Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Deja

Festivālā Laiks dejot viesosies izrādes no Lietuvas, Igaunijas un Somijas

Ikgadējā starptautiskajā laikmetīgās dejas festivālā Laiks dejot, kas no 2. līdz 6. jūnijam norisināsies Rīgā, viesosies četras izrādes no Igaunijas, Lietuvas un Somijas – valstīm, kas tāpat kā Latvija šogad atzīmē 100 gadu jubileju, informēja festivāla pārstāve Maija Uzula-Petrovska.

4. maijā aicina uz deju lieluzvedumu Vēstījums rakstos

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā Ķīpsalas hallē plkst. 15 un 19 notiks deju lieluzvedums Vēstījums rakstos, kas pulcēs vairāk nekā 1000 dažādu paaudžu dejotājus, muzikālo apvienību Raxtu Raxti, dūdu un bungu grupu Auļi, informēja pasākuma pārstāvis Kārlis Auzāns.

Jūnijā Rīgā notiks IV Starptautiskais Baltijas baleta konkurss

No 19. līdz 22. jūnijam jau ceturto reizi Rīgā norisināsies Starptautiskais Baltijas baleta konkurss, kurā piedalīsies astoņdesmit profesionālo klasiskā baleta skolu audzēkņi un klasiskā baleta dejotāji, informēja konkursa pārstāve Regīna Kaupuža.

Iepazīstina ar Dejas balvas 2019 žūriju

Atzīmējot Dejas balvas darba pirmo pusgadu, Latvijas Dejas informācijas centrs (LDIC) piedāvā noskatīties video, kas iepazīstina ar žūrijas deviņiem dejas ekspertiem – Regīnu Kaupužu, Guntu Bāliņu, Marianu Butkēviču, Gunti Spridzānu, Ingu Raudingu, Ramonu Galkinu, Andri Kačanovski, Aldu Skrastiņu un Gintu Baumani, informēja balvas pārstāve Daina Tabūna

Šonedēļ Rīgā notiek starptautiska konference Vai deja ir viena?

No 22. līdz 25. novembrim Latvijas Dejas informācijas centrs (LDIC) aicina uz starptautisku konferenci Vai deja ir viena?, kas pulcēs dejas jomas profesionāļus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un Norvēģijas, informēja centra sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Tabūna.

FOTO: Balets Dons Žuans Latvijas Nacionālajā operā

10. novembrī Latvijas Nacionālais balets aicina uz sezonas pirmo pirmizrādi - baletu Dons Žuans ar Volfganga Amadeja Mocarta un Friderika Šopēna mūziku, ko aranžējis Andrejs Puškarevs, informēja Latvijas Nacionālālās operas un baleta sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.