Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mūzika

Sākusies dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE ceturtā sesija

Šodien, 2. aprīlī sākas dziesmu rakstīšanas nometne RIGaLIVE, kas jau ceturto reizi kopā pulcēs vairāk kā trīsdesmit mūziķus no septiņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Lielbritānijas un Ungārijas, informēja nometnes organizatori.

Ozols izdod video dziesmai Zapte(1)

Ozols kopā ar rolands če un xantikvariāts ir sagatavojis video versiju dziesmai Zapte, kas ir iekļauta 2018. gadā iznākušajā albumā Neona Pilsēta, informēja mūziķa pārstāvji.

Xiu Xiu koncertu Rīgā ievadīs mūziķis Aleksandrs Aleksandrovs

Pasākumu sērijas Zemlika nāk… ietvaros 6. aprīlī Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā gaidāmo amerikāņu avangarda un trokšņu popmūzikas apvienības Xiu Xiu koncertu ievadīs multi-instrumentāla Aleksandra Aleksandrova performance, informēja koncerta pārstāvji.

Rammstein pēc 10 gadu pārtraukuma izdod jaunu dziesmu(8)

Jau šovasar, 6. augustā, ar līdz šim iespaidīgāko šovu Latvijā atgriezīsies viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām Rammstein. 28. martā grupa laida klajā dziesmu Deutschland, kas ir grupas pirmais skaņdarbs kopš 2009. gadā izdotā albuma Liebe ist für alle da. Grupas septītais albums būs pieejams no 17. maija, bet pēdējās biļetes uz koncertu Lucavsalā vēl pieejamas Biļešu Serviss tīklā, portālu Diena.lv informēja koncertaģentūra FBI.

Mariss Jansons saņems Herberta fon Karajana balvu

Latviešu izcilais diriģents Mariss Jansons aprīlī Zalcburgas Lieldienu festivāla ietvaros saņems Starptautisko Herberta fon Karajana balvu (Herbert von Karajan Preis), kas pirmo reizi tika pasniegta 2017. gadā par godu Zalcburgas Lieldienu festivāla 50-gadei, informēja sabiedrisko attiecību spaciāliste Inga Vasiļjeva.

Imantdienās šogad godinās dzejnieku Viku 80 gadu jubilejā

Gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki Imantdienas Cēsu Pils parka estrādē notiks 13.jūlijā, trīsdaļīgajā koncertā ne vien sniedzot plašu ieskatu komponista daiļradē, bet arī godinot komponista brāli Viktoru Kalniņu (Viku) 80 gadu jubilejā, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatoru pārstāvis Kārlis Auzāns.