Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Uzbekistānas penitenciārais dienests uz reformu sliekšņa

Uzbekistāna īsteno secīgus un pakāpeniskus pasākumus savu starptautisko pienākumu izpildes organizācijas sistēmas pilnveidošanai cilvēktiesību un brīvību aizsardzības jomā, tajā skaitā spīdzināšanas un tās izplatības nepieļaušanai nepieciešamo organizatoriski tiesisko nosacījumu izveidei.
Reklāmraksts

Padomi, kas palīdzēs saglabāt žilbinoši baltu smaidu

Balti, skaisti zobi bieži vien ir pirmais, ko pamanām cilvēkos, tāpēc arī paši vēlamies parūpēties par to, lai smaids būtu kopts. Bojāti un nodzeltējuši zobi spēj iedragāt pašapziņu, bet pēc tam, kad veiktas procedūras, lai novērstu nepilnības, svarīgi turpināt rūpēties par zobiem. Laba mutes higiēna ir svarīga ne tikai estētisku apsvērumu, bet arī veselības dēļ. Turpinājumā daži vienkārši padomi, kas palīdzēs saglabāt ne tikai žilbinoši baltus zobus, bet arī iegūt svaigu elpu un veselīgu smaidu.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties mikroviļņu krāsni

Mikroviļņu krāsns ir vērtīgs izgudrojums - tajā var ērti un ātri pagatavot maltīti vai uzsildīt ēdienu. Mūsdienu mikroviļņu krāsnis savas funkcionalitātes ziņā ne ar ko neatšķiras no gāzes un elektriskās plīts vai cepeškrāsns.
Reklāmraksts

Vai sodu maksāt ir izdevīgāk?

Pirms nedēļas Latviju pāršalca ziņa par satiksmes negadījumu uz Daugavpils šosejas, kurā iesaistīta lielgabarīta krava. Šoferis, pārvadājot vēja ģeneratora lāpstiņas, neveiksmīgi veicis manevru, kā rezultātā ieslīdējis grāvī. Savukārt krava nosprostoja visu Daugavpils šoseju abos virzienos. Negadījumā atklājās, ka pārvadājumā iesaistītas vēl četri kravas transporta līdzekļi, kuri kopumā radījuši 10 administratīvos pārkāpumus – sākot ar nepiemērotu tehniku, beidzot ar Valsts policijas pavadības trūkumu.
Reklāmraksts

Kas jāapdomā, izvēloties spēļu konsoli?

Tagad, kad tehnoloģijas attīstās straujiem soļiem un ierīču piedāvājums ir tik plašs kā vēl nekad, piemērotākās spēļu konsoles izvēle var būt sarežģīts uzdevums. Plānojat iegādāties spēļu konsoli, taču nezināt, ar ko sākt? Lai atvieglotu šo uzdevumu, esam apkopojuši svarīgāko, kas jāapdomā, izvēloties spēļu konsoli!
Reklāmraksts

Vai konteineru krīze Ķīnā sabojās Ziemassvētkus?

Esam pārliecināti, ka lielākā daļa pasaules iedzīvotāju ir turējuši rokā preci, uz kuras drukātiem burtiem ir rakstīts “MADE IN CHINA”, kas pierāda to, ka Ķīna ir viena no lielākajām ražotājvalstīm pasaulē, ņemot vērā importa un eksporta apjomus. Saistībā ar Latviju, Ķīna ierindojas 6. vietā pēc importēto kravu apjoma. 2020. gadā Ķīna bija trešais lielākais eksporta partneris Eiropas Savienībā (10,5%) un vislielākais importa partneris, veidojot 22,4% no visām precēm.
Reklāmraksts

Vai zobu implanti pasargā arī citus zobus mutē?

Zobu iztrūkums rada nepievilcīgu vizuālo tēlu, kā arī liek izskatīties vecākiem nekā patiesībā esam. Bet ja runa ir par mutes dobuma veselības ietekmējošajiem faktoriem, vai jūs zinājāt, ka iztrūkstošie zobi var veicināt turpmāku citu zobu zaudēšanu, žokļa kaulu pasliktināšanos un sejas deformācijas risku?
Reklāmraksts

Kvarca lampa telpu dezinfekcijai: kas par to jāzina?

