Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Drošs un ērts izbrauciens ar auto - Kā sagatavoties?

Plānojot izbraucienu ar auto, jāņem vērā vairākas nianses, lai droši un ērti nokļūtu galamērķī. Ikviens garāks ceļojums ir jāplāno iepriekš, un tas nenozīmē tikai visu vajadzīgo lietu ievietošanu automašīnas bagāžas nodalījumā. Tas ietver arī cita veida sagatavošanos. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs to izdarīt daudz veiksmīgāk.
Reklāmraksts

Kam pievērst uzmanību, izvēloties viedpulksteni?

Viedpulksteņi ir modē! Viedo ierīču, īpaši viedpulksteņu piedāvājums kļūst arvien plašāks, ierīces kļūst arvien modernākas, līdz ar to ir sarežģīti saprast, kura no visām ierīcēm ir labākā un piemērotākā. Lai palīdzētu Jums izlemt, esam apkopojuši galvenos faktorus, kam pievērst uzmanību, izvēloties viedpulksteni.
Reklāmraksts

6 lietderīgi padomi kvalitatīva dārza traktora izvēlei

Straujiem soļiem tuvojas kārtējā pļaušanas sezona, kas nozīmē, ka lielai daļai dārza entuziastu nāksies izšķirties par labu jaunas un efektīvas dārza tehnikas iegādei. Šoreiz uzmanības centrā – dārza traktori. Nav šaubu, ka pļaujamai platībai pārsniedzot 20 āru atzīmi, nav labāka lēmuma par dārza traktora iegādi, taču, kā pārliecināties, ka izvēlētā tehnika patiešām spēs kvalitatīvi pildīt tai piedēvētās funkcijas un pienācīgi parūpēties par Jūsu vecā zāliena likvidēšanu? Esam apkopojuši sešus lietderīgus padomus kvalitatīva dārza traktora izvēlei, lai izkliedētu jebkuras šaubas par Jūsu izvēles pareizību.
Reklāmraksts

Zāles pļāvējs – kādas īpašības ņemt vērā, izvēloties zāles pļāvēju

Piemājas zālājs ir daudzu mājokļu saimnieku lepnums. Un patiesi – pēc tā, cik labi kopts mauriņš, varam spriest par to, vai mājas īpašnieks ir rūpīgs un atbildīgs. Par laimi, mūsdienās ir iespējams izvēlēties dažādu veidu zāles pļāvējus, pielāgojot tos savām vajadzībām. Turpinājumā noskaidrosim, kas jāņem vērā, pērkot katra veida zāles pļāvējus.
Reklāmraksts

Auto iegāde no izsoles – Ko noderīgi ir zināt?

Lietoto automobiļu tirgus pēdējās desmitgades laikā ir pieredzējis dažnedažādas pārmaiņas to skaitā arī veidu, kā šīs automašīnas tiek pasniegtas pašmāju publikai. Laikā, kad COVID-19 pandēmijas nerimstošās sekas ir uzlikušas nelielu pauzi uz lietoto auto pirkšanas un pārdošanas procesiem klātienē dažādu drošības, un veselības apsvērumu dēļ, ļaudis arvien biežāk metas pētīt citas lētā gala auto iegādāšanās iespējas. Viena no šīm opcijām ir tiešsaistes auto izsoles. Portāls Polisubanka.lv piedāvā arī Tev ielūkoties šo daudzsološo interneta izsoļu pasaulē, lai saprastu, cik uzticami ir šie auto un kā notiek pats auto izsoles process.
Reklāmraksts

Rūpes par uzņēmumu un īpašumu drošību: uzticamākie videonovērošanas un tehniskās apsardzes risinājumi

Covid-19 pandēmijas laikā ar virkni jaunu drošības izaicinājumu saskaras ne tikai privātie īpašumi, bet arī biznesa objekti. Lai spētu sekmīgi reaģēt uz drošības riskiem, kas saistīti ar ražošanas procesa uzraudzību, fizisko drošību, zādzībām, vandālismu, ugunsdrošību un pat kiberdrošību, jaunāko novērošanas tehnoloģiju sniegtās iespējas ir neaizvietojamas. Inovācijas videonovērošanas sistēmu, kā arī termo un kustību sensoru tehnoloģijās sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam, neatkarīgi no tā darbības veida un drošības prasībām, saņemt augstāko aizsardzību pret iespējamiem zaudējumiem un uzņēmuma darbības kavēšanas risku. SIA ALTAS IT, oficiālais Mobotix un Kentix izplatītājs Latvijā, piedāvā inovatīvus tehniskās apsardzes risinājumus plaša spektra apdraudējumu novēršanai ar īpašām integrācijām Covid-19 pandēmijas radīto apdraudējumu novēršanai.
Reklāmraksts

5 padomi, kā sākt SEO optimizāciju

Pareizi veikta, SEO optimizācija var uzņēmuma mājaslapai piesaistīt lielu apmeklētāju pieplūdumu. Vai tas ir tas, kas jūs interesē? Tādā gadījumā palieciet vēl mirklīti šeit, jo zemāk rakstā izstāstīsim, kā soli pa solim pareizi veikt SEO optimizāciju, lai jūsu uzņēmums izceltos starp konkurentiem!
Reklāmraksts

Pārvietojies zaļi pilsētvidē – izvēloties velosipēdu!

