevīgāks risinājums uzņēmumam ir darba apģērbu serviss ārpakalpojumā – ātri, vienkārši un bez papildu pūlēm.
Reklāmraksts

5 padomi, kā efektīvi iekārtot virtuvi

Iespējams, Tu tikko esi pārvācies uz jaunu mājokli, vai arī šobrīd veic remontu, plānojot, kā labāk un efektīvāk iekārtot virtuvi. Plauktu un atvilktņu lielums, attālums no plīts līdz izlietnei – šie un daudzi citi faktori, kas var šķist nenozīmīgi, patiesībā ir ļoti svarīgi, tāpēc rūpīgi jāpārdomā, lai virtuve kalpotu Tev, padarot ikdienu vienkāršāku. Lūk, pieci padomi, kā šo telpu iekārtot.
Reklāmraksts

Padomi, kā izvēlēties ūdens filtru

Lai nodrošinātu labu pašsajūtu un veselību, cilvēkam ir svarīgi uzņemt pietiekami daudz ūdens. Bez šaubām, būtiska ir arī ūdens kvalitāte - tam jābūt tīram no dažādiem ķīmiskajiem piemaisījumiem, mehāniskām piedevām un mikroorganismiem. Precīzāk sakot, ūdenim jābūt cilvēka organismam nekaitīgam, tam nevajadzētu būt ar smaržu un garšu.