Analizējot, kā veicama telpu dezinfekcija, rodas jautājumi – kā cīnīties ar baktērijām, kādi līdzekļi ir efektīvākie un kā to pareizi veikt? Viens no šādiem variantiem ir UV jeb kvarca lampa. Ultravioletajai gaismai ir sena vēsture, izmantojot to kā dezinfekcijas līdzekli, tādēļ UV lampas tiek izmantotas jau ilgu laiku, lai cīnītos pret vīrusu izplatību un aizsargātu cilvēku veselību strādājot, mācoties un iepērkoties dažāda lieluma telpās.
Reklāmraksts

Biotualetes – piemērota alternatīva visdažādākajām situācijām!

Āra tualetes, kas tiek nogādātas uz vēlamo vietu konkrētam laika periodam, ir lieliska alternatīva, ko izvēlēties dažādās situācijās. Kādas ir šīs biotualetes, ko piedāvā TOI TOI Latvija, un kādās situācijās tām dot priekšroku? Uzzini šī raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Mīkstās mēbeles komfortam un atpūtai

Kas gan var būt labāks, kā atlaisties mīkstā dīvānā vai atpūtas krēslā pēc nogurdinošas darba dienas, lai mierīgi noskatītos filmu vai iemīļoto TV pārraidi. Taču ikvienā mājā pienāk brīdis, kad kāda no iemīļotajām mēbelēm ir jānomaina. Esam apkopojuši dažus padomus, kādus aspektus ņemt vērā, izvēloties jaunas mīkstās mēbeles.
Reklāmraksts

“Iveco” autobusi – īpaši piemēroti Latvijas apstākļiem; meklē jaunus servisa partnerus

Jaunas attīstības iespējas, nākotnes plānu veidošana un servisa partneru tīkla paplašināšana – tā “Iveco” autobusu oficiālā pārstāvja Latvijā, SIA “ALKOM-TRANS”, pārdošanas nodaļas vadītājs Aleksejs Lisenkovs raksturo uzņēmuma darbību visai ekonomikai sarežģītajā pandēmijas laikā. “Aizvadītajā gadā, protams, bija daudz jaunu izaicinājumu, nācās pielāgoties situācijai, piemēram, visas sarunas un tikšanās ar piegādātājiem un klientiem pārsvarā risinājām tiešsaistes režīmā, izpalika arī regulārie sadarbības partneru pasākumi un izstādes. Toties daudz uzmanības veltījām nākotnes plānu veidošanai tādās jomās kā autobusu pārdošana, mikroautobusu tirdzniecība un servisa partneru piesaistīšana. Tas ļaus klientiem piedāvāt vēl izdevīgākus nosacījumus un veiksmīgi konkurēt tirgū arī turpmāk,” stāsta A. Lisenkovs.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties atbilstošāko krēslu mājas birojam?

Izvēlēties kvalitatīvu, ergonomisku un atbilstošu mājas biroja krēslu var būt sarežģīti. It īpaši, ja krēsls nepieciešams funkcionāla mājas biroja iekārtošanai. Ergonomiski biroja krēsli ir viena no AJ Produkti pārdotākajām preču grupām un specialitātēm, tādēļ vēlamies sniegt profesionālu ieskatu biroja krēsla izvēlē, lai mūsu pieredze palīdz tev piemeklēt atbilstošāko risinājumu no mūsu plašā biroja krēslu sortimenta.
Reklāmraksts

Veidi, kā dārzā izaudzēto saglabāt lietošanai ziemā

Izaudzēt pašiem savus dārzeņus un augļus ir lieliski. Tas ļauj ne tikai iegūt veselīgus produktus, un gandarījumu par izaudzēto, bet arī atslābināties no ikdienas, rušinoties dārzā. Pēc tam, kad raža ievākta, bieži vien dārzā izaudzēto nepieciešams sagatavot, lai augļus un dārzeņus dažādos veidos varētu baudīt arī ziemā. Produktu uzglabāšanai pamatā pastāv šādas iespējas: sasaldēšana, dehidrēšana jeb žāvēšana, kā arī konservēšana un marinēšana. Turpinājumā nedaudz plašāk par katra paņēmiena īpatnībām un priekšrocībām.
Reklāmraksts

7 padomi, lai veļas mašīna kalpotu ilgāk

Veļas mašīna pieprasa diezgan lielu finansiālu ieguldījumu, līdz ar to pēc iegādes mēs rēķināmies, ka tā kalpos uzticīgi vairāku gadu garumā. Tomēr veļas mašīnas kalpošanas laiks nav atkarīgs tikai no izvēlētā modeļa un lietošanas biežuma - tas atkarīgs arī no saimnieka, cik regulāri un rūpīgi viņš kopj savu ierīci. Vēlaties, lai veļas mašīna atsver savu ieguldījumu ar uzviju? Lūk, 7 padomi, lai veļas mašīna kalpotu ilgāk!
Reklāmraksts

PLASTIKĀTA LOGI VISĀM ĒKĀM

Firma M-Lux piedāvā augstas kvalitātes plastikāta logus gan dzīvokļiem, gan privātmājām. Mūsu darbinieku pieredze mērāma vairāk nekā 15 gadu garumā. Ar savu atbildīgo darbu esam ieguvuši savu klientu uzticību. To apstiprina tas, ka daudzi klienti pie mums vēršas atkārtoti, lai mēs uzstādītu plastikāta logus arī citām ēkām. Pamatā piedāvājam plastikāta logus, bet nepieciešamības gadījumā iespējams iegādāties arī koka un alumīnija logus, kā arī bīdāmās stikla pakešu durvis.
Reklāmraksts

Restorāns, kas pārsteidz – kā tādu atrast?

Restorāns ir lieliska vieta, kur doties darba pusdienās vai romantiskās vakariņās ar mīļoto kā svētkos, tā ikdienā. Bet kā atrast arvien jaunas vietas, kur saņemt vēlamo ēdiena un apkalpošanas kvalitāti, kā arī, lai izmēģinātu ko jaunu un nenāktos vilties? Lasi raksta turpinājumā un uzzini, kur apkopoti labākie restorāni Latvijā, kas nebeigs pārsteigt!
Reklāmraksts

Kā uzturēt sevi formā mājas apstākļos?

Ikvienam ir svarīgi justies labi un uzturēt sevi formā, tomēr līdz ar pandēmijas sākumu, mūsu ikdiena krasi mainījusies – vairums procesu, galvenokārt darbs un mācības, norit attālināti. Atrodoties mājās un cenšoties tikt galā ar visiem pienākumiem, bieži vien aizmirstam izkustēties, līdz ar to pirms-pandēmijas formas lēnām pazūd. Kā rīkoties, ja ir vēlme sevi uzturēt formā, taču nav iespējas izrauties no mājas rutīnas? Lūk, daži ieteikumi, kā uzturēt sevi formā mājas apstākļos!
Reklāmraksts

Kur pieejama logu aiļu apdare?

Ko dos labs auto, ja tā ārējais izskats nepiesaistīs? Tieši tāpat ir ar logu ailēm – perfekti ievietots, tehniski kvalitatīvs logs pats par sevi neradīs gandarījumu un apbrīnu, ja nebūsi piestrādājis pie tā apdares! Šī raksta turpinājumā lasi un uzzini, kur pieejama logu aiļu apdare un ko tas sevī ietver!
Reklāmraksts

MANDARĪNU ZEME: DARBA PIEREDZE JAUNIEŠIEM

Laika posmā no 01.06.2020. līdz 31.05.2021. kultūras biedrība “Alternatīvā Realitāte” īstenoja projektu “Mandarīnu Zeme: atbalsts un iekļaušana”. Šis bija darba projekts Eiropas Solidaritātes Korpusa programmas ietvaros, kas sniedza darba pieredzes gūšanas iespējas jauniešiem ar ierobežotām iespējām.
Reklāmraksts

Kā pavadīt brīvdienas diviem?

Lai vai kā mēs to nevēlētos atzīt un piedzīvot, ar laiku attiecībās iestājas rutīna, un ir nepieciešams piepūlēties, lai uzturētu saikni, kas radusies attiecību sākumā – šādos gadījumos viens no labākajiem risinājumiem ir atpūta divatā ārpus mājas, romantiskā vidē, metoties kopīgā piedzīvojumā. Atpūta raisa patīkamas emocijas un mīlestību, padarot attiecības spēcīgākas un harmoniskākas.