Ja Tu dzīvo pilsētā, Tu noteikti zini, cik kaitinoši un nebeidzami var likties pilsētas sastrēgumi. Par laimi, no sastrēgumiem iespējams izvairīties – izvēloties velosipēdu! Velosipēds ir lieliska izvēle pilsētvidei, jo tas ir dabai draudzīgs, turklāt, ja pilsētas infrastruktūra atļauj, tas sniedz iespēju nokļūt galamērķī ātrāk, ērtāk un arī lētāk. Tā kā velosipēdi ir daudz un dažādi, šajā rakstā esam apkopojuši ieteikumus, kā izvēlēties pilsētvidei, vēlmēm un vajadzībām piemērotāko velosipēdu!
Reklāmraksts

Kad jāmaina vasaras riepas?

Tuvojoties pavasarim, daudzi autovadītāji sāk domāt par savu spēkratu pielāgošanu siltajai sezonai, tajā skaitā, ziemas riepu nomaiņu uz vasaras riepām. Par to, kad jāmaina vasaras riepas un kur tās iegādāties par labām cenām, lasiet raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Daži fakti par gultas palagu krāsām

Liekas, tāds sīkums - gultas palagu krāsa. Bet jūsu krāsas izvēle var daudz pateikt par jums, par jūsu interjeru un par miega kvalitāti. Izlasiet dažādus faktus par gultas palaga krāsu, lai uzzinātu par sevi kaut ko jaunu!
Reklāmraksts

Kā izvēlēties savai sejas formai piemērotas saulesbrilles?

Pavasaris nereti tiek dēvēts par iemīlēšanās jeb rozā briļļu periodu, kad pagalmā čivinošās putnu balsis un vaigu sildošie saules stari šķietami pārņem ikviena cilvēka sirdi, liekot tai atplaukt kā maigam pavasara ziedam. Taču, par spīti neizbēgamajam pavasara jūtu uzplūduma vilnim, šoreiz parunāsim par rozā briļļu taustāmo versiju, proti, siltās gada sezonas absolūtajai nepieciešamībai – saulesbrillēm. Neapjūciet plašajā saulesbriļļu klāstā un izvēlieties brilles, kas patiesi izcels Jūsu sejas vaibstus, ņemot vērā modes ekspertu ieteikumus ideālā saulesbriļļu pāra iegādei.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties piemērotāko pulksteni sportam un ikdienai?

Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iegūst pulksteņi, kas ir ne tikai lielisks aksesuārs un laika rādītājs, bet kalpo arī kā dažādu sportisku aktivitāšu mērītājs. Piedāvājuma klāsts paliek arvien plašāks, tāpēc apjukt tajā ir pavisam viegli. Kas jāņem vērā, lai izvēlētos sev vispiemērotāko pulksteni?
Reklāmraksts

Izvēlies dzīvi Mežaparkā – dzīvokļi un apartamenti jaunajā projektā “Mežaparka Rezidences”

Kritēriji, kas jāizpilda mūsdienu prasībām atbilstošai mājvietai, lai saviem iemītniekiem nodrošinātu ērtu, drošu un komfortablu ikdienas dzīvi, ir ļoti dažādi. Taču šobrīd vislielākā uzmanība jauna mājokļa iegādē tiek pievērsta dzīves telpas funkcionalitātei, energoefektivitātei un ergonomikai, kā arī īpašuma atrašanās vietai. Dzīvokļi vērienīgākajā dzīvojamo īpašumu attīstības projektā “Mežaparka Rezidences” apvieno visas nozīmīgākās ilgtspējīga mājokļa prasībās ar patiesi unikālu atrašanās vietu vienā no Rīgas zaļākajām, vēsturiskākajām un ģimenēm draudzīgākajām apkaimēm - Mežaparkā. Uzziniet, kādas priekšrocības jums un jūsu ģimenei var piedāvāt Mežaparka zaļā apkārtne un “Mežaparka Rezidenču” premium klases dzīvokļi un apartamenti.
Reklāmraksts

Box noliktavas ar 24/7 piekļuvi – modernākais mantu uzglabāšanas risinājums uzņēmumiem un privātpersonām

Self Storage box noliktavas ir Baltijas valstīs pirmais gudro mantu glabātavu komplekss. Viedā noliktavu sistēma ar īpašas digitālās atslēgas palīdzību sniedz iespēju klientiem apmeklēt, uzturēties un monitorēt izīrētās noliktavas telpas 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. 2020. gada vasarā atklātais Self Storage noliktavu komplekss paver jaunas un daudz ērtākas mantu uzglabāšanas iespējas gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, piedāvājot ne tikai modernu infrastruktūru ar telpu piekļuves kontroles un monitoringa iespējām, bet arī individuāli pielāgojamu nomas termiņu. Sāciet izmantot Self Storage pakalpojumus par īpaši pievilcīgu cenu – saņemiet 50% atlaidi pirmajiem diviem mēnešiem!
Reklāmraksts

Vai zobu implanti ir estētiski labākais risinājums skaista smaida iegūšanai?

Diemžēl zobi nav mati un zaudēšanas gadījumā tie neataug atpakaļ vietā. Taču mūsdienu tehnoloģijas sniedz plašas iespējas, kas ļauj īsā laikā atgūt vai uzlabot smaidu. Te gan būtisks ir jautājums par izvēlētās metodes ilgtspējību un tās cenu - cik daudz klients ir gatavs ieguldīt un kādas ir viņa ekspektācijas. Rakstā apskatīsim dažādas zobu aizstāšanas iespējas un to atšķirības ievietošanā un uzturēšanā.
Reklāmraksts

10 padomi, kā vienmēr izskatīties stilīgi

Lielākā daļa cilvēku nepievērš lielu uzmanību modei, jo viņi piekrīt populārajam stereotipam - lai izskatītos stilīgi, nepieciešams tērēt daudz naudas. Tomēr izskatīties stilīgi var arī, nepieliekot īpašas pūles. Mode vairo pašpārliecību, jāzina tikai pāris galvenie triki – lūk, 10 padomi, kā vienmēr izskatīties stilīgi!
Reklāmraksts

Kā pārliecināties, ka aizdevums tiek atdots laikā?

Kredīti mūsdienās nav nekas jauns vai svešs. Teju ikviens no mums vismaz reizi dzīvē ir izmantojis priekšrocības, kuras sniedz aizdevums online. Taču, protams, nevar noliegt, ka ar šiem finanšu pakalpojumiem saistās arī dažādiem stereotipi. Ņemot vērā pietiekami daudz labo piemēru, var teikt, ka pārdomāta un atbildīga aizņemšanās ir viens no variantiem, kas var cilvēkiem palīdzēt īstenot dažādus sapņus. Taču, lai VIASMS.lv kredīts vai kāds cits aizdevums nekļūtu par problēmu, ir jāparūpējas, ka tas tiek laikus atmaksāts. Kā to vieglāk izdarīt, lasiet turpinājumā.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labākos sporta ratus bērnam?

Kad bērns ir sasniedzis vecumu, kad jau sāk stabili sēdēt, liela daļa vecāku sāk lūkoties par vieglākiem un kompaktākiem bērnu ratiem. Šādi rati ļoti noder situācijās, kad ir vēlme ceļot kopā ar bērnu vai doties garākās pastaigās. Ja vecāki paši ir ļoti aktīvi un mīl būt kustībā, tad ir svarīgi, ka bērnu rati ir pēc iespējas ērtāki un vieglāki, lai varētu visās aktivitātēs doties kopā ar mazuli. Kā atrast labākos bērnu sporta ratus? Raksta turpinājumā atradīsiet atbildes uz šo jautājumu.
Reklāmraksts

Ziedi - prieka un mīlestības valoda

Ziedi vienmēr iepriecina un pārsteidz, tie ir labākais veids, kādā izteikt simpātijas, cieņu, mīlestību un pateicību. Kamēr daba vēl tikai mostas no ziemas miega, ziedu bāze Florex lutina klientus ar krāsu un ziedu šķirņu dažādību, - te iespējams atrast gan tradicionālus un iecienītus, gan sezonālus ziedus, gan eksotiskus augus no tālām zemēm.
Reklāmraksts

Arī Tavam biznesam nepieciešami kvalitatīvi SEO pakalpojumi

Tavs bizness darbojas tiešsaistē, un Tu prāto, kādēļ Tev būtu nepieciešami SEO pakalpojumi? Šajā rakstā mēs Tev palīdzēsim saprast, kāpēc SEO optimizācija mūsdienās ir viena no svarīgākajām biznesa attīstības daļām internetā. Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